khotkeys - en to lt translation catalogue (121 entries)

en: Conditions
lt: Sąlygos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandLabel)
en: Command/URL:
lt: Komanda/URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Remote application:
lt: Nuotolinė programa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, objectLabel)
en: Remote object:
lt: Nuotolinis objektas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, functionLabel)
en: Function:
lt: Funkcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
lt: Argumentai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, execButton)
en: Call
lt: Kreipinys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, launchButton)
en: Launch D-Bus Browser
lt: Paleisti D-Bus naršyklę

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
lt: Langas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, active_radio)
en: Active window
lt: Aktyvus langas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specific_radio)
en: Specific window
lt: Nurodytas langas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, action_radio)
en: Action window
lt: Veiksmo langas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Application:
lt: Programa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applicationButton)
en: Select Application ...
lt: Pasirinkti programą ...

[ctx: Condition type]
en: Active Window ...
lt: Aktyvus langas...

[ctx: Condition type]
en: Existing Window ...
lt: Esamas langas...

[ctx: Condition type]
en: And
lt: Ir

[ctx: Condition type]
en: Or
lt: Arba

[ctx: Condition type]
en: Not
lt: Ne

[ctx: Add a new condition]
en: And
lt: Ir

[ctx: new condition]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: New
lt: Nauja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: Edit...
lt: Keisti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
lt: Ištrinti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_group)
en: Input Actions Daemon
lt: Įvesties veiksmų tarnyba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enabled)
en: Start the Input Actions daemon on login
lt: Prisiregistravus paleisti įvesties veiksmų tarnybą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gestures_group)
en: Gestures
lt: Gestai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_timeout_label)
en: Timeout:
lt: Laiko limitas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_button_label)
en: Mouse button:
lt: Pelės mygtukas:

en: Edit Gesture
lt: Keisti gestą

en: Draw the gesture you would like to record below. Press and hold the left mouse button while drawing, and release when you have finished.
lt: Žemiau nubrėžkite norimą gestą. Paspauskite ir piešdami laikykite kairįjį pelės mygtuką. Baigę piešti, atleiskite mygtuką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: Edit
lt: Keisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment_label)
en: Comment:
lt: Komentaras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: &Edit...
lt: &Keisti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: &New...
lt: &Naujas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicate_button)
en: &Duplicate...
lt: &Dubliuoti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: &Delete
lt: &Ištrinti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Data
lt: Lango duomenys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_title_label)
en: Window title:
lt: Lango antraštė:

[ctx: window title is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo)
en: Is Not Important
lt: Nėra svarbus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
lt: Turi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
lt: Yra

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
lt: Atitinka įprastąją išraišką

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Contain
lt: Neturi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
lt: Nėra

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
lt: Neatitinka įprastosios išraiškos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_class_label)
en: Window class:
lt: Lango klasė:

[ctx: window class is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo)
en: Is Not Important
lt: Nėra svarbi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_role_label)
en: Window role:
lt: Lango vaidmuo:

[ctx: window role is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not Important
lt: Nėra svarbus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
lt: Nustatyti &automatiškai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
lt: Langų tipai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
lt: Normalus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
lt: Darbalaukis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dialog)
en: Dialog
lt: Dialogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dock)
en: Dock
lt: Įsitvirtinti

en: Test
lt: Išbandyti

en: New Group
lt: Nauja grupė

en: Export Group...
lt: Eksportuoti grupę...

en: Import...
lt: Importuoti...

[ctx: @title:menu create various trigger types]
en: New
lt: Naujas

en: Global Shortcut
lt: Visuotinis spartusis klavišas

en: Window Action
lt: Lango veiksmas

en: Mouse Gesture Action
lt: Pelės gesto veiksmas

en: Command/URL
lt: Komanda/URL

en: D-Bus Command
lt: D-Bus komanda

en: K-Menu Entry
lt: K-meniu įrašas

en: Send Keyboard Input
lt: Siųsti klaviatūros įvestį

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, comment_tab)
en: Comment
lt: Komentaras

en: New Action
lt: Naujas veiksmas

en: Export Group
lt: Eksportuoti grupę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, stateLabel)
en: Change the exported state for the actions.
lt: Keisti veiksmų eksportavimo būseną.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateLabel)
en: Export Actions
lt: Eksportuoti veiksmus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, state)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Configure in which state the actions should be exported.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Actual State</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in their current state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Disabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in a disabled state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in an enabled state.</p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Konfigūruoti, kurioje būsenoje šie veiksmai turėtų būti eksportuoti.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Tikra būsena</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eksportuoti veiksmus jų esamoje būsenoje.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Išjungta</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eksportuoti veiksmus išjungtoje būsenoje.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Įjungta</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eksportuoti veiksmus įjungtoje būsenoje.</p></body></html>

[ctx: Don't change the state of exported hotkey actions.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Actual State
lt: Tikra būsena

[ctx: Export hotkey actions in enabled state.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Enabled
lt: Įjungta

[ctx: Export hotkey actions into disabled state]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Disabled
lt: Išjungta

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, idLabel)
en: KHotkeys file id.
lt: KHotkeys failo id.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, idLabel)
en: A khotkeys file id is used to ensure files are not imported more than once. They are mostly used for automatic updates from the KDE developers.
lt: Khotkeys failo id naudojamas tam, kad failai nebūtų importuoti daugiau nei kartą. Dažniausiai juos naudoja KDE programuotojai automatiniams atnaujinimams.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, id)
en: Set import id for file, or leave empty
lt: Nustatykite failui importo id arba palikite jį tuščią

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename
lt: Failo pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, allowMergingLabel)
en: Allow Merging
lt: Leisti sulieti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Merge into existing directories on import?
lt: Importuojant, sulieti į esamus aplankus?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Allow merging of content if a directory with the same name exists on importing. If merging is not allowed, there will be two directories with the same name.
lt: Leisti sulieti turinį, jei katalogas importavimo metu jau yra. Jei suliejimas neleistas, bus sukurti du katalogai tokiu pačiu pavadinimu.

[ctx: action name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: action enabled]
en: Enabled
lt: Įjungta

en: Type
lt: Tipas

en: KDE Hotkeys Configuration Module
lt: KDE karštųjų klavišų konfigūravimo modulis

en: Copyright 2008 (c) Michael Jansen
lt: Autorių teisės 2008 (c) Michael Jansen

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: The current action has unsaved changes.
    Do you want to apply the changes or discard them?
lt: Dabartiniame veiksme yra neįrašytų pakeitimų.
    Ar norite šiuos pakeitimus taikyti, ar juos atmesti?

en: Save changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: Unable to contact khotkeys. Your changes are saved, but they could not be activated.
lt: Nepavyko susisiekti su khotkeys. Jūsų pakeitimai įrašyti, tačiau nepavyko jų įjungti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, settings_button)
en: Settings
lt: Nuostatos

en: Trigger
lt: Paleidikliai

en: Action
lt: Veiksmas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcut_label)
en: &Shortcut:
lt: &Spartusis klavišas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, when_group)
en: Trigger When
lt: Paleisti kai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_appears)
en: Window appears
lt: Langas atsiranda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_disappears)
en: Window disappears
lt: Langas dingsta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_gets_focus)
en: Window gets focus
lt: Langas įgauna fokusavimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_lost_focus)
en: Window loses focus
lt: Langas praranda fokusavimą

en: Activate window:
lt: Aktyvuoti langą:

en: Command/URL :
lt: Komanda/URL:

en: Keyboard input:
lt: Klaviatūros įvestis:

en: No service configured.
lt: Nesukonfigūruota tarnyba.

en: Input Action: %1
lt: Įvesties veiksmas : %1

en: Failed to start service '%1'.
lt: Nepavyko paleisti tarnybos „%1“.

en: Menu entry:
lt: Meniu įrašas:

en: Active window:
lt: Aktyvus langas:

[ctx: And_condition]
en: And
lt: Ir

en: Existing window:
lt: Esamas langas:

[ctx: Not_condition]
en: Not
lt: Ne

[ctx: Or_condition]
en: Or
lt: Arba

en: Menu Editor entries
lt: Meniu redaktoriaus įrašai

en: This "actions" file has already been imported before. Are you sure you want to import it again?
lt: Šis „veiksmų“ failas jau buvo importuotas anksčiau. Ar tikrai norite jį importuoti dar kartą?

en: This "actions" file has no ImportId field and therefore it cannot be determined whether or not it has been imported already. Are you sure you want to import it?
lt: Šis „veiksmų“ failas neturi ImportID lauko, todėl neįmanoma nustatyti ar jis jau buvo importuotas ar dar ne. Ar tikrai norite jį importuoti?

en: Custom Shortcuts Service
lt: Tinkintų sparčiųjų klavišų tarnyba

en: Gesture trigger
lt: Gesto paleidiklis

en: Shortcut trigger:
lt: Sparčiojo klavišo paleidiklis:

en: Window trigger:
lt: Lango paleidiklis:

en: Window simple:
lt: Paprastas langas:
