khelpcenter - en to si translation catalogue (66 entries)

en: Original Author
si: මුල්ම කේත රචකයා

en: Info page support
si: තොරතුරු පිටු සහාය

en: Top-Level Documentation
si: ඉහළමට්ටමේ ප්‍රලේඛනය

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
si: ඉංග්‍රීසි

en: Font Configuration
si: අකුරු සැකසීම

en: Sizes
si: ප්‍රමාණ

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
si: උපරිම අකුරු ප්‍රමාණය (&i)

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
si: මධ්‍යම අකුරු ප්‍රමාණය (&e):

en: Fonts
si: අකුරු

en: S&tandard font:
si: සම්මත අකුරු (&t):

en: F&ixed font:
si: ස්තිර අකුරු (&F):

en: S&erif font:
si: S&erif අකුරු:

en: S&ans serif font:
si: S&ans serif අකුරු:

en: &Italic font:
si: ඇලකුරු (&I):

en: &Fantasy font:
si: අලංකාර අකුරු (&F)

en: Encoding
si: සංකේතාංඛනය

en: &Default encoding:
si: පෙරනිමි සංකේතාංඛනය (&D):

en: Use Language Encoding
si: භාෂා සංකේතාංඛනය භාවිත කරන්න

en: &Font size adjustment:
si: අකුරු ප්‍රමාණ සීරුමාරු (&F)

en: By Topic
si: මාතෘකාව මඟින්

en: Alphabetically
si: අකාරාදී ලෙස

en: Rebuilding glossary cache...
si: වාග්මාලා කෑශ් නැවත තනමින්...

en: Rebuilding cache... done.
si: කෑශ් නැවත සැකසීම.... අවසන්.

en: KDE Glossary
si: KDE වාග්මාලාව

en: Search Results
si: සෙවුම් ප්‍රථිපල

en: Search Results for '%1':
si: '%1' සඳහා සෙවුම් ප්‍රථිපල:

en: By Category
si: ප්‍රවර්ග අනුව

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
si: සූචි බහලුම වෙත මාර්ගය

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
si: සෙවුම් දක්වන අඩංගු බහලුමේ මාර්ගය

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
si: දැනට පෙනෙන ගවේශණ තීරුව

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
si: සැකසුම (&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
si: &දසුන

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
si: &ආපසු යන්න

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
si: ප්‍රධාන මෙවලම් තීරුව

en: Search Error Log
si: දෝශ වාර්ථාව සඳහා සොයමින්

en: Preparing Index
si: සූචිය සූදානම් කරමින්

en: Ready
si: සූදානම්

en: Table of &Contents
si: සූචිය (&C)

en: Table of contents
si: අන්තර්ගතයන් වගුව

en: Go back to the table of contents
si: ආපසු සූචියට යන්න

en: &Last Search Result
si: අවසන් සෙවුම් ප්‍රතිපල (&L)

en: &Contents
si: අන්තර්ගත (&C)

en: Search Options
si: සෙවුම් විකල්ප

en: G&lossary
si: වාග්මාලාව (&l)

en: Start Page
si: ඇරඹුම් පිටුව

en: KDE Help Center
si: KDE උදව් මධ්‍යස්ථානය

en: Unable to run search program.
si: සෙවුම් වැඩසටහන ධාවනය අසාර්ථක විය.

en: Error: No document type specified.
si: දෝශය: ලේඛන වර්ගය යොදා නොමැත

en: Error: No search handler for document type '%1'.
si: දෝශය: '%1' වර්ගයේ ලේඛනයන්ට සෙවුම්හැසිරවුම් නැත

en: No valid search handler found.
si: කිසිඳු වලංගු සෙවුම් හසුරවනයක් හමු නොවිනි.

en: Error executing search command '%1'.
si: '%1' සෙවුම් විධානය ක්‍රියාත්මක කිරීමේ දෝශයක්.

en: Error: %1
si: දෝෂය: %1

en: '%1' not found, check your installation
si: '%1' හමු නොවිනි, ඔබේ ස්ථාපනය පිරික්සන්න

en: '%1' not found, install the package containing it
si: '%1' හමු නොවිනි, එය ඇතුළත් පැකේජය ස්ථාපනය කරන්න

en: No search command or URL specified.
si: සෙවුම් විධානයක් හෝ URL යොදා නොමැත.

en: and
si: සහ

en: or
si: හෝ

en: &Method:
si: ක්‍රමය (&M):

en: Max. &results:
si: උපරිම ප්‍රථිපල (&r):

en: &Scope selection:
si: විෂයය පථය තේරීම (~S):

en: Scope
si: විෂයය පථය

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
si: රිසිකළ

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
si: පෙරනිමිය

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
si: සියලු

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
si: කිසිවක් නැත

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
si: නොදන්නා
