khotkeys - en to cs translation catalogue (127 entries)

en: Conditions
cs: Podmínky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandLabel)
en: Command/URL:
cs: Příkaz/URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Remote application:
cs: Vzdálená aplikace:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, objectLabel)
en: Remote object:
cs: Vzdálený objekt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, functionLabel)
en: Function:
cs: Funkce:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
cs: Argumenty:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, execButton)
en: Call
cs: Volání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, launchButton)
en: Launch D-Bus Browser
cs: Spustit prohlížeč D-BUS

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
cs: Okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, active_radio)
en: Active window
cs: Aktivní okno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specific_radio)
en: Specific window
cs: Specifické okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, action_radio)
en: Action window
cs: Okno činnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Application:
cs: Aplikace:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applicationButton)
en: Select Application ...
cs: Vybrat aplikaci...

[ctx: Condition type]
en: Active Window ...
cs: Aktivní okno ...

[ctx: Condition type]
en: Existing Window ...
cs: Existující okno...

[ctx: Condition type]
en: And
cs: A

[ctx: Condition type]
en: Or
cs: Nebo

[ctx: Condition type]
en: Not
cs: Ne

[ctx: Add a new condition]
en: And
cs: A

[ctx: new condition]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: New
cs: Nový

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: Edit...
cs: Upravit...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
cs: Smazat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_group)
en: Input Actions Daemon
cs: Démon vstupních činností

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enabled)
en: Start the Input Actions daemon on login
cs: Spustit při přihlášení démona činností vstupu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gestures_group)
en: Gestures
cs: Gesta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_timeout_label)
en: Timeout:
cs: Časová lhůta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_button_label)
en: Mouse button:
cs: Tlačítko myši:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Middle button
cs: Prostřední tlačítko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Right button
cs: Pravé tlačítko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 4
cs: Tlačítko 4

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 5
cs: Tlačítko 5

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 6
cs: Tlačítko 6

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 7
cs: Tlačítko 7

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 8
cs: Tlačítko 8

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 9
cs: Tlačítko 9

en: Edit Gesture
cs: Upravit gesto

en: Draw the gesture you would like to record below. Press and hold the left mouse button while drawing, and release when you have finished.
cs: Níže nakreslete gesto, které si přejete zaznamenat. Stiskněte a podržte levé tlačítko myši a táhněte; uvolněte, jakmile jste hotovi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: Edit
cs: Upravit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment_label)
en: Comment:
cs: Komentář:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: &Edit...
cs: &Upravit...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: &New...
cs: &Nové...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicate_button)
en: &Duplicate...
cs: &Vytvořit kopii...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: &Delete
cs: &Smazat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Data
cs: Data okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_title_label)
en: Window title:
cs: Titulek okna:

[ctx: window title is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo)
en: Is Not Important
cs: Není důležité

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
cs: Obsahuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
cs: Je

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
cs: Odpovídá regulárnímu výrazu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Contain
cs: Neobsahuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
cs: Není

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
cs: Neodpovídá regulárnímu výrazu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_class_label)
en: Window class:
cs: Třída okna:

[ctx: window class is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo)
en: Is Not Important
cs: Není důležité

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_role_label)
en: Window role:
cs: Role okna:

[ctx: window role is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not Important
cs: Není důležité

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
cs: &Automaticky detekovat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
cs: Typy oken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
cs: Normální

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
cs: Pracovní plocha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dock)
en: Dock
cs: Dok

en: New Group
cs: Nová skupina

en: Export Group...
cs: Exportovat skupinu...

en: Import...
cs: Importovat...

[ctx: @title:menu create various trigger types]
en: New
cs: Nový

en: Global Shortcut
cs: Globální klávesová zkratka

en: Window Action
cs: Činnost okna

en: Mouse Gesture Action
cs: Činnost gesta myši

en: Command/URL
cs: Příkaz/URL

en: D-Bus Command
cs: D-BUS příkaz

en: K-Menu Entry
cs: Položka hlavní nabídky

en: Send Keyboard Input
cs: Poslat vstup z klávesnice

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, comment_tab)
en: Comment
cs: Komentář

en: New Action
cs: Nová činnost

en: Export Group
cs: Exportovat skupinu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, stateLabel)
en: Change the exported state for the actions.
cs: Změňte exportovaný stav činností.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateLabel)
en: Export Actions
cs: Exportovat činnosti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, state)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Configure in which state the actions should be exported.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Actual State</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in their current state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Disabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in a disabled state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in an enabled state.</p></body></html>
cs: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Nastavit v jakém stavu by měly být činnosti exportovány.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Aktuální stav</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Exportovat činnosti v jejich aktuálním stavu.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vypnuto</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Exportovat činnosti ve vypnutém stavu.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Zapnuto</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Exportovat činnosti v zapnutém stavu.</p></body></html>

[ctx: Don't change the state of exported hotkey actions.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Actual State
cs: Skutečný stav

[ctx: Export hotkey actions in enabled state.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Enabled
cs: Povoleno

[ctx: Export hotkey actions into disabled state]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Disabled
cs: Zakázáno

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, idLabel)
en: KHotkeys file id.
cs: Id souboru KHotkeys.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, idLabel)
en: A khotkeys file id is used to ensure files are not imported more than once. They are mostly used for automatic updates from the KDE developers.
cs: Id souboru khotkeys slouží k zaručení, že soubory nejsou importovány více než jednou. Toto se většinou využívá u automatických aktualizací od vývojářů KDE.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, id)
en: Set import id for file, or leave empty
cs: Nastavit pro soubor id importu nebo ponechat prázdný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename
cs: Název souboru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, allowMergingLabel)
en: Allow Merging
cs: Povolit sloučení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Merge into existing directories on import?
cs: Sloučit při importu do existujících adresářů?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Allow merging of content if a directory with the same name exists on importing. If merging is not allowed, there will be two directories with the same name.
cs: Umožní sloučení obsahu pokud je při importu nalezena složka stejného jména. Pokud není sloučení povoleno, vzniknou dvě složky se stejným jménem.

[ctx: action name]
en: Name
cs: Název

[ctx: action enabled]
en: Enabled
cs: Povoleno

en: Type
cs: Typ

en: KDE Hotkeys Configuration Module
cs: Ovládací modul klávesových zkratek KDE

en: Copyright 2008 (c) Michael Jansen
cs: Autorská práva 2008 (c) Michael Jansen

en: Maintainer
cs: Správce

en: The current action has unsaved changes.
    Do you want to apply the changes or discard them?
cs: Současná činnost obsahuje neuložené změny.
    Přejete si je uložit nebo zahodit?

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Unable to contact khotkeys. Your changes are saved, but they could not be activated.
cs: Nelze kontaktovat khotkeys. vaše změny byly uloženy, ale nelze je aktivovat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, settings_button)
en: Settings
cs: Nastavení

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Action
cs: Činnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcut_label)
en: &Shortcut:
cs: &Zkratka:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, when_group)
en: Trigger When
cs: Spustit když

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_appears)
en: Window appears
cs: se objeví okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_disappears)
en: Window disappears
cs: zmizí okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_gets_focus)
en: Window gets focus
cs: Okno obdrží zaměření

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_lost_focus)
en: Window loses focus
cs: Okno ztratí zaměření

en: Activate window:
cs: Aktivovat okno:

en: Command/URL :
cs: Příkaz/URL:

en: Keyboard input:
cs: Vstup z klávesnice:

en: No service configured.
cs: Žádná služba nenastavena.

en: Input Action: %1
cs: Vstupní činnost: %1

en: Failed to start service '%1'.
cs: Spuštění služby '%1' selhalo.

en: Menu entry:
cs: Položka nabídky:

en: Active window:
cs: Aktivní okno:

[ctx: And_condition]
en: And
cs: A

en: Existing window:
cs: Existující okno:

[ctx: Not_condition]
en: Not
cs: Ne

[ctx: Or_condition]
en: Or
cs: Nebo

en: Menu Editor entries
cs: Položky editoru nabídky

en: This "actions" file has already been imported before. Are you sure you want to import it again?
cs: Tento soubor s činnostmi byl již dříve naimportován. Opravdu si jej přejete importovat znovu?

en: This "actions" file has no ImportId field and therefore it cannot be determined whether or not it has been imported already. Are you sure you want to import it?
cs: Tento soubor s činnostmi nemá pole ImportId, a proto nemůže být zjištěno,jestli už byl, nebo nebyl importován. Opravdu si jej přejete importovat?

en: Custom Shortcuts Service
cs: Služba pro vlastní zkratky

en: Gesture trigger
cs: Spouštěč gesta

en: Shortcut trigger:
cs: Spouštěč zkratky :

en: Window trigger:
cs: Spouštěč okna :

en: Window simple:
cs: Jednoduché okno:
