khelpcenter - en to ne translation catalogue (70 entries)

en: Help Center
ne: मद्दत केन्द्र

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: Info page support
ne: सूचना पृष्ठ समर्थन

en: Top-Level Documentation
ne: उच्च-स्तर मिसिलीकरण

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
ne: अङ्ग्रेजी

en: Font Configuration
ne: फन्ट कन्फिगरेसन

en: Sizes
ne: साइज

en: Fonts
ne: फन्ट

en: S&tandard font:
ne: मानक फन्ट:

en: F&ixed font:
ne: स्थिर फन्ट:

en: S&erif font:
ne: सेरिफ फन्ट:

en: S&ans serif font:
ne: सन्स सेरिफ फन्ट:

en: &Italic font:
ne: छड्के फन्ट:

en: &Fantasy font:
ne: फन्टासी फन्ट:

en: Encoding
ne: सङ्केतन

en: &Default encoding:
ne: पूर्वानिर्धारित सङ्केतन:

en: Use Language Encoding
ne: भाषा सङ्केतन प्रयोग गर्नुहोस्

en: &Font size adjustment:
ne: फन्ट साइज समायोजन:

en: By Topic
ne: विषयद्वारा

en: Alphabetically
ne: वर्णानुक्रम अनुसार

en: Rebuilding cache... done.
ne: क्यास पुन: निर्माण...पूरा भयो ।

en: KDE Glossary
ne: केडीई शब्दकोश

en: Search Results
ne: खोजी नतिजा

en: Search Results for '%1':
ne: '%1' का लागि नतिजाहरू खोजी गर्नुहोस्:

en: By Category
ne: कोटिद्वारा

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
ne: अनुक्रमणिका डाइरेक्टरीमा मार्ग ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
ne: खोजी अनुक्रमणिकाहरू समाविष्ट भएको डाइरेक्टरीमा मार्ग ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
ne: हालै दृश्यात्मक भएको नेभिगेटर ट्याब

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ne: जानुहोस्

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: Search Error Log
ne: खोजी त्रुटि लग

en: Preparing Index
ne: अनुक्रमणिका तयार गर्दै

en: Ready
ne: तयार

en: Previous Page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Moves to the previous page of the document
ne: कागजातको अघिल्लो पृष्ठमा सर्दछ

en: Next Page
ne: पछिल्लो पृष्ठ

en: Moves to the next page of the document
ne: कागजातको पछिल्लो पृष्ठमा सर्दछ

en: Table of &Contents
ne: विषयसूची

en: Table of contents
ne: विषयसूची

en: Go back to the table of contents
ne: विषयसूचीमा जानुहोस्

en: &Last Search Result
ne: अन्तिम खोजी नतिजा

en: Configure Fonts...
ne: फन्ट कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Increase Font Sizes
ne: फन्ट साइज बढाउनुहोस्

en: Decrease Font Sizes
ne: फन्ट साइज घटाउनुहोस्

en: &Contents
ne: सामग्री

en: Search Options
ne: खोजी विकल्प

en: G&lossary
ne: शब्दकोश

en: Start Page
ne: सुरु पृष्ठ

en: KDE Help Center
ne: केडीई मद्दत केन्द्र

en: Unable to run search program.
ne: खोजी कार्यक्रम सञ्चालन गर्न अक्षम भयो ।

en: Error: No document type specified.
ne: त्रुटि: कुनै कागजात प्रकार निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: Error: No search handler for document type '%1'.
ne: त्रुटि: '%1' कागजात प्रकारका लागि कुनै खोजी ह्यान्डलर छैन ।

en: No valid search handler found.
ne: कुनै वैध खोजी ह्यान्डलर फेला परेन ।

en: Error executing search command '%1'.
ne: '%1' खोजी आदेश कार्यान्वयन गर्दा त्रुटि ।

en: Error: %1
ne: त्रुटि: '%1

en: No search command or URL specified.
ne: कुनै खोजी आदेश वा यूआरएल निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: and
ne: र

en: or
ne: वा

en: &Method:
ne: विधि:

en: Max. &results:
ne: अधिकतम नतिजा:

en: &Scope selection:
ne: क्षेत्र चयन:

en: Scope
ne: क्षेत्र

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
ne: अनुकूल

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
ne: पूर्वानिर्धारित

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
ne: सबै

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
ne: कुनै पनि होइन

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
ne: अज्ञात

en: Copy Link Address
ne: लिङ्क ठेगाना प्रतिलिपि गर्नुहोस्
