khelpcenter - en to uz translation catalogue (51 entries)

en: Help Center
uz: Yordam markazi

en: Original Author
uz: Birinchi muallif

en: Info page support
uz: Info varaqlarini qoʻllash

en: Font Configuration
uz: Shriftni moslash

en: Sizes
uz: Oʻlchami

en: S&tandard font:
uz: &Andoza shrifti:

en: F&ixed font:
uz: &Eni oʻzgarmaydigan shrift:

en: S&erif font:
uz: Sans serif shr&ifti:

en: S&ans serif font:
uz: Sans serif shr&ifti:

en: &Italic font:
uz: Qiya shri&fti:

en: &Fantasy font:
uz: Fantas&y shrift:

en: Encoding
uz: Kodlash usuli

en: &Default encoding:
uz: Andoza ko&dlash usuli:

en: Use Language Encoding
uz: Tilning kodlash usulini ishlatish

en: &Font size adjustment:
uz: Shriftning oʻlchamini &moslash:

en: By Topic
uz: Mavzu boʻyicha

en: Alphabetically
uz: Alifbo boʻyicha

en: Rebuilding cache... done.
uz: Kesh qaytadan yaratilmoqda... tayyor.

en: KDE Glossary
uz: KDE atamalar

en: Search Results
uz: Qidiruv natijalari

en: Search Results for '%1':
uz: '%1' uchun qidiruv natijalari:

en: By Category
uz: Turkum boʻyicha

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
uz: Indeks direktoriyasiga yoʻl.

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uz: Oʻ&tish

en: Preparing Index
uz: Indeks tayyorlanmoqda

en: Ready
uz: Tayyor

en: Previous Page
uz: Oldingi bet

en: Moves to the previous page of the document
uz: Hujjatning oldingi betiga oʻtish

en: Next Page
uz: Keyingi bet

en: Moves to the next page of the document
uz: Hujjatning keyingi betiga oʻtish

en: Table of &Contents
uz: &Mundarija

en: Table of contents
uz: Mundarija

en: Go back to the table of contents
uz: Mundarijaga qaytish

en: &Last Search Result
uz: &Oxirgi qidiruvning natijasi

en: Configure Fonts...
uz: Shriftlarni moslash

en: Increase Font Sizes
uz: Shriftni kattalashtirish

en: Decrease Font Sizes
uz: Shriftni kichiklashtirish

en: Search Options
uz: Qidirish parametrlari

en: G&lossary
uz: &Atamalar

en: Start Page
uz: Birinchi bet

en: KDE Help Center
uz: KDE yordam markazi

en: Unable to run search program.
uz: Qidiruv dasturini ishga tushirib boʻlmadi.

en: Error: No document type specified.
uz: Xato: Hech qanday hujjatning turi koʻrsatilmagan.

en: Error: %1
uz: Xato: %1

en: and
uz: va

en: or
uz: yoki

en: &Method:
uz: &Usul:

en: Max. &results:
uz: &Natij. eng koʻp soni:

en: &Scope selection:
uz: Chegarani &tanlash:

en: Scope
uz: Chegara

en: Copy Link Address
uz: Bogʻ manzilidan nusxa olish
