khelpcenter - en to ku translation catalogue (73 entries)

en: Help Center
ku: Navenda Alîkariyê

en: Original Author
ku: Nivîskarê bingehîn

en: Info page support
ku: Desteka Info ya rûpelê

en: Top-Level Documentation
ku: Pelgeyên asta bilind

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
ku: Îngilîzî

en: Font Configuration
ku: Mîhengên curetîpan

en: Sizes
ku: Mezinahî

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
ku: &Mezinahiya curetîpa herî biçûk:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
ku: M&ezinahiya navincî ya curetîpê:

en: Fonts
ku: Curenivîs

en: S&tandard font:
ku: &Curetîpa standart

en: F&ixed font:
ku: Cu&retîpa bicihkirî:

en: S&erif font:
ku: C&uretîpa Serif:

en: S&ans serif font:
ku: Cure&tîpa Stans serif

en: &Italic font:
ku: Curetî&pa paldayî:

en: &Fantasy font:
ku: Curetîp&a fentezî

en: Encoding
ku: Kodkirin

en: &Default encoding:
ku: Kodkirina bi pêşdanasîn:

en: Use Language Encoding
ku: Kodkirina ziman bi kar bîne

en: &Font size adjustment:
ku: &Mîhengkirina mezinahiya curetîpê:

en: By Topic
ku: Li gor sernivîsê

en: Alphabetically
ku: Li gor rêza alfabeyê

en: Rebuilding glossary cache...
ku: Pêşbîra ferhengokê ji nû ve tê amadekirin...

en: Rebuilding cache... done.
ku: Pêybîr ji nû ve tê amadekirin... hate temamkirin!

en: KDE Glossary
ku: Ferhenga KDE

en: Search Results
ku: Encamên Lêgerînê

en: Search Results for '%1':
ku: Encamên Lêgerîna '%1':

en: By Category
ku: Gorî Beşan

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
ku: Rêya rêveberya pêrist

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
ku: Rêyek ji bo rêveberiya ku nîşanên lêgerînê dihewîne.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
ku: Tabloya bişkmokên heyî

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ku: &Sererastkirin

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ku: &Dîmen

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ku: &Biçe

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ku: Darikê Serekî

en: Search Error Log
ku: Rojnivîska Çewtiya Lêgerînê

en: Preparing Index
ku: Amadekirina pêrist

en: Ready
ku: Amade

en: Previous Page
ku: Rûpelê Berê

en: Moves to the previous page of the document
ku: Here rûpela pelgeyê ya berê

en: Next Page
ku: Rûpelê Dû re

en: Moves to the next page of the document
ku: Here rûpela pelgeyê ya piştre

en: Table of &Contents
ku: Tabloya &Naverokan

en: Table of contents
ku: Tabloya Naverokan

en: Go back to the table of contents
ku: Biçe beşa naverokan

en: &Last Search Result
ku: Encamên Lêgerîna &Dawîn

en: Configure Fonts...
ku: Curetîpan Veava Bike...

en: Increase Font Sizes
ku: Mezinahiya Curetîpan Mezin Bike

en: Decrease Font Sizes
ku: Mezinahiya Curetîpan Biçûk Bike

en: &Contents
ku: &Naverok

en: Search Options
ku: Vebijêrkên Lêgerînê

en: G&lossary
ku: Ferhengok

en: Start Page
ku: Rûpelê Destpêkê

en: KDE Help Center
ku: Navenda Alîkariya ya KDE

en: Unable to run search program.
ku: Bernameya lêgerînê nehate xebitandin.

en: Error: No document type specified.
ku: Çewtî: Ti cureyê pelgeyê nehatiye destnîşankirin

en: Error: No search handler for document type '%1'.
ku: Çewtî: Xebatkerê lêgerîna ji bo cureyê pelgeyê '%1' tuneye.

en: No valid search handler found.
ku: Xebatkerê lêgerînê nayê dîtin.

en: Error executing search command '%1'.
ku: Çewtî di fermana lêgerînê '%1' de.

en: Error: %1
ku: Çewtî: %1

en: No search command or URL specified.
ku: Fermana lêgerînê an jî navnîşan nehate diyarkirin

en: and
ku: û

en: or
ku: an jî

en: &Method:
ku: &Metod:

en: Max. &results:
ku: Bilintirîn &armanc

en: &Scope selection:
ku: Hilbijartina &Qadê:

en: Scope
ku: Qad

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
ku: Taybet

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
ku: Standard

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
ku: Hemû

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
ku: Ti yek

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
ku: nenas

en: Copy Link Address
ku: Navnîşana Girêdanê Ji Ber Bigire
