khelpcenter - en to hsb translation catalogue (39 entries)

en: Original Author
hsb: Poprawny spisaćel

en: Info page support
hsb: Podpěra za info-strony

en: Font Configuration
hsb: Pismo postajić

en: Sizes
hsb: Wulkosće

en: S&tandard font:
hsb: &Standardne pismo:

en: &Italic font:
hsb: &Nachilene pismo:

en: &Fantasy font:
hsb: &Wudebjene pismo:

en: Encoding
hsb: Zaklučowanje

en: &Default encoding:
hsb: &Standardne zaklučowanje:

en: Use Language Encoding
hsb: Rěčne zaklučowanje wužiwać

en: &Font size adjustment:
hsb: &Přiměrjenje wulkosće pisma:

en: By Topic
hsb: Po temje

en: Alphabetically
hsb: Alfabetisce

en: Rebuilding cache... done.
hsb: Mjezypomjatk donatwarjeny

en: KDE Glossary
hsb: KDE-glosar

en: Search Results
hsb: Pytanske wuslědki

en: Search Results for '%1':
hsb: Wuslědki pytanja za '%1':

en: By Category
hsb: Po kategorijach

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
hsb: &Skočić k

en: Preparing Index
hsb: Hesłar so přihotuje

en: Ready
hsb: Sym hotowy

en: Previous Page
hsb: Předchadźacu stronu

en: Moves to the previous page of the document
hsb: Skoči na předchadźacu stronu dokumenta

en: Next Page
hsb: Přichodnu stronu

en: Moves to the next page of the document
hsb: Skoči k přichodnej stronje dokumenta

en: Table of &Contents
hsb: &Zapis wobsaha

en: Go back to the table of contents
hsb: Wróćo k zapisej wobsaha

en: &Last Search Result
hsb: &Posledni wuslědk pytanja

en: Configure Fonts...
hsb: Pisma nastajić...

en: Increase Font Sizes
hsb: Wjetše pismo

en: Decrease Font Sizes
hsb: Mjeńše pismo

en: Start Page
hsb: Spočatna strona

en: KDE Help Center
hsb: KDE pomoc

en: Unable to run search program.
hsb: Njemóžu program za pytanje započinać.

en: Error: %1
hsb: Zmylk: %1

en: and
hsb: a

en: or
hsb: abo

en: &Method:
hsb: &Metoda:

en: Scope
hsb: Wobłuk
