khelpcenter - en to kk translation catalogue (74 entries)

en: Original Author
kk: Бастапқы авторы

en: Info page support
kk: Info парақтарын қолдау

en: Top-Level Documentation
kk: Құжаттаманың жоғарғы деңгейі

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
kk: Ағылшын

en: Font Configuration
kk: Қаріптерін баптау

en: Sizes
kk: Өлшемдері

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
kk: Ең &кіші қаріптің өлшемі:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
kk: &Орташа қаріптің өлшемі:

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: S&tandard font:
kk: Қалы&пты қаріп:

en: F&ixed font:
kk: Е&ні бірыңғай қаріпі:

en: S&erif font:
kk: S&erif қаріпі:

en: S&ans serif font:
kk: Sa&ns serif қаріпі:

en: &Italic font:
kk: &Көлбеу қаріпі:

en: &Fantasy font:
kk: Fantas&y қаріпі:

en: Encoding
kk: Кодтамасы

en: &Default encoding:
kk: &Әдеттегі кодтамасы:

en: Use Language Encoding
kk: Тіл кодтамасын қолдану

en: &Font size adjustment:
kk: &Қаріптің өлшемін жөнге салу:

en: By Topic
kk: Тақырып бойынша

en: Alphabetically
kk: Әліппе бойынша

en: Rebuilding glossary cache...
kk: Глоссарийдың кэшін қайта құру...

en: Rebuilding cache... done.
kk: Кэшін қайта құру... дайын.

en: KDE Glossary
kk: KDE глоссарийі

en: Search Results
kk: Іздеу нәтижесі

en: Search Results for '%1':
kk: '%1' іздеу нәтижесі:

en: By Category
kk: Санаты бойынша

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
kk: Идекстер каталогының жолы.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
kk: Іздеу индекстері жазылатын каталогының жолы.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
kk: Көрініп тұрған шолғыштың қойындысы

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Өң&деу

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
kk: &Өту

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдары

en: Search Error Log
kk: Іздеу қателіктер журналы

en: Preparing Index
kk: Индексті дайындау

en: Ready
kk: Дайын

en: Previous Page
kk: Алдыңғы бет

en: Moves to the previous page of the document
kk: Құжаттың алдыңғы бетіне өту

en: Next Page
kk: Келесі бет

en: Moves to the next page of the document
kk: Құжаттың келесі бетіне өту

en: Table of &Contents
kk: &Мазмұны

en: Table of contents
kk: Мазмұны

en: Go back to the table of contents
kk: Мазмұн кестесіне оралу

en: &Last Search Result
kk: &Соңғы іздеудің нәтижесі

en: Configure Fonts...
kk: Қаріптерін баптау...

en: Increase Font Sizes
kk: Қаріпті үлкейту

en: Decrease Font Sizes
kk:  Қаріпті кішірейту

en: &Contents
kk: &Мазмұны

en: Search Options
kk: Іздеу параметрлері

en: G&lossary
kk: Г&лоссарий

en: Start Page
kk: Бастапқы бет

en: KDE Help Center
kk: KDE Анықтама орталығы

en: Unable to run search program.
kk: Іздеу бағдарламасын жегуі мүмкін болмай тұр.

en: Error: No document type specified.
kk: Қате: құжаттың түрі келтірілмеген.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
kk: Қате: %1 құжатының түрін іздеу өңдеушісі жоқ.

en: No valid search handler found.
kk: Жарамды іздеу өңдеушісі табылмады.

en: Error executing search command '%1'.
kk: Іздеу командасының орындалуындағы қате '%1'.

en: Error: %1
kk: Қате: %1

en: '%1' not found, check your installation
kk: '%1' табылмады, орнатылғанын тексеріңіз

en: '%1' not found, install the package containing it
kk: '%1' табылмады, ол қай дестенің құрамында, орнатыңыз

en: No search command or URL specified.
kk: Іздеу командасы не URL келірілмеген.

en: and
kk: және

en: or
kk: немесе

en: &Method:
kk: &Әдіс:

en: Max. &results:
kk: &Нәтижелер санының шегі:

en: &Scope selection:
kk: &Шеңберін таңдау:

en: Scope
kk: Шеңбері

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
kk: Қалау бойынша

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
kk: Әдетті

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
kk: Барлығын

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
kk: беймәлім

en: Copy Link Address
kk: Сілтеме адресін көшіріп алу
