khotkeys - en to kk translation catalogue (117 entries)

en: Conditions
kk: Шарттары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandLabel)
en: Command/URL:
kk: Команда не URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Remote application:
kk: Қашықтағы қолданбасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, objectLabel)
en: Remote object:
kk: Қашықтағы нысаны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, functionLabel)
en: Function:
kk: Функциясы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
kk: Аргументтері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, execButton)
en: Call
kk: Шақыру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
kk: Терезе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, active_radio)
en: Active window
kk: Белсенді терезе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specific_radio)
en: Specific window
kk: Нақты бір терезе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, action_radio)
en: Action window
kk: Әрекетті терезе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Application:
kk: Қолданбасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applicationButton)
en: Select Application ...
kk: Қолданбаны таңдау ...

[ctx: Condition type]
en: Active Window ...
kk: Белсенді терезе ...

[ctx: Condition type]
en: Existing Window ...
kk: Бар терезе ...

[ctx: Condition type]
en: And
kk: Және

[ctx: Condition type]
en: Or
kk: Немесе

[ctx: Condition type]
en: Not
kk: Келесі емес

[ctx: Add a new condition]
en: And
kk: Және

[ctx: new condition]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: New
kk: Жаңа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: Edit...
kk: Өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_group)
en: Input Actions Daemon
kk: Енгізу әрекеттер қызметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enabled)
en: Start the Input Actions daemon on login
kk: Кіргенде енгізу әрекеттер қызметі басталсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gestures_group)
en: Gestures
kk: Ым қимылдары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_timeout_label)
en: Timeout:
kk: Күту уақыты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_button_label)
en: Mouse button:
kk: Тышқан батырмасы:

en: Edit Gesture
kk: Ым қимылын анықтау

en: Draw the gesture you would like to record below. Press and hold the left mouse button while drawing, and release when you have finished.
kk: Жазып алымақ ым қимылын төменде салыңыз. Салғанда тышқанның сол жақ батырмасын басыңыз да, бітіргенде босатыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: Edit
kk: Өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment_label)
en: Comment:
kk: Түсініктемесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: &Edit...
kk: Өзг&ерту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: &New...
kk: &Жаңа...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicate_button)
en: &Duplicate...
kk: Қ&осарлау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: &Delete
kk: Ө&шіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Data
kk: Терезе дерегі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_title_label)
en: Window title:
kk: Терезенің айдарында:

[ctx: window title is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo)
en: Is Not Important
kk: Бәрібір не

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
kk: Келесісі бар

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
kk: Келесі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
kk: Келесі үлгі өрнегіне сәйкестісі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Contain
kk: Келесісі жоқ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
kk: Келесі емес

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
kk: Келесі үлгі өрнегіне сәйкестісі емес

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_class_label)
en: Window class:
kk: Терезе класының атауында:

[ctx: window class is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo)
en: Is Not Important
kk: Бәрібір не

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_role_label)
en: Window role:
kk: Терезе қызметінің атауында:

[ctx: window role is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not Important
kk: Бәрібір не

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
kk: &Автобайқау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
kk: Терезенің түрі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
kk: Қәдімгі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
kk: Үстел

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dialog)
en: Dialog
kk: Диалог

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dock)
en: Dock
kk: Қалқымалы панель

en: Test
kk: Сынақ

en: New Group
kk: Жаңа топ

en: Export Group...
kk: Топты экспорттау...

en: Import...
kk: Импорт...

[ctx: @title:menu create various trigger types]
en: New
kk: Жаңа

en: Global Shortcut
kk: Жалпы жүйелік тіркесім

en: Window Action
kk: Терезе әрекеті

en: Mouse Gesture Action
kk: Тышқан ым қимыл әрекеті

en: Command/URL
kk: Команда не URL

en: D-Bus Command
kk: D-Bus командасы

en: K-Menu Entry
kk: K-мәзіріндегісі

en: Send Keyboard Input
kk: Пернетақтадан енгізуін жіберу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, comment_tab)
en: Comment
kk: Түсініктемесі

en: New Action
kk: Жаңа әрекет

en: Export Group
kk: Топты экспорттау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, stateLabel)
en: Change the exported state for the actions.
kk: Әрекеттер үшін экспорттау күйін өзгерту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateLabel)
en: Export Actions
kk: Экспорт әрекеттері

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, state)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Configure in which state the actions should be exported.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Actual State</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in their current state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Disabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in a disabled state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in an enabled state.</p></body></html>
kk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Әрекет қай күй-жайында экспортталу тиіс, баптаңыз.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Бар күйінде</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Әрекет қазіргі күйде экспортталу тиіс.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Бұғатталып</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Әрекет бұғатталған күйде экспортталу тиіс.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Рұқсат етіліп</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Әрекет белсенді күйде экспортталу тиіс.</p></body></html>

[ctx: Don't change the state of exported hotkey actions.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Actual State
kk: Бар күйінде

[ctx: Export hotkey actions in enabled state.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Enabled
kk: Рұқсат етіліп

[ctx: Export hotkey actions into disabled state]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Disabled
kk: Бұғатталып

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, idLabel)
en: KHotkeys file id.
kk: KHotkeys файл идентификаторы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, idLabel)
en: A khotkeys file id is used to ensure files are not imported more than once. They are mostly used for automatic updates from the KDE developers.
kk: Khotkeys файл идентификаторы файл бір реттен артық импортталмауды қамтамасыз етуге арналған. Ол көбінде, KDE жасаушылардан автожаңарту үшін қолданылады.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, id)
en: Set import id for file, or leave empty
kk: Файлдың импорт ID-ін келтіріңіз, не бос қалдырыңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename
kk: Файл атауы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, allowMergingLabel)
en: Allow Merging
kk: Біріктіру рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Merge into existing directories on import?
kk: Импорттағанда бар қапшықтарымен біріктірілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Allow merging of content if a directory with the same name exists on importing. If merging is not allowed, there will be two directories with the same name.
kk: Импорттағанда мазмұнны атауы бірдей қапшықтардағанымен бірігеді. Біріктіру рұқсат етілмесе екі атауы бірдей қапшықтар болады.

[ctx: action name]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: action enabled]
en: Enabled
kk: Рұқсат етілген

en: Type
kk: Түрі

en: KDE Hotkeys Configuration Module
kk: KDE перне тіркесімдерді баптау модулі

en: Maintainer
kk: Жетілдіруші

en: Save changes
kk: Өзгерістерді сақтау

en: Unable to contact khotkeys. Your changes are saved, but they could not be activated.
kk: khotkeys қол жеткізбеді. Өзгерістер сақталды бірақ қолданысқа келмейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, settings_button)
en: Settings
kk: Параметрлері

en: Trigger
kk: Бастауыш

en: Action
kk: Әрекет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcut_label)
en: &Shortcut:
kk: &Тіркесімі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, when_group)
en: Trigger When
kk: Бастау шарты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_appears)
en: Window appears
kk: Терезе пайда болғанда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_disappears)
en: Window disappears
kk: Терезе ғайып болғанда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_gets_focus)
en: Window gets focus
kk: Терезеге назар ауысқанда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_lost_focus)
en: Window loses focus
kk: Терезеден назар ауысқанда

en: Activate window:
kk: Белсендететін терезе:

en: Command/URL :
kk: Команда не URL :

en: Keyboard input:
kk: Пернетақтадан енгізуі :

en: No service configured.
kk: Қызмет бапталмаған.

en: Input Action: %1
kk: Енгізу әрекеті: %1

en: Failed to start service '%1'.
kk: '%1' қызметін жегу жаңылысы.

en: Menu entry:
kk: Мәзір жолы:

en: Active window:
kk: Белсенді терезе:

[ctx: And_condition]
en: And
kk: Және

en: Existing window:
kk: Бар терезе:

[ctx: Not_condition]
en: Not
kk: Келесі емес

[ctx: Or_condition]
en: Or
kk: Немесе

en: Menu Editor entries
kk: Мәзір өңдегіш элементтері

en: This "actions" file has already been imported before. Are you sure you want to import it again?
kk: Бұл "әрекеттер" файлы бұрын импортталған. Қайтадан импорттағыңыз келе ме?

en: This "actions" file has no ImportId field and therefore it cannot be determined whether or not it has been imported already. Are you sure you want to import it?
kk: Бұл "әрекеттер" файлында импорт идентификатор өрісі жоқтықтан, ол бұрын импортталған-импорталмағанын анықтауы мүмкін емес. Импорттағыңыз келе ме?

en: Gesture trigger
kk: Ым қимыл бастауышы

en: Shortcut trigger:
kk: Тіркесім бастауышы:

en: Window trigger:
kk: Терезе бастауышы:

en: Window simple:
kk: Жай терезе:
