kgraphviewer - en to mai translation catalogue (26 entries)

en: This lists files which you have opened recently, and allows you to easily open them again.
mai: अहाँ जे हालक फाइलसभ खोलनै छी ओकर सूची बतबैत अछि. आओर अहाँक एकरा आसानी सँ फिनु सँ खोलबा देत छी

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
mai: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
mai: दृश्य (&V)

[ctx: Page size]
en: Screen
mai: स्क्रीन

[ctx: Page size]
en: Custom
mai: पसंदीदा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Columns:
mai: कालम:

en: Page Preview
mai: पृष्ठ पूर्वावलोकन

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Header
mai: शीर्ष टीका

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Footer
mai: पाद टिप्पणी

en: Unit:
mai: एकाइः

en: Page Size
mai: पृष्ठ आकार

en: &Size:
mai: आकार (&S):

en: &Width:
mai: चओड़ाइ (&W):

en: &Height:
mai: उँचाइ (&H):

en: Orientation
mai: दिशा

en: Margins
mai: हाशिया

en: Millimeters (mm)
mai: मिललमीटर्स (मिमी)

en: Centimeters (cm)
mai: सेन्टीमीटर (सेमी)

en: Inches (in)
mai: इंच (in)

en: Print Preview
mai: छपाइ पूर्वावलोकन

en: Page %1
mai: पृष्ठ %1

en: Portrait
mai: व्यक्तिचित्र

en: Landscape
mai: लैंडस्केप

en: Previous Page
mai: पछिला पृष्ठ

en: Next Page
mai: अगिला पृष्ठ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, yes)
en: &Yes
mai: हँ (&Y)
