kgraphviewer - en to lv translation catalogue (196 entries)

en: Session Restore
lv: Sesijas atjaunošana

en: Do you want to reload files from previous session?
lv: Vai vēlaties no jauna ielādēt datnes no iepriekšējās sesijas?

en: Unable to start
lv: Neizdodas palaist

en: Could not find the KGraphViewer part.
lv: Neizdodas atrast „KGraphViewer“ daļu.

en: Closes the current file
lv: Aizver pašreizējo datni

en: Create a New Vertex
lv: Izveidot jaunu punktu

en: Create a New Edge
lv: Izveidot jaunu malu

en: Save current graph
lv: Saglabāt pašreizējo grafiku

en: Parsing
lv: Parsēšana

en: Reloading
lv: Pārlādēšana

en: Opening
lv: Atvēršana

en: Session Management
lv: Sesijas pārvaldība

en: Add a new attribute
lv: Pievienot jaunu atribūtu

en: Remove this attribute
lv: Noņemt šo atribūtu

en: A Graphviz DOT graph editor by KDE
lv: „Graphviz DOT“ grafiku redaktors no KDE

en: © 2005–2010 Gaël de Chalendar
lv: © 2005—2010 Gaël de Chalendar

en: Path or URL to scan
lv: Skenējamais ceļš vai URL

en: Opening in new window confirmation
lv: Atver jaunu loga apstiprinājumu

en: A KGraphEditor window is already open, do you want to open the file in it?
lv: „KGraphEditor“ logs jau ir atvērts. Vai vēlaties tajā atvērt datni?

en: Remove this node
lv: Noņemt šo mezglu

note: i18n: ectx: label, entry (reloadOnChangeMode), group (Notification Messages)
en: The answer to the question 'File modified, do you want to reload it'
lv: Atbilde uz jautājumu „Datne ir izmainīta, vai vēlaties to pārlādēt“

note: i18n: ectx: label, entry (parsingMode), group (Notification Messages)
en: To choose whether to parse using an external command (usually dot) or the graphviz library
lv: Lai izvēlētos, vai parsēt ar ārēju komandu (paraksti „dot“) vai „graphviz“ bibliotēku

note: i18n: ectx: label, entry (openInExistingWindowMode), group (Notification Messages)
en: The answer to the question 'If another window already exist when launching kgraphviewer, should we open in it, open a new window or ask?'
lv: Atbilde uz jautājumu „Ja, palaižot „kgraphviewer“, tas jau ir atvērts citā logā, vai atvērt tajā, atvērt jaunā logā vai jautāt?“

note: i18n: ectx: label, entry (reopenPreviouslyOpenedFilesMode), group (Notification Messages)
en: The answer to the question 'Should the files that were opened in previous sessions be reopened at startup?'
lv: Atbilde uz jautājumu „Vai datnes, kas bija atvērtas iepriekšējās sesijās, palaižot programmu, atvērt no jauna?“

note: i18n: ectx: label, entry (birdsEyeViewEnabled), group (Notification Messages)
en: If true, the bird's eye view will be shown if needed.
lv: Ja patiess, nepieciešamības gadījumā parādīs putna aci.

note: i18n: ectx: label, entry (PreviouslyOpenedFiles), group (Notification Messages)
en: The list of files that were opened in past instances of kgraphviewer
lv: Datņu saraksts, kas bija atvērts iepriekšējā „kgraphviewer“ instancē

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
lv: Skata rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (helpToolBar)
en: Help Toolbar
lv: Palīdzības rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (editToolBar)
en: Edit Toolbar
lv: Rediģēšanas rīkjosla

en: Do you want to reload files from the previous session?
lv: Vai vēlaties pārlādēt datnes no iepriekšējās sesijas?

[ctx: @action:button]
en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: @action:button]
en: Do Not Reload
lv: Nepārlādēt

en: Opens a new empty KGraphViewer window.
lv: Atver jaunu tukšu „KGrapphViewer“ logu.

en: Shows the file open dialog to choose a Graphviz DOT file to open.
lv: Rādīt datnes atvēršanas logu, lai izvēlētos atveramo „Graphviz“ DOT datni.

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
lv: Parāda nesen atvērtās datnes un ļauj viegli tās atvērt atkal.

en: Quits KGraphViewer.
lv: Iziet no „KGraphViewer“.

en: Shows or hides the status bar.
lv: Parāda vai slēpj statusa joslu.

en: Toolbar configuration.
lv: Rīkjoslas konfigurācija

en: Main KGraphViewer configuration options.
lv: Pamata „KGraphViewer“ konfigurācijas opcijas.

en: Appearance
lv: Izskats

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundColor), group (Appearance)
en: Background color of the graph view.
lv: Grafika loga fona krāsa.

en: A Graphviz DOT graph viewer
lv: „Graphviz“ DOT grafiku skatītājs

en: (C) 2005-2010 Gaël de Chalendar
lv: (C) 2005—2010 Gaël de Chalendar

en: Original Author and current maintainer
lv: Sākotnējās versijas autors un pašreizējais uzturētājs

en: Contributor
lv: Līdzautors

en: Port to KF5
lv: KF5 ports

en: A KGraphViewer window is already open, where do you want to open this file in the existing window?
lv: „KGraphViewer“ logs jau ir atvērts. Vai vēlaties šo datni atvērt jau esošajā programmas logā?

en: %1 -> %2
    label='%3'
lv: %1 —> %2
    etiķete=„%3“

en: Remove selected edge(s)
lv: Noņemt atlasīto malu(-as)

en: Remove selected element(s)
lv: Noņemt atlasīto elementu(-us)

en: id='%1'
    label='%2'
lv: id=„%1“
    etiķete=„%2“

en: Layout process failed
lv: Izkārtojuma apstrāde neizdevās

en: Unable to start %1.
lv: Neizdodas palaist „%1“

en: %1 crashed.
lv: „%1“ avarēja.

en: %1 timed out.
lv: Iestājās „%1“ noildze.

en: Was not able to write data to the %1 process.
lv: Neizdevās rakstīt datus „%1“ procesā.

en: Was not able to read data from the %1 process.
lv: Neizdevās nolasīt datus no „%1“ procesa.

en: Unknown error running %1.
lv: Nezināma kļūda, palaižot „%1“.

[ctx: @title:menu]
en: Layout Algorithm
lv: Izkārtojuma algoritms

en: Layout the graph using the dot program.
lv: Izkārtot shēmu, izmantojot „dot“ programmu.

en: Layout the graph using the neato program.
lv: Izkārtot shēmu, izmantot „neato“ programmu.

en: Layout the graph using the twopi program.
lv: Izkārtot shēmu, izmantojot „twopi“ programmu.

en: Layout the graph using the fdp program.
lv: Izkārtot shēmu, izmantojot „fdp“ programmu.

en: Layout the graph using the circo program.
lv: Izkārtot shēmu, izmantojot „circo“ programmu.

en: Choose a Graphviz layout algorithm or edit your own one.
lv: Izvēlieties „Graphviz“ izkārtojuma algoritmu vai rediģējiet savu.

en: Choose a Graphviz layout algorithm or type in your own command that will generate a graph in the xdot format on its standard output. For example, to manually specify the <tt>G</tt> option to the dot command, type in: <tt>dot -Gname=MyGraphName -Txdot </tt>
lv: Izvēlieties „Graphviz“ izkārtojuma algoritmu vai ierakstiet savu komandu, kas standarta izvadē ģenerēs grafiku „xdot“ formātā. Piemēram, lai „dot“ komandai manuāli norādītu <tt>G</tt> opciju, ierakstiet: <tt>dot -Gname=MansGrafiks -Txdot </tt>

[ctx: @title:menu]
en: Export Graph
lv: Eksportēt shēmu

en: Allows the graph to be exported in another format.
lv: Ļauj shēmu eksportēt citā formātā.

en: Use the Export Graph menu to export the graph in another format. There is currently only one export format supported: as a PNG image.
lv: Izmantojiet shēmas eksportēšanas izvēlni, lai eksportētu shēmu citā formātā. Šobrīd programma atbalsta tikai vienu eksporta formātu — PNG attēlu.

[ctx: @action:inmenu]
en: As Image…
lv: Kā attēlu…

en: Export the graph to an image file.
lv: Eksportēt shēmas attēlu datnē.

en: Zoom in by 10% on the currently viewed graph
lv: Tuvināt par 10 % šobrīd apskatītajā shēmā

en: Zoom out by 10% from the currently viewed graph
lv: Tālināt par 10 % šobrīd apskatītajā shēmā

[ctx: @option:check]
en: Enable Bird's-Eye View
lv: Ieslēgt putna lidojuma skatu

en: Enables or disables the Bird's-eye View
lv: Ieslēdz vai izslēdz putna lidojuma skatu

[ctx: @title:menu]
en: Bird's-Eye View Position
lv: Putna lidojuma skata pozīcija

en: Allows the Bird's-eye View to be setup.
lv: Ļauj iestatīt putna lidojuma skatu.

[ctx: @item:inmenu bev position]
en: Top Left
lv: Augšā pa kreisi

en: Puts the Bird's-eye View in the top-left corner.
lv: Putna lidojuma skatu novieto augšējā kreisajā stūrī.

[ctx: @item:inmenu bev position]
en: Top Right
lv: Augšā pa labi

en: Puts the Bird's-eye View in the top-right corner.
lv: Putna lidojuma skatu novieto augšējā labajā stūrī.

[ctx: @item:inmenu bev position]
en: Bottom Left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Puts the Bird's-eye View in the bottom-left corner.
lv: Putna lidojuma skatu novieto apakšējā kreisajā stūrī.

[ctx: @item:inmenu bev position]
en: Bottom Right
lv: Apakšā pa labi

en: Puts the Bird's-eye View in the bottom-right corner.
lv: Putna lidojuma skatu novieto apakšējā labajā stūrī.

[ctx: @item:inmenu bev position]
en: Automatic
lv: Automātisks

en: Let KGraphViewer automatically choose the position of the Bird's-eye View.
lv: Ļaut „KGraphViewer“ automātiski izvēlēties putna lidojuma skata atrašanās vietu.

[ctx: @title:menu]
en: Layout
lv: Izkārtojums

[ctx: @action:inmenu]
en: Specify Layout Command…
lv: Norādīt izkārtojuma komandu…

en: Specify yourself the layout command to use. Given a dot file, it should produce an xdot file on its standard output.
lv: Norādiet izmantojamo izkārtojuma komandu. „dot“ datnes gadījumā tai jābūt „xdot“ datnes rezultātam standarta izvadē.

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset Layout Command to Default
lv: Atiestatīt izkārtojuma komandu uz noklusējumu

en: Resets the layout command to use to the default depending on the graph type (directed or not).
lv: Atiestata izkārtojuma komandu, ko izmantot kā noklusējumu atkarībā no shēmas tipa (orientēta vai neorientēta).

en: Select file
lv: Atlasīt datni

en: Graph SVG Generated by KGraphViewer
lv: Shēmas SVG, ģenerēja „KGraphViewer“

en: Graph SVG Generated by KGraphViewer.
lv: Shēmas SVG, ģenerēja „KGraphViewer“.

en: <h1>Graphviz DOT format graph visualization</h1><p>If the graph is larger than the widget area, an overview panner is shown in one edge. Choose through the context menu if the optimal position of this overview should be automatically computed or put it where you want.</p><h2>How to work with it?</h2><ul><li>To move the graph, you can:  <ul>    <li>click & drag it</li>    <li>use the elevators</li>    <li>press the arrows keys</li>    <li>click somewhere in the panner view</li>    <li>use the mouse wheel (up and down with no modifier, left and right with the <Alt> key pressed)</li>    <li>or click & drag the panner view</li>  </ul></li><li>To zoom, you can either use the zoom in and zoom out toolbar buttons, or click on the <Shift> key while rolling your mouse wheel.</li><li>Try the contextual menu (usually by right-clicking) to discover other possibilities.</li><li>Try the <tt>Print preview</tt> or the <tt>Page setup</tt> buttons to explore the printing options.</li></ul>
lv: <h1>„Graphviz“ DOT formāta shēmu vizualizācija</h1><p>Ja shēma ir lielāka par logdaļas zonu, kādā no tās malām būs redzams pārskata bīdnis. Konteksta izvēlnē izvēlieties vēlamo šī pārskata novietojumu — automātisku vai arī jūsu norādītu.</p><h2>Kā ar to strādāt?</h2><ul><li>Lai shēmu pārvietotu, varat:  <ul>    <li>uz tās klikšķināt un vilkt</li>    <li>izmantot elevatorus</li>    <li>spiest bultiņu taustiņus</li>    <li>klikšķināt kaut kur bīdītāja skatā</li>    <li>izmantot peles rullīti (augšup un lejup bez modifikatora taustiņa, pa kreisi un pa labi ar nospiestu <Alt> taustiņu)</li>    <li>vai klikšķiniet un velciet bīdņa skatā</li>  </ul></li><li>Lai mainītu tālumu, varat vai nu izmantot tuvinājuma un tālinājuma pogas rīkjoslā, vai arī turēt nospiestu <Shift> taustiņu, vienlaikus ritinot peles rullīti.</li><li>Atklājiet arī citas iespējas, atverot konteksta izvēlni (parasti peles labās pogas klikšķis).</li><li>Drukas iespējas varat izpētīt, spiežot uz <tt>Drukas priekšskatījuma</tt> vai <tt>Lapas iestatīšanas</tt> pogām.</li></ul>

en: no graph loaded
lv: shēma nav ielādēta

en: graph %1 is getting loaded…
lv: notiek „%1“ shēmas ielāde…

en: error parsing file %1
lv: kļūda, parsējot datni „%1“

en: Reload Confirmation
lv: Pārlādēt apstiprinājumu

en: The file %1 has been modified on disk.
    Do you want to reload it?
lv: Datne „%1“ ir izmainīta diskā.
    Vai vēlaties to pārlādēt?

en: Layout Command
lv: Izkārtojuma komanda

en: Specify here the command that will be used to layout the graph.
    The command MUST write its results on stdout in xdot format.
lv: Norādiet komandu, ko izmantot shēmas izkārtošanai.
    Komandai OBLIGĀTI rezultāts jāizvada standarta izvadē („stdout“) „xdot“ formātā.

en: Failed to open %1
lv: Neizdevās atvērt „%1“

en: Print the graph using current page setup settings
lv: Drukāt shēmu, izmantojot pašreizējos lapas iestatījumus

en: Open the print preview window
lv: Atvērt drukas priekšskatījuma logu

[ctx: @action:inmenu]
en: Page Setup…
lv: Lapas iestatījumi…

en: Opens the Page Setup dialog to allow graph printing to be setup
lv: Atver lapas iestatījumu logu, lai shēmu sagatavotu drukāšanai

en: Reload the current graph from file
lv: Pārlādēt pašreizējo shēmu no datnes

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Datne

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

[ctx: Page size]
en: Screen
lv: Ekrāns

[ctx: Page size]
en: Custom
lv: Pielāgots

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Columns:
lv: Kolonnas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSpacing)
en: Column spacing:
lv: Attālums starp kolonnām:

en: Page Preview
lv: Lapas priekšskatījums

en: Page Size & Margins
lv: Lapas izmērs un apmales

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Header
lv: Galvene

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rhFirst)
en: Different header for the first page
lv: Atšķirīga galvena pirmajai lapai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rhEvenOdd)
en: Different header for even and odd pages
lv: Atšķirīga galvene pāra un nepāra lapām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Spacing between header and body:
lv: Attālums starp galveni un pamata daļu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Footer
lv: Kājene

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rfFirst)
en: Different footer for the first page
lv: Atšķirīga kājene pirmajai lapai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rfEvenOdd)
en: Different footer for even and odd pages
lv: Atšķirīga kājene pāra un nepāra lapām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Spacing between footer and body:
lv: Attālums starp kājeni un pamata daļu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Footnote/Endnote
lv: Vēre/beigu vēre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Spacing between footnote and body:
lv: Attālums starp vēri un pamata daļu:

en: Unit:
lv: Vienība:

en: All values are given in %1.
lv: Visu vienību mērvienība ir %1.

en: Page Size
lv: Lapas izmērs

en: &Size:
lv: &Izmērs:

en: &Width:
lv: &Platums:

en: &Height:
lv: &Augstums:

en: Orientation
lv: Orientācija

en: &Portrait
lv: &Portreta

en: La&ndscape
lv: Ai&navas

en: Margins
lv: Apmales

en: Page Layout Problem
lv: Lapas izkārtojuma problēma

en: The page width is smaller than the left and right margins.
lv: Lapas platums ir mazāks par kreiso un labo apmali.

en: The page height is smaller than the top and bottom margins.
lv: Lapas augstums ir mazāks par augšējo un apakšējo apmali.

en: Millimeters (mm)
lv: Milimetri (mm)

en: Centimeters (cm)
lv: Centimetri (cm)

en: Decimeters (dm)
lv: Decimetri (dm)

en: Inches (in)
lv: Collas (in)

en: Pica (pi)
lv: Pika (pi)

en: Didot (dd)
lv: Dido (dd)

en: Points (pt)
lv: Punkti (pt)

en: Error.
lv: Kļūda.

en: View of the complete graph. Click and drag to move the visible part.
lv: Pilnas shēmas skats. Klikšķiniet un velciet, lai pārvietotu redzamo daļu.

en: <h1>View of the Complete Graph</h1><p>Single clicking somewhere without the red square will move the center of the view to where the mouse was clicked.</p><p>Clicking and dragging within the red square will cause the view to follow the movement.</p>
lv: <h1>Pilnas shēmas skats</h1><p>Atsevišķa peles rādītāja noklikšķināšana kaut kur bez sarkanā kvadrāta skata centru pārvietos uz vietu, kurā noklikšķinājāt.</p><p>Sarkanā kvadrāta klikšķināšana un vilkšana skatu pārvietos līdz ar vilkšanu.</p>

en: Print Preview
lv: Drukas priekšskatījums

[ctx: Page (number) of (total)]
en: Page %1 of %2
lv: %1. lapa no %2

en: Page %1
lv: %1. lapa

en: Print Preview…
lv: Drukas priekšskatījums…

en: Font…
lv: Fonts…

en: Changes font for title text.
lv: Fonta izmaiņas virsraksta tekstam.

en: <qt><h2>Page Setup for Printing Graph "%1"</h2></qt>
lv: <qt><h2>Lapas iestatīšana shēmas „%1“ drukāšanai</h2></qt>

en: Saves settings for this setup as default.
lv: Saglabā šos iestatījumus kā noklusējumu

en: Adds date and time to the header.
lv: Galvenei pievieno datumu un laiku.

en: Adds page numbers to the footer.
lv: Kājenei pievieno lapu numurāciju

en: Adds table borders.
lv: Pievienot tabulas apmales.

en: Change Page Size and Margins…
lv: Mainīt lapas izmēru un apmales…

en: Changes page size and margins.
lv: Maina lapas izmēru un apmales.

en: Chosen font looks like this
lv: Izvēlētais fonts izskatās šādi

en: Portrait
lv: Portrets

en: Landscape
lv: Ainava

en: margins:
lv: apmales:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Pa&ge font:
lv: &Lapas fonts:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Page Size && Margins
lv: Lapas izmērs un apmales

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addTableBordersCheckbox)
en: Add &borders
lv: Pievienot ap&mali

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addDateTimeCheckbox)
en: Add date and time
lv: Pievienot datumu un laiku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addPageNumbersCheckbox)
en: Add page numbers
lv: Pievienot lapu numerāciju

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Number of pages to fit on
lv: Ietilpināmo lapu skaits

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, naturalSizeRadioButton)
en: &Natural size
lv: &Dabīgais izmērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fitToOnePageRadioButton)
en: Fit &to one page
lv: Ietilpināt &vienā lapā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fitToSeveralPagesRadioButton)
en: F&it to several pages
lv: Ietilpi&nāt vairākās lapās

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Horizontally:
lv: Horizontāli:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Vertically:
lv: Vertikāli:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, maintainAspectCheckBox)
en: Preserve aspect ratio:
lv: Saglabāt malu attiecību:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Related actions:
lv: Saistītās darbības:

en: %1 - Print Preview - %2
lv: %1 — drukas priekšskatījums — %2

en: &Page setup
lv: &Lapas iestatīšana

en: Previous Page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Next Page
lv: Nākamā lapa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default background color:
lv: Noklusējuma fona krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, note)
en: Note: this will be overridden if the graph has its own background color
lv: Piezīme: šī opcija nebūs spēkā, ja grafikam būs sava fona krāsa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, openInExistingWindowMode)
en: Open in existing window
lv: Atvērt jau pastāvošajā lokā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, yes)
en: &Yes
lv: &Jā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, no)
en: &No
lv: &Nē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ask)
en: As&k
lv: &Jautāt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, parsingMode)
en: Parse using:
lv: Parsēt ar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, external)
en: E&xternal command
lv: Ā&rēju komandu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, internal)
en: Internal &library
lv: Iekšēju &bibliotēku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reloadOnChangeMode)
en: Reload files modified on disk
lv: Pārlādēt diskā izmainītas datnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ask)
en: &Ask
lv: &Jautāt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, reopenPreviouslyOpenedFilesMode)
en: Reopen previously opened files
lv: No jauna atvērt iepriekš atvērtas datnes
