khotkeys - en to lv translation catalogue (113 entries)

en: Conditions
lv: Nosacījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandLabel)
en: Command/URL:
lv: Komanda/URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Remote application:
lv: Attālās piekļuves programma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, objectLabel)
en: Remote object:
lv: Attālās piekļuves objekts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, functionLabel)
en: Function:
lv: Funkcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
lv: Argumenti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, execButton)
en: Call
lv: Izsaukt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
lv: Logs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, active_radio)
en: Active window
lv: Aktīvais logs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specific_radio)
en: Specific window
lv: Konkrēts logs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, action_radio)
en: Action window
lv: Darbības logs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Application:
lv: Programma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applicationButton)
en: Select Application ...
lv: Izvēlēties programmu ...

[ctx: Condition type]
en: Active Window ...
lv: Aktīvais logs ...

[ctx: Condition type]
en: Existing Window ...
lv: Eksistējošs logs ...

[ctx: Condition type]
en: And
lv: Un

[ctx: Condition type]
en: Or
lv: Vai

[ctx: Condition type]
en: Not
lv: Nav

[ctx: Add a new condition]
en: And
lv: Un

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: Edit...
lv: Rediģēt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
lv: Dzēst

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_group)
en: Input Actions Daemon
lv: Ievades darbību dēmons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enabled)
en: Start the Input Actions daemon on login
lv: Palaist Ievades darbību dēmonu pie pieteikšanās

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gestures_group)
en: Gestures
lv: Žesti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_timeout_label)
en: Timeout:
lv: Noildze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_button_label)
en: Mouse button:
lv: Peles poga:

en: Edit Gesture
lv: Rediģēt žestu

en: Draw the gesture you would like to record below. Press and hold the left mouse button while drawing, and release when you have finished.
lv: Zemāk uzzīmējiet ierakstāmo žestu. Zīmējot turiet peles kreiso pogu un atlaidiet kad pabeigts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: Edit
lv: Rediģēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment_label)
en: Comment:
lv: Komentārs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: &Edit...
lv: R&ediģēt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: &New...
lv: &Jauns...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicate_button)
en: &Duplicate...
lv: &Dublicēt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: &Delete
lv: &Dzēst

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Data
lv: Loga dati

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_title_label)
en: Window title:
lv: Loga virsraksts:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
lv: Saturs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
lv: Ir

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
lv: Atbilst regulārai izteiksmei

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Contain
lv: Nesatur

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
lv: Nav

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
lv: Neatbilst regulārai izteiksmei

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_class_label)
en: Window class:
lv: Loga klase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_role_label)
en: Window role:
lv: Loga loma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
lv: &Automātiski noteikt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
lv: Loga tipi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
lv: Normāls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
lv: Darbvirsma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dialog)
en: Dialog
lv: Dialogs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dock)
en: Dock
lv: Doks

en: Test
lv: Pārbaudīt

en: New Group
lv: Jauna grupa

en: Export Group...
lv: Eksportēt grupu...

en: Import...
lv: Importēt...

en: Global Shortcut
lv: Globāls īsceļš

en: Window Action
lv: Loga darbība

en: Mouse Gesture Action
lv: Peles žesta darbība

en: Command/URL
lv: Komanda/URL

en: D-Bus Command
lv: D-Bus izsaukums

en: K-Menu Entry
lv: K izvēlnes elements

en: Send Keyboard Input
lv: Nosūtīt tastatūras ievadi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, comment_tab)
en: Comment
lv: Komentārs

en: New Action
lv: Jauna darbība

en: Export Group
lv: Eksportēt grupu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, stateLabel)
en: Change the exported state for the actions.
lv: Mainīt darbību eksportēšanas statusu,

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateLabel)
en: Export Actions
lv: Eksportēt darbības

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, state)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Configure in which state the actions should be exported.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Actual State</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in their current state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Disabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in a disabled state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in an enabled state.</p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Konfigurē kuros stāvokļos vajag eksportēt darbības.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Reālajā stāvoklī</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eksportēt darbības to šobrīdējā stāvoklī.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Atslēgts</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eksportēt darbības atslēgtā stāvoklī.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Ieslēgts</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eksportēt darbības ieslēgtā stāvoklī.</p></body></html>

[ctx: Don't change the state of exported hotkey actions.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Actual State
lv: Reālajā stāvoklī

[ctx: Export hotkey actions in enabled state.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Enabled
lv: Ieslēgts

[ctx: Export hotkey actions into disabled state]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Disabled
lv: Izslēgts

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, idLabel)
en: KHotkeys file id.
lv: KHotkeys faila id.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, idLabel)
en: A khotkeys file id is used to ensure files are not imported more than once. They are mostly used for automatic updates from the KDE developers.
lv: Khotkeys faila ID tiek lietots, lai nodrošinātu ka fails netiek importēts vairākkārt.Tos parasti izmanto KDE izstrādātāji automātiskiem atjauninājumiem.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, id)
en: Set import id for file, or leave empty
lv: Norādiet faila importa ID, vai atstājiet tukšu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename
lv: Faila nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, allowMergingLabel)
en: Allow Merging
lv: Atļaut apvienošanu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Merge into existing directories on import?
lv: Apvienot ar esošajām mapēm importējot?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Allow merging of content if a directory with the same name exists on importing. If merging is not allowed, there will be two directories with the same name.
lv: Atļaut importējot apvienot tāda paša nosaukuma mapes saturu, ja tāda pastāv. Ja apvienošana nav ieslēgta, tiks izveidotas divas mapes ar vienādu nosaukumu.

[ctx: action name]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: action enabled]
en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Type
lv: Tips

en: KDE Hotkeys Configuration Module
lv: KDE karsto taustiņu konfigurācijas modulis

en: Copyright 2008 (c) Michael Jansen
lv: Autortiesības (c) 2000 Michael Jansen

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Unable to contact khotkeys. Your changes are saved, but they could not be activated.
lv: Neizdevās sazināties ar khotkeys. Jūsu izmaiņas ir saglabātas, bet neizdevās tās aktivizēt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, settings_button)
en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Trigger
lv: Ierosinātājs

en: Action
lv: Darbība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcut_label)
en: &Shortcut:
lv: Ī&sceļš:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, when_group)
en: Trigger When
lv: Ierosināt, kad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_appears)
en: Window appears
lv: Logs parādās

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_disappears)
en: Window disappears
lv: Logs pazūd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_gets_focus)
en: Window gets focus
lv: Logs saņem fokusu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_lost_focus)
en: Window loses focus
lv: Logs zaudē fokusu

en: Activate window:
lv: Aktivizēt logu:

en: Command/URL :
lv: Komanda/URL :

en: Keyboard input:
lv: Tastatūras ievade:

en: No service configured.
lv: Nav konfigurēts serviss.

en: Input Action: %1
lv: Ievades darbība: %1

en: Failed to start service '%1'.
lv: Neizdevās palaist servisu '%1'.

en: Menu entry:
lv: Izvēlnes elements:

en: Active window:
lv: Aktīvais logs:

[ctx: And_condition]
en: And
lv: un

en: Existing window:
lv: Eksistējošs logs:

[ctx: Not_condition]
en: Not
lv: nav

[ctx: Or_condition]
en: Or
lv: Vai

en: Menu Editor entries
lv: Menu Editor ieraksti

en: This "actions" file has already been imported before. Are you sure you want to import it again?
lv: Šis "actions" fails jau ir importēts iepriekš. Vai esat pārliecināts, ka vēlaties to importēt vēlreiz?

en: This "actions" file has no ImportId field and therefore it cannot be determined whether or not it has been imported already. Are you sure you want to import it?
lv: Šim "actions" failam nav ImportId lauka un tādēļ nevar noteikt, vai tāds nav jau importēts. Vai esat pārliecināts, ka vēlaties to importēt?

en: Gesture trigger
lv: Žesta ierosinātājs

en: Shortcut trigger:
lv: Taustiņu ierosinātājs:

en: Window trigger:
lv: Loga ierosinātājs:

en: Window simple:
lv: Vienkāršs logs:
