khelpcenter - en to fy translation catalogue (75 entries)

en: Help Center
fy: Help sintrum

en: Original Author
fy: Oarspronklike Skriuwer

en: Info page support
fy: Understeuning foar ynformaasjeside

en: Top-Level Documentation
fy: Heegste nivo dokumintaasje

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
fy: Ingelsk

en: Font Configuration
fy: Lettertypekonfiguraasje

en: Sizes
fy: Gruttes

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
fy: Minimale tekengrutte:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
fy: Middelste tekengrootte:

en: Fonts
fy: Lettertypes

en: S&tandard font:
fy: S&tandert lettertype:

en: F&ixed font:
fy: Fêst lettert&ype:

en: S&erif font:
fy: Serif l&ettertype:

en: S&ans serif font:
fy: S&ans serif-lettertype:

en: &Italic font:
fy: Skeanpr&inte lettertype:

en: &Fantasy font:
fy: &Fantasij-lettertype:

en: Encoding
fy: Kodearring

en: &Default encoding:
fy: Stan&dert kodearring:

en: Use Language Encoding
fy: Taalkodearring brûke

en: &Font size adjustment:
fy: Oanpasse fan teken&grootte:

en: By Topic
fy: Op ûnderwerp

en: Alphabetically
fy: Alfabetysk

en: Rebuilding glossary cache...
fy: Wurdelistbuffer wurdt op 'e nij oanmakke...

en: Rebuilding cache... done.
fy: Opnij bouwe fan lytst ûnthâld... klear.

en: KDE Glossary
fy: KDE-wurdlist

en: Search Results
fy: Sykresultaten

en: Search Results for '%1':
fy: Sykresultaten foar '%1':

en: By Category
fy: Op kategory

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
fy: Paad nei de yndeks triemtafel.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
fy: Paad nei de triemtafel mei sykyndeksen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
fy: Momenteel zichtare navigatortab

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fy: Be&wurkje

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fy: Byl&d

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
fy: &Gean nei

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fy: Haadarkbalke

en: Search Error Log
fy: Syk flater loch

en: Preparing Index
fy: Tarieding dwaande fan de yndeks

en: Ready
fy: Klear

en: Previous Page
fy: Foarige side

en: Moves to the previous page of the document
fy: Giet nei de foarige side fan it dokumint

en: Next Page
fy: Neikommende side

en: Moves to the next page of the document
fy: Giet nei de neikommende side fan it dokumint

en: Table of &Contents
fy: Ynhâldsop&jefte

en: Table of contents
fy: Ynhâldsopjefte

en: Go back to the table of contents
fy: Gean werom nei de ynhâldsopjefte

en: &Last Search Result
fy: &Lêste sykresultaat

en: Configure Fonts...
fy: Lettertypen ynstelle...

en: Increase Font Sizes
fy: Tekens fergrutsje

en: Decrease Font Sizes
fy: Tekens ferlytsje

en: &Contents
fy: &Ynhâld

en: Search Options
fy: Sykopsjes

en: G&lossary
fy: Wurd&list

en: Start Page
fy: Begjinside

en: KDE Help Center
fy: KDE Help sintrum

en: Unable to run search program.
fy: Sykprogramma kin net útfierd wurde.

en: Error: No document type specified.
fy: Flater, gjin dokuminttype omskreaun.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
fy: Flater: Gjin sykôfhanneling beskikber foar dokuminttype '%1'.

en: No valid search handler found.
fy: Gjin jildich sykôfhanneling fûn.

en: Error executing search command '%1'.
fy: Flater ûnder it útfieren fan sykkommando '%1'.

en: Error: %1
fy: Flater: %1

en: '%1' not found, check your installation
fy: '%1' net fûn, kontrolearje jo ynstallaasje

en: '%1' not found, install the package containing it
fy: '%1' net fûn, ynstallearje it pakket dêr it ynsit

en: No search command or URL specified.
fy: Gjin sykkommando of URL-adres omskreaun.

en: and
fy: en

en: or
fy: of

en: &Method:
fy: &Metoade:

en: Max. &results:
fy: Maks. &resultaten:

en: &Scope selection:
fy: Berik &seleksje:

en: Scope
fy: Berik

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
fy: Oanpast

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
fy: Standert

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
fy: Alles

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
fy: Neat

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
fy: ûnbekend

en: Copy Link Address
fy: Keppelingsadres kopiearje
