khotkeys - en to he translation catalogue (118 entries)

en: Conditions
he: תנאים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandLabel)
en: Command/URL:
he: פקודה/כתובת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Remote application:
he: יישום מרוחק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, objectLabel)
en: Remote object:
he: אובייקט מרוחק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, functionLabel)
en: Function:
he: פונקציה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
he: ארגומנטים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, execButton)
en: Call
he: קריאה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
he: חלון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, active_radio)
en: Active window
he: חלון פעיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specific_radio)
en: Specific window
he: חלון מסוים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, action_radio)
en: Action window
he: פעולה של החלון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Application:
he: יישום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applicationButton)
en: Select Application ...
he: בחר יישום...

[ctx: Condition type]
en: Active Window ...
he: חלון פעיל...

[ctx: Condition type]
en: Existing Window ...
he: חלון קיים...

[ctx: Condition type]
en: And
he: וגם

[ctx: Condition type]
en: Or
he: או

[ctx: Condition type]
en: Not
he: לא

[ctx: Add a new condition]
en: And
he: וגם

[ctx: new condition]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: New
he: חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: Edit...
he: ערוך...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
he: מחק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_group)
en: Input Actions Daemon
he: שירותית פעולות קלט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enabled)
en: Start the Input Actions daemon on login
he: הפעל את השירותית של khotkeys בהתחברות למערכת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gestures_group)
en: Gestures
he: מחוות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_timeout_label)
en: Timeout:
he: זמן תפוגה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_button_label)
en: Mouse button:
he: כפתור של עכבר:

en: Edit Gesture
he: ערוך מחווה

en: Draw the gesture you would like to record below. Press and hold the left mouse button while drawing, and release when you have finished.
he: ערוך את המחווה שאתה רוצה להקליט מתחת. לחץ והחזק את הכפתור השמאלי של העכבר בעת הציור, ושחרר כשסיימת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: Edit
he: עריכה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment_label)
en: Comment:
he: הערה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: &Edit...
he: &ערוך...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: &New...
he: &חדש...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicate_button)
en: &Duplicate...
he: &העתק...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: &Delete
he: &מחק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Data
he: מידע של החלון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_title_label)
en: Window title:
he: כותרת החלון:

[ctx: window title is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo)
en: Is Not Important
he: לא חשוב

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
he: מכיל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
he: הוא

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
he: מתאים לביטוי רגולרי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Contain
he: לא מכיל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
he: הוא לא

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
he: לא מתאים לביטוי רגולרי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_class_label)
en: Window class:
he: מחלקת החלון:

[ctx: window class is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo)
en: Is Not Important
he: לא חשוב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_role_label)
en: Window role:
he: תפקיד החלון:

[ctx: window role is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not Important
he: לא חשוב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
he: &זהה אוטומטית

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
he: סוגי חלונות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
he: רגיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
he: שולחן עבודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dialog)
en: Dialog
he: תיבת דו־שיח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dock)
en: Dock
he: עגן

en: Test
he: ניסיון

en: New Group
he: קבוצה חדשה

en: Export Group...
he: ייצא קבוצה...

en: Import...
he: ייבא...

[ctx: @title:menu create various trigger types]
en: New
he: חדש

en: Global Shortcut
he: קיצור גלובאלי

en: Window Action
he: פעולת חלון

en: Mouse Gesture Action
he: מחווה של עכבר

en: Command/URL
he: פקודה/כתובת

en: D-Bus Command
he: פקודת D-Bus

en: K-Menu Entry
he: ערך K-Menu

en: Send Keyboard Input
he: שלח קלט של מקלדת

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, comment_tab)
en: Comment
he: הערה

en: New Action
he: פעולה חדשה

en: Export Group
he: ייצא קבוצה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, stateLabel)
en: Change the exported state for the actions.
he: שנה את המצב המיוצא של הפעולות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateLabel)
en: Export Actions
he: ייצא פעולות

[ctx: Don't change the state of exported hotkey actions.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Actual State
he: מצב אמתי

[ctx: Export hotkey actions in enabled state.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Enabled
he: מופעל

[ctx: Export hotkey actions into disabled state]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Disabled
he: מבוטל

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, idLabel)
en: KHotkeys file id.
he: זיהוי הקובץ של KHotkeys

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, idLabel)
en: A khotkeys file id is used to ensure files are not imported more than once. They are mostly used for automatic updates from the KDE developers.
he: זיהוי הקובץ של KHotkeys בשימוש כדי למנוע מקבצים להיות מיובאים יותרמפעם אחת. הם בשימוש בעיקר עבור עדכונים אטומיים מאת התפתחים של KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, idLabel)
en: Id
he: מספר זיהוי

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, id)
en: Set import id for file, or leave empty
he: קבע את זהוי הייבוא עבור הקובץ, או השאר ריק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename
he: שם קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, allowMergingLabel)
en: Allow Merging
he: אפשר מיזוג

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Merge into existing directories on import?
he: מזג אל תוך ספריות קיימות בעת הייבוא?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Allow merging of content if a directory with the same name exists on importing. If merging is not allowed, there will be two directories with the same name.
he: אפשר מיזוג תוכן של ספרייה אם אותו השם כבר קיים בעת המיזוג. אם מיזוג לא מאופשר, יהיו שתי ספריות עם אותו השם.

[ctx: action name]
en: Name
he: שם

[ctx: action enabled]
en: Enabled
he: מופעל

en: Type
he: סוג

en: KDE Hotkeys Configuration Module
he: מודול התצורה של מקשי הקיצור של KDE

en: Copyright 2008 (c) Michael Jansen
he: כל הזכויות שמורות ‎(c) 2008‏ Michael Jansen

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Unable to contact khotkeys. Your changes are saved, but they could not be activated.
he: אין אפשרות לתקשר עם khotkeys. השינויים שלך נשמרו אך אין אפשרות להפעיל אותם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, settings_button)
en: Settings
he: הגדרות

en: Trigger
he: גורם ההפעלה

en: Action
he: פעולה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcut_label)
en: &Shortcut:
he: &קיצור דרך:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, when_group)
en: Trigger When
he: הפעל בעת...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_appears)
en: Window appears
he: שחלון מופיע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_disappears)
en: Window disappears
he: שחלון נעלם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_gets_focus)
en: Window gets focus
he: שחלון מקבל פוקוס

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_lost_focus)
en: Window loses focus
he: שחלון מאבד פוקוס

en: Activate window:
he: הפעל חלון:

en: Command/URL :
he: פקודה/כתובת:

en: Keyboard input:
he: קלט מהמקלדת:

en: No service configured.
he: לא הוגדר שירות.

en: Input Action: %1
he: פעולת קלט: %1

en: Failed to start service '%1'.
he: ההפעלה של שירות "%1" נכשלה.

en: Menu entry:
he: ערך תפריט:

en: Active window:
he: חלון פעיל:

[ctx: And_condition]
en: And
he: וגם

en: Existing window:
he: חלון קיים:

[ctx: Not_condition]
en: Not
he: לא

[ctx: Or_condition]
en: Or
he: או

en: Menu Editor entries
he: ערכי Menu Editor

en: This "actions" file has already been imported before. Are you sure you want to import it again?
he: קובץ "פעולות" זה כבר ייבוא בעבר. האם אתה בטוח שברצונך לייבא אותו שוב?

en: This "actions" file has no ImportId field and therefore it cannot be determined whether or not it has been imported already. Are you sure you want to import it?
he: קובץ "פעולות" זה לא מכיל שדה ייבוא (ImportId) ולכן אין אפשרות לוודא האם הוא כבר יובא בעבר. האם אתה בטוח כי ברצונך לייבא אותו?

en: Gesture trigger
he: מפעיל מחווה

en: Shortcut trigger:
he: מפעיל קיצור דרך:

en: Window trigger:
he: מפעיל חלון:

en: Window simple:
he: חלון פשוט:
