khotkeys - en to et translation catalogue (122 entries)

en: Conditions
et: Tingimused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandLabel)
en: Command/URL:
et: Käsk/URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Remote application:
et: Kaugrakendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, objectLabel)
en: Remote object:
et: Kaugobjekt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, functionLabel)
en: Function:
et: Funktsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
et: Argumendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, execButton)
en: Call
et: Väljakutse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, launchButton)
en: Launch D-Bus Browser
et: Käivita D-Busi brauser

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
et: Aken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, active_radio)
en: Active window
et: Aktiivne aken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specific_radio)
en: Specific window
et: Määratud aken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, action_radio)
en: Action window
et: Toimingu aken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Application:
et: Rakendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applicationButton)
en: Select Application ...
et: Vali rakendus...

[ctx: Condition type]
en: Active Window ...
et: Aktiivne aken...

[ctx: Condition type]
en: Existing Window ...
et: Olemasolev aken...

[ctx: Condition type]
en: And
et: JA

[ctx: Condition type]
en: Or
et: VÕI

[ctx: Condition type]
en: Not
et: EI

[ctx: Add a new condition]
en: And
et: JA

[ctx: new condition]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: Edit...
et: Muuda...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
et: Kustuta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_group)
en: Input Actions Daemon
et: Sisestustoimingute deemon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enabled)
en: Start the Input Actions daemon on login
et: Sisestustoimingute deemoni käivimine sisselogimisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gestures_group)
en: Gestures
et: Žestid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_timeout_label)
en: Timeout:
et: Aegumine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_button_label)
en: Mouse button:
et: Hiirenupp:

en: Edit Gesture
et: Žesti muutmine

en: Draw the gesture you would like to record below. Press and hold the left mouse button while drawing, and release when you have finished.
et: Joonista žest, mida soovid salvestada. Hoia joonistamise ajal hiire vasak nupp all ja vabasta see, kui oled lõpetanud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: Edit
et: Muuda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment_label)
en: Comment:
et: Kommentaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: &Edit...
et: &Muuda...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: &New...
et: &Uus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicate_button)
en: &Duplicate...
et: K&looni...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: &Delete
et: &Kustuta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Data
et: Akna andmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_title_label)
en: Window title:
et: Akna nimi:

[ctx: window title is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo)
en: Is Not Important
et: ei ole oluline

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
et: sisaldab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
et: on

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
et: sobib regulaaravaldisega

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Contain
et: ei sisalda

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
et: ei ole

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
et: ei sobi regulaaravaldisega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_class_label)
en: Window class:
et: Akna klass:

[ctx: window class is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo)
en: Is Not Important
et: ei ole oluline

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_role_label)
en: Window role:
et: Akna roll:

[ctx: window role is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not Important
et: ei ole oluline

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
et: Auto&maattuvastus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
et: Akna tüübid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
et: Tavaline

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
et: Töölaud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dialog)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dock)
en: Dock
et: Dokk

en: New Group
et: Uus grupp

en: Export Group...
et: Ekspordi grupp...

en: Import...
et: Impordi...

[ctx: @title:menu create various trigger types]
en: New
et: Uus

en: Global Shortcut
et: Globaalne kiirklahv

en: Window Action
et: Akna toiming

en: Mouse Gesture Action
et: Hiirežesti toiming

en: Command/URL
et: Käsk/URL

en: D-Bus Command
et: D-Busi käsk

en: K-Menu Entry
et: K-menüü kirje

en: Send Keyboard Input
et: Klahvisisestus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, comment_tab)
en: Comment
et: Kommentaar

en: New Action
et: Uus toiming

en: Export Group
et: Grupi eksport

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, stateLabel)
en: Change the exported state for the actions.
et: Toimingute ekspordioleku muutmine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateLabel)
en: Export Actions
et: Toimingute eksport

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, state)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Configure in which state the actions should be exported.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Actual State</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in their current state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Disabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in a disabled state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in an enabled state.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Siin saab seadistada, millises olekus toimingud eksportida.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Tegelik olek</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Toimingute eksport nende aktiivses olekus.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Keelatud</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Toimingute eksport keelatud olekus.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Lubatud</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Toimingute eksport lubatud olekus.</p></body></html>

[ctx: Don't change the state of exported hotkey actions.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Actual State
et: Tegelik olek

[ctx: Export hotkey actions in enabled state.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Enabled
et: Lubatud

[ctx: Export hotkey actions into disabled state]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Disabled
et: Keelatud

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, idLabel)
en: KHotkeys file id.
et: KHotkeysi faili ID.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, idLabel)
en: A khotkeys file id is used to ensure files are not imported more than once. They are mostly used for automatic updates from the KDE developers.
et: KHotkeysi faili ID-d kasutatakse tagamaks, et faile imporditakse vaid üks kord. Neid kasutavad peamiselt KDE arendajad automaatseks uuendamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, idLabel)
en: Id
et: ID

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, id)
en: Set import id for file, or leave empty
et: Määra failile impordi ID või jäta tühjaks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename
et: Failinimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, allowMergingLabel)
en: Allow Merging
et: Ühendamise lubamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Merge into existing directories on import?
et: Kas ühendada importimisel olemasolevad kataloogid?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Allow merging of content if a directory with the same name exists on importing. If merging is not allowed, there will be two directories with the same name.
et: Sisu ühendamise lubamine importimisel, kui on olemas samanimeline kataloog. Kui ühendamine pole lubatud, on tulemuseks kaks sama nimega kataloogi.

[ctx: action name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: action enabled]
en: Enabled
et: Lubatud

en: Type
et: Tüüp

en: KDE Hotkeys Configuration Module
et: KDE Hotkeys seadistusmoodul

en: Copyright 2008 (c) Michael Jansen
et: Autoriõigus 2008 (c): Michael Jansen

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: The current action has unsaved changes.
    Do you want to apply the changes or discard them?
et: Aktiivsel toimingul on salvestamata muudatusi.
    Kas muudatused salvestada või need hüljata?

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Unable to contact khotkeys. Your changes are saved, but they could not be activated.
et: Ühenduse loomine khotkeys'iga nurjus. Tehtud muudatused salvestatakse, aga neid ei õnnestunud aktiveerida.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, settings_button)
en: Settings
et: Seadistused

en: Trigger
et: Esilekutsuja

en: Action
et: Toiming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcut_label)
en: &Shortcut:
et: &Kiirklahv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, when_group)
en: Trigger When
et: Kutsutakse esile, kui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_appears)
en: Window appears
et: Aken ilmub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_disappears)
en: Window disappears
et: Aken kaob

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_gets_focus)
en: Window gets focus
et: Aken saab fookuse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_lost_focus)
en: Window loses focus
et: Aken kaotab fookuse

en: Activate window:
et: Aktiveeritud aken:

en: Command/URL :
et: Käsk/URL:

en: D-Bus:
et: D-Busi väljakutse:

en: Keyboard input:
et: Klahvisisestus:

en: No service configured.
et: Ühtegi teenust pole seadistatud.

en: Input Action: %1
et: Sisestustoiming: %1

en: Failed to start service '%1'.
et: Teenuse '%1' käivitamine nurjus.

en: Menu entry:
et: Menüükirje:

en: Active window:
et: Aktiivne aken:

[ctx: And_condition]
en: And
et: JA

en: Existing window:
et: Olemasolev aken:

[ctx: Not_condition]
en: Not
et: EI

[ctx: Or_condition]
en: Or
et: VÕI

en: Menu Editor entries
et: Menüü redaktori kirjed

en: This "actions" file has already been imported before. Are you sure you want to import it again?
et: See "toimingute" fail paistab olevat juba imporditud. Kas soovid seda kindlasti uuesti importida?

en: This "actions" file has no ImportId field and therefore it cannot be determined whether or not it has been imported already. Are you sure you want to import it?
et: Sellel "toimingute" failil puudub väli ImportId, mistõttu ei saa kontrollida, kas see on juba imporditud. Kas soovid seda kindlasti importida?

en: Custom Shortcuts Service
et: Kohandatud kiirklahvide teenus

en: Gesture trigger
et: Žesti esilekutsuja

en: Shortcut trigger:
et: Kiirklahvi esilekutsuja:

en: Window trigger:
et: Akna esilekutsuja:

en: Window simple:
et: Aken (lihtne):
