khotkeys - en to br translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
br: Arventennoù :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
br: Prenestr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
br: Dilemel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
br: Ennañ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
br: 'Zo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
br: N'eo ket

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
br: &Dinoiñ dre ardivink

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
br: Rizhioù ar prenestr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
br: Boas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
br: Burev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dialog)
en: Dialog
br: Kendiviz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dock)
en: Dock
br: Ensoc'hañ

en: New Action
br: Ober nevez

en: Maintainer
br: Ratreer

en: Active window:
br: Prenestr bev :

[ctx: And_condition]
en: And
br: Ha

en: Existing window:
br: Prenestr a zo c'hoazh :

[ctx: Not_condition]
en: Not
br: N'eo ket

[ctx: Or_condition]
en: Or
br: Pe

en: Window simple:
br: Prenestr eeun :
