khelpcenter - en to se translation catalogue (30 entries)

en: Help Center
se: Veahkkeguovddáš

en: Original Author
se: Álgovuolggalaš čálli

en: Info page support
se: Infosiiddu doarjja

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
se: U&nnimus fontasturrodat:

en: S&tandard font:
se: S&tandárdfonta:

en: S&erif font:
se: S&erif-fonta:

en: Encoding
se: Koden

en: Use Language Encoding
se: Gievat giela koden

en: By Topic
se: Fáttáid mielde

en: Alphabetically
se: Alfabehtalaš ortnegis

en: KDE Glossary
se: KDE sátnelistu

en: Search Results
se: Ohcanbohtosat

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
se: &Mana

en: Preparing Index
se: Válbmemin indeavssa

en: Ready
se: Gárvvis

en: Previous Page
se: Ovddit siidu

en: Next Page
se: Boahtte siidu

en: Table of &Contents
se: &Sisdoallu

en: &Last Search Result
se: &Maŋimuš ohcanboađus

en: Increase Font Sizes
se: Stuorit fontta

en: Decrease Font Sizes
se: Unnit fontta

en: G&lossary
se: &Sátnelistu

en: Unable to run search program.
se: Ii sáhttán vuodjit ohcanprográmma

en: and
se: ja

en: or
se: dahje

en: &Method:
se: V&uohki:

en: Max. &results:
se: Badjerádji &bohtosat

en: &Scope selection:
se: &Viidodaga válljen:

en: Scope
se: Viidodat

en: Copy Link Address
se: Máŋge liŋkačujuhusa
