khelpcenter - en to xh translation catalogue (18 entries)

en: Help Center
xh: Umbindi Woncendo

en: Original Author
xh: Ubhali Woqobo

en: Info page support
xh: Uxhaso lwephepha lolwazi

en: Alphabetically
xh: Ngokulandelelana

en: KDE Glossary
xh: Inkcazelo yamagama e KDE

en: Search Results
xh: Iziphumo Zophendlo

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
xh: &Hamba

en: Preparing Index
xh: Ilungisa Isalathisi

en: Ready
xh: Ilungile

en: &Last Search Result
xh: &Uphendlo Lokugqibela

en: G&lossary
xh: I&nkcazelo yamagama

en: KDE Help Center
xh: Umbindi Woncedo we KDE

en: and
xh: ne

en: or
xh: okanye

en: &Method:
xh: &Indlela yokwenza:

en: Max. &results:
xh: Iziphumo. &eziphezulu:

en: &Scope selection:
xh: &Ukhetho lwephepha:

en: Scope
xh: Ithuba
