khelpcenter - en to et translation catalogue (86 entries)

en: Documentation to open
et: Avatav dokumentatsioon

en: Help Center
et: Abikeskus

en: (c) 1999-2020, The KHelpCenter developers
et: (c) 1999-2020: KDE abikeskuse arendajad

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Xapian-based search, lot of bugfixes
et: Xapiani-põhine otsing, rohkelt veaparandusi

en: Former maintainer
et: Endine hooldaja

en: Original Author
et: Algne autor

en: Info page support
et: Infolehekülgede toetus

en: Top-Level Documentation
et: Ülataseme dokumentatsioon

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
et: Inglise

en: Font Configuration
et: Fontide seadistamine

en: Sizes
et: Suurused

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
et: M&inimaalne fondisuurus:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
et: K&eskmine fondisuurus:

en: Fonts
et: Fondid

en: S&tandard font:
et: &Tavaline font:

en: F&ixed font:
et: F&ikseeritud font:

en: S&erif font:
et: S&eriifidega font:

en: S&ans serif font:
et: Ser&iifideta font:

en: &Italic font:
et: Kaldk&irja font:

en: Encoding
et: Kodeering

en: &Default encoding:
et: Vaikeko&deering:

en: Use Language Encoding
et: Keele kodeeringu kasutamine

en: &Font size adjustment:
et: &Fondisuuruse kohendamine:

en: By Topic
et: Teema järgi

en: Alphabetically
et: Tähestiku järgi

en: Rebuilding glossary cache...
et: Sõnaraamatupuhvri taasloomine...

en: Rebuilding cache... done.
et: Puhvri taasloomine... valmis.

[ctx: %1 is a glossary term]
en: KDE Glossary: %1
et: KDE sõnaraamat: %1

en: KDE Glossary
et: KDE sõnaraamat

en: See also: %1
et: Vaata ka: %1

en: Search Results
et: Otsingutulemused

en: Search Results for '%1':
et: "%1" otsingutulemused:

en: By Category
et: Kategooria järgi

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
et: Indeksikataloogi asukoht.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
et: Otsimisindekseid sisaldava kataloogi asukoht.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
et: Parajasti nähtav kaart

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
et: &Liikumine

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Search Error Log
et: Otsimisvea logi

en: Preparing Index
et: Indeksi ettevalmistamine

en: Ready
et: Valmis

en: Previous Page
et: Eelmine lehekülg

en: Moves to the previous page of the document
et: Liigub dokumendi eelmisele leheküljele

en: Next Page
et: Järgmine lehekülg

en: Moves to the next page of the document
et: Liigub dokumendi järgmisele leheküljele

en: Table of &Contents
et: Sisu&kord

en: Table of contents
et: Sisukord

en: Go back to the table of contents
et: Liigub tagasi sisukorda

en: &Last Search Result
et: Viimase otsingu tu&lemus

en: Configure Fonts...
et: Fontide seadistamine...

en: Increase Font Sizes
et: Suurenda fonti

en: Decrease Font Sizes
et: Vähenda fonti

[ctx: @title:menu]
en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

en: Search...
et: Otsi ...

en: &Contents
et: Sisu&kord

en: Search Options
et: Otsimisvalikud

en: G&lossary
et: Sõna&raamat

en: Start Page
et: Avalehekülg

en: KDE Help Center
et: KDE abikeskus

en: Unable to run search program.
et: Otsimisprogrammi käivitamine nurjus.

en: Updating search index...
et: Otsimisindeksi uuendamine...

en: Updating search index... done.
et: Otsimisindeksi uuendamine ... tehtud.

en: Error: No document type specified.
et: Viga: dokumendi tüüp on määramata.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
et: Viga: dokumendile tüübiga "%1" pole otsingukäitlejat.

en: No valid search handler found.
et: Sobivat otsingukäitlejat ei leitud.

en: Error executing search command '%1'.
et: Viga otsingukäsu "%1" täitmisel.

en: Error: %1
et: Viga: %1

en: '%1' not found, check your installation
et: "%1" ei leitud, kontrolli oma paigaldust

en: '%1' not found, install the package containing it
et: "%1" ei leitud, paigalda seda sisaldav pakett

en: No search command or URL specified.
et: Otsingukäsku ega URL-i pole määratud.

en: and
et: ja

en: or
et: või

en: &Method:
et: &Meetod:

en: Max. &results:
et: Maks. &tulemusi:

en: &Scope selection:
et: &Ulatuse valik:

en: Scope
et: Ulatus

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
et: Kõik

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
et: Puudub

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
et: tundmatu

en: Copy Link Address
et: Kopeeri viida aadress

en: <p>Read the topic documentation in this window.<br /><br />Press <b>Space</b>/<b>Shift+Space</b> to scroll, <b>%1</b> to find something, <b>Tab</b>/<b>Shift+Tab</b> to jump, and <b>Enter</b> to follow.</p>
et: <p>Selles aknas saab lugeda teemakohast dokumentatsiooni.<br /><br />Kerimiseks vajuta <b>tühikuklahv</b>/<b>Shift+tühikuklahv</b>, millegi leidmiseks <b>%1</b>, hüppamiseks <b>Tab</b>/<b>Shift+Tab</b> ja edasiminemiseks <b>Enter</b>.</p>
