khelpcenter - en to ms translation catalogue (73 entries)

en: Original Author
ms: Penulis Asal

en: Info page support
ms: Sokongan laman info

en: Top-Level Documentation
ms: Dokumentasi Tahap Atas

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
ms: Inggeris

en: Font Configuration
ms: Penyelarasan Font

en: Sizes
ms: Saiz

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
ms: Saiz font m&inimum:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
ms: Saiz font s&ederhana:

en: Fonts
ms: Font

en: S&tandard font:
ms: Fon&t piawai:

en: F&ixed font:
ms: Font t&etap:

en: S&erif font:
ms: Font S&erif:

en: S&ans serif font:
ms: Font S&ans serif :

en: &Italic font:
ms: Font &Italik:

en: &Fantasy font:
ms: Font &Fantasy:

en: Encoding
ms: Pengenkodan

en: &Default encoding:
ms: Pengenkodan &default:

en: Use Language Encoding
ms: Guna Pengenkodan Bahasa

en: &Font size adjustment:
ms: Penyelarsan saiz &font:

en: By Topic
ms: Dengan Tajuk

en: Alphabetically
ms: Mengikut Abjad

en: Rebuilding glossary cache...
ms: Membina semula simpanan glosari...

en: Rebuilding cache... done.
ms: Pembinaan semula cache... selesai

en: KDE Glossary
ms: Glosari KDE

en: Search Results
ms: Hasil pencarian

en: Search Results for '%1':
ms: Hasil Carian bagi '%1':

en: By Category
ms: Dengan Kategori

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
ms: Laluan ke direktori indeks.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
ms: Laluan ke direktori yang mengandungi indeks carian.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
ms: Tab navigasi yang dapat dilihat masa ini

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ms: &Sunting

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ms: &Lihat

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ms: &Pergi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ms: Bar Alatan Utama

en: Search Error Log
ms: Log Ralat Carian

en: Preparing Index
ms: Menyediakan Indeks

en: Ready
ms: Sedia

en: Previous Page
ms: Halaman Sebelumnya

en: Moves to the previous page of the document
ms: Beralih ke halaman sebelumnya bagi dokumen

en: Next Page
ms: Halaman Berikutnya

en: Moves to the next page of the document
ms: Beralih ke halaman berikutnya bagi dokumen

en: Table of &Contents
ms: Jadual &Kandungan

en: Table of contents
ms: Senarai kandungan

en: Go back to the table of contents
ms: Kembali ke jadual kandungan

en: &Last Search Result
ms: Hasil Carian Terak&hir

en: Configure Fonts...
ms: Selaraskan Font...

en: Increase Font Sizes
ms: Besarkan Saiz Font

en: Decrease Font Sizes
ms: Kurangkan Saiz Font

en: &Contents
ms: &Kandungan

en: Search Options
ms: Opsyen Carian

en: G&lossary
ms: G&losari

en: Start Page
ms: Mulakan Halaman

en: KDE Help Center
ms: Pusat Bantuan KDE

en: Unable to run search program.
ms: Gagal menjalankan program carian.

en: Error: No document type specified.
ms: Ralat: Tiada jenis dokumen dinyatakan.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
ms: Ralat: Tiada pengendali carian untuk jenis dokumen '%1'.

en: No valid search handler found.
ms: Tiada pengendali carian sah ditemui.

en: Error executing search command '%1'.
ms: Ralat semasa melaksanakan arahan carian '%1'.

en: Error: %1
ms: Ralat: %1

en: '%1' not found, check your installation
ms: '%1' tidak dijumpai, periksa pemasangan anda

en: '%1' not found, install the package containing it
ms: '%1' tidak dijumpai, pasang pakej yang mengandunginya

en: No search command or URL specified.
ms: Tiada arahan carian atau URL dinyatakan.

en: and
ms: dan

en: or
ms: atau

en: &Method:
ms: Kae&dah:

en: Max. &results:
ms: Hasi&l Maksimum:

en: &Scope selection:
ms: &Skop pilihan:

en: Scope
ms: Skop

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
ms: Tersendiri

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
ms: Semua

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
ms: Tiada

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
ms: tidak diketahui

en: Copy Link Address
ms: Salin Alamat Pautan
