khelpcenter - en to uz@cyrillic translation catalogue (51 entries)

en: Help Center
uz@cyrillic: Ёрдам маркази

en: Original Author
uz@cyrillic: Биринчи муаллиф

en: Info page support
uz@cyrillic: Info варақларини қўллаш

en: Font Configuration
uz@cyrillic: Шрифтни мослаш

en: Sizes
uz@cyrillic: Ўлчами

en: S&tandard font:
uz@cyrillic: &Андоза шрифти:

en: F&ixed font:
uz@cyrillic: &Эни ўзгармайдиган шрифт:

en: S&erif font:
uz@cyrillic: Sans serif шр&ифти:

en: S&ans serif font:
uz@cyrillic: Sans serif шр&ифти:

en: &Italic font:
uz@cyrillic: Қия шри&фти:

en: &Fantasy font:
uz@cyrillic: Fantas&y шрифт:

en: Encoding
uz@cyrillic: Кодлаш усули

en: &Default encoding:
uz@cyrillic: Андоза ко&длаш усули:

en: Use Language Encoding
uz@cyrillic: Тилнинг кодлаш усулини ишлатиш

en: &Font size adjustment:
uz@cyrillic: Шрифтнинг ўлчамини &мослаш:

en: By Topic
uz@cyrillic: Мавзу бўйича

en: Alphabetically
uz@cyrillic: Алифбо бўйича

en: Rebuilding cache... done.
uz@cyrillic: Кэш қайтадан яратилмоқда... тайёр.

en: KDE Glossary
uz@cyrillic: KDE атамалар

en: Search Results
uz@cyrillic: Қидирув натижалари

en: Search Results for '%1':
uz@cyrillic: '%1' учун қидирув натижалари:

en: By Category
uz@cyrillic: Туркум бўйича

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
uz@cyrillic: Индекс директориясига йўл.

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uz@cyrillic: Ў&тиш

en: Preparing Index
uz@cyrillic: Индекс тайёрланмоқда

en: Ready
uz@cyrillic: Тайёр

en: Previous Page
uz@cyrillic: Олдинги бет

en: Moves to the previous page of the document
uz@cyrillic: Ҳужжатнинг олдинги бетига ўтиш

en: Next Page
uz@cyrillic: Кейинги бет

en: Moves to the next page of the document
uz@cyrillic: Ҳужжатнинг кейинги бетига ўтиш

en: Table of &Contents
uz@cyrillic: &Мундарижа

en: Table of contents
uz@cyrillic: Мундарижа

en: Go back to the table of contents
uz@cyrillic: Мундарижага қайтиш

en: &Last Search Result
uz@cyrillic: &Охирги қидирувнинг натижаси

en: Configure Fonts...
uz@cyrillic: Шрифтларни мослаш

en: Increase Font Sizes
uz@cyrillic: Шрифтни катталаштириш

en: Decrease Font Sizes
uz@cyrillic: Шрифтни кичиклаштириш

en: Search Options
uz@cyrillic: Қидириш параметрлари

en: G&lossary
uz@cyrillic: &Атамалар

en: Start Page
uz@cyrillic: Биринчи бет

en: KDE Help Center
uz@cyrillic: KDE ёрдам маркази

en: Unable to run search program.
uz@cyrillic: Қидирув дастурини ишга тушириб бўлмади.

en: Error: No document type specified.
uz@cyrillic: Хато: Ҳеч қандай ҳужжатнинг тури кўрсатилмаган.

en: Error: %1
uz@cyrillic: Хато: %1

en: and
uz@cyrillic: ва

en: or
uz@cyrillic: ёки

en: &Method:
uz@cyrillic: &Усул:

en: Max. &results:
uz@cyrillic: &Натиж. энг кўп сони:

en: &Scope selection:
uz@cyrillic: Чегарани &танлаш:

en: Scope
uz@cyrillic: Чегара

en: Copy Link Address
uz@cyrillic: Боғ манзилидан нусха олиш
