khelpcenter - en to cs translation catalogue (85 entries)

en: Documentation to open
cs: Dokument jenž chcete otevřít

en: Help Center
cs: Centrum nápovědy

en: (c) 1999-2020, The KHelpCenter developers
cs: (c) 1999-2020, vývojáři KHelpCenter

en: Current maintainer
cs: Současný správce

en: Former maintainer
cs: Předchozí správce

en: Original Author
cs: Původní autor

en: Info page support
cs: Podpora pro Info stránky

en: Top-Level Documentation
cs: Kořen dokumentace

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
cs: Anglicky

en: Font Configuration
cs: Nastavení písem

en: Sizes
cs: Velikosti

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
cs: M&inimální velikost písma:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
cs: Průměrná v&elikost písma:

en: Fonts
cs: Písma

en: S&tandard font:
cs: S&tandardní písmo:

en: F&ixed font:
cs: Písmo s &pevnou šířkou:

en: S&erif font:
cs: Pa&tkové písmo:

en: S&ans serif font:
cs: Bezp&atkové písmo:

en: &Italic font:
cs: Sk&loněné písmo:

en: &Fantasy font:
cs: Písmo &fantasy:

en: Encoding
cs: Kódování

en: &Default encoding:
cs: Výchozí kó&dování:

en: Use Language Encoding
cs: Používat znakovou sadu jazyka

en: &Font size adjustment:
cs: Úprava veliko&sti písma:

en: By Topic
cs: Podle tématu

en: Alphabetically
cs: Podle abecedy

en: Rebuilding glossary cache...
cs: Znovuvytváření mezipaměti glosáře...

en: Rebuilding cache... done.
cs: Znovuvytváření mezipaměti... dokončeno.

[ctx: %1 is a glossary term]
en: KDE Glossary: %1
cs: Glosář KDE: %1

en: KDE Glossary
cs: Glosář KDE

en: See also: %1
cs: Viz také: %1

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: Search Results for '%1':
cs: Výsledky hledání '%1':

en: By Category
cs: Podle kategorie

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
cs: Cesta k adresáři s rejstříkem.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
cs: Cesta k adresáři obsahujícím rejstříky pro hledání.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
cs: Aktuálně viditelná záložka navigátoru

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
cs: Ú&pravy

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
cs: Pře&jít

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Search Error Log
cs: Prohledat soubor záznamů chyb

en: Preparing Index
cs: Připravuji rejstřík

en: Ready
cs: Připraven

en: Previous Page
cs: Předchozí strana

en: Moves to the previous page of the document
cs: Přesune se na předchozí stranu v dokumentu

en: Next Page
cs: Následující strana

en: Moves to the next page of the document
cs: Přesune se na následující stranu v dokumentu

en: Table of &Contents
cs: O&bsah

en: Table of contents
cs: Obsah

en: Go back to the table of contents
cs: Vrátit se zpět na obsah

en: &Last Search Result
cs: Výs&ledky posledního hledání

en: Configure Fonts...
cs: Nastavit písma...

en: Increase Font Sizes
cs: Zvětšit velikost písma

en: Decrease Font Sizes
cs: Zmenšit velikost písma

[ctx: @title:menu]
en: &Bookmarks
cs: &Záložky

en: Search...
cs: Hledat...

en: &Contents
cs: O&bsah

en: Search Options
cs: Možnosti hledání

en: G&lossary
cs: G&losář

en: Start Page
cs: Úvodní stránka

en: KDE Help Center
cs: Centrum nápovědy KDE

en: Unable to run search program.
cs: Nelze spustit vyhledávací program.

en: Updating search index...
cs: Aktualizuji rejstřík pro vyhledávání...

en: Updating search index... done.
cs: Aktualizuji rejstřík pro vyhledávání.... hotovo.

en: Error: No document type specified.
cs: Chyba: nebyl zadán typ dokumentu.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
cs: Chyba: neexistuje stroj pro prohledávání typu dokumentu '%1'.

en: No valid search handler found.
cs: Nebyl nalezen žádný platný vyhledávací stroj.

en: Error executing search command '%1'.
cs: Chyba při spouštění příkazu hledání '%1'.

en: Error: %1
cs: Chyba: %1

en: '%1' not found, check your installation
cs: '%1' nenalezen, zkontrolujte instalaci

en: '%1' not found, install the package containing it
cs: '%1' nenalezen, nainstalujte balíček, který jej obsahuje

en: No search command or URL specified.
cs: Nebyl zadán příkaz ani URL k hledání.

en: and
cs: a

en: or
cs: nebo

en: &Method:
cs: &Metoda:

en: Max. &results:
cs: Max. počet &výsledků:

en: &Scope selection:
cs: Výběr roz&sahu:

en: Scope
cs: Rozsah

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
cs: Vlastní

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
cs: Vše

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
cs: Nic

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
cs: neznámý

en: Copy Link Address
cs: Kopírovat adresu odkazu
