khelpcenter - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: Original Author
lv: Sākotnējais autors

en: Info page support
lv: Info lapu atbalsts

en: Top-Level Documentation
lv: Augšējā līmeņa dokumentācija

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
lv: Angļu

en: Font Configuration
lv: Fontu konfigurēšana

en: Sizes
lv: Izmēri

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
lv: M&inimālais fonta izmērs:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
lv: V&idējs fonta izmers:

en: S&tandard font:
lv: S&tandarta fonts:

en: F&ixed font:
lv: F&iksētais fonts:

en: S&erif font:
lv: S&erifa fonts:

en: S&ans serif font:
lv: Bezserif&a fonts:

en: &Italic font:
lv: &Slīpraksta fonts:

en: &Fantasy font:
lv: &Fantasy fonts:

en: Encoding
lv: Kodējums

en: &Default encoding:
lv: &Noklusētais kodējums:

en: Use Language Encoding
lv: Lietot valodas kodējumu

en: &Font size adjustment:
lv: &Fonta izmēra labojums:

en: By Topic
lv: Pēc temata

en: Alphabetically
lv: Alfabētiski

en: Rebuilding glossary cache...
lv: Pārbūvējam glosārija kešatmiņu...

en: Rebuilding cache... done.
lv: Kešatmiņas pārbūvēšana pabeigta.

en: KDE Glossary
lv: KDE Glosārijs

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search Results for '%1':
lv: Meklēšanas rezultāti '%1':

en: By Category
lv: Pēc kategorijas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
lv: Ceļš uz indeksu mapi.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
lv: Ceļš uz mapi, kur atrodas meklēšanas indeksi.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
lv: Pašlaik redzamā navigācijas cilne

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: &Rediģēt

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lv: &Iet

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Search Error Log
lv: Meklēt kļūdu žurnālā

en: Preparing Index
lv: Sagatavo indeksu

en: Ready
lv: Gatavs

en: Previous Page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Moves to the previous page of the document
lv: Pārvietosies uz dokumenta iepriekšējo lapu

en: Next Page
lv: Nākamā lapa

en: Moves to the next page of the document
lv: Parvietosies uz dokumenta nākamo lapu

en: Table of &Contents
lv: &Satura rādītājs

en: Table of contents
lv: Satura rādītājs

en: Go back to the table of contents
lv: Atgriezties uz satura rādītāju

en: &Last Search Result
lv: &Pēdējie meklēšanas rezultāti

en: Configure Fonts...
lv: Konfigurēt fontus...

en: Increase Font Sizes
lv: Palielināt fontu izmērus

en: Decrease Font Sizes
lv: Samazināt fontu izmērus

en: &Contents
lv: &Saturs

en: Search Options
lv: Meklēšanas nosacījumi

en: G&lossary
lv: G&losārijs

en: Start Page
lv: Sākuma lapa

en: KDE Help Center
lv: KDE Palīdzības centrs

en: Unable to run search program.
lv: Nevar palaist meklēšanas programmu.

en: Error: No document type specified.
lv: Kļūda: Nav norādīts dokumenta tips.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
lv: Kļūda: Nav meklēšanas organizators dokumenta tipam:'%1'·

en: No valid search handler found.
lv: Nav atrasts derīgs meklēšanas organizators.

en: Error executing search command '%1'.
lv: Kļūda, izpildot meklēšanas komandu '%1'

en: Error: %1
lv: Kļūda: %1

en: '%1' not found, check your installation
lv: '%1' nav atrasts, pārbaudiet savu instalāciju

en: '%1' not found, install the package containing it
lv: '%1' nav atrasts, instalējiet pakotni, kas satur to

en: No search command or URL specified.
lv: Nav norādīta meklēšanas komanda vai URL.

en: and
lv: un

en: or
lv: vai

en: &Method:
lv: &Metode:

en: Max. &results:
lv: Maks. &rezultāti:

en: &Scope selection:
lv: &Apgabala izvēle:

en: Scope
lv: Apgabals

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
lv: Pielāgots

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
lv: Noklusējuma

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
lv: Viss

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
lv: Neviens

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
lv: nezināms

en: Copy Link Address
lv: Kopēt saites adresi
