khotkeys - en to ms translation catalogue (38 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, functionLabel)
en: Function:
ms: Fungsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
ms: Hujah:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, execButton)
en: Call
ms: Panggil

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
ms: Tetingkap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
ms: Padam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: Edit
ms: Sunting

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment_label)
en: Comment:
ms: Komen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: &Edit...
ms: &Sunting...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: &New...
ms: &Baru...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: &Delete
ms: Pa&dam

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
ms: Mengandungi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
ms: Ialah

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Contain
ms: Tidak Mengandungi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
ms: Bukan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
ms: &Autokesan

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
ms: Jenis Tetingkap

[ctx: Export hotkey actions in enabled state.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Enabled
ms: Diaktifkan

[ctx: Export hotkey actions into disabled state]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Disabled
ms: Dimatikan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename
ms: Namafail

en: Maintainer
ms: Penyelenggara

en: Trigger
ms: Picu

en: Action
ms: Tindakan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcut_label)
en: &Shortcut:
ms: Pinta&san:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, when_group)
en: Trigger When
ms: Picu Apabila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_appears)
en: Window appears
ms: Tetingkap muncul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_disappears)
en: Window disappears
ms: Tetingkap hilang

en: Command/URL :
ms: Arahan/URL:

en: Active window:
ms: Tetingkap aktif:

[ctx: And_condition]
en: And
ms: Dan

en: Existing window:
ms: Tetingkap sedia ada:

[ctx: Not_condition]
en: Not
ms: Tidak

[ctx: Or_condition]
en: Or
ms: Atau

en: Menu Editor entries
ms: Entri Editor Menu

en: This "actions" file has already been imported before. Are you sure you want to import it again?
ms: Fail "tindakan" telah diimport sebelum ini. Anda pasti ingin mengimportnya lagi?

en: This "actions" file has no ImportId field and therefore it cannot be determined whether or not it has been imported already. Are you sure you want to import it?
ms: Fail "tindakan" tidak mempunyai medan ImportId. Oleh itu, tidak dapat ditentukan sama ada ia telah diimport. Anda pasti anda ingin mengimportnya?

en: Shortcut trigger:
ms: Picu jalan pintas:

en: Window trigger:
ms: Picu tetingkap:

en: Window simple:
ms: Tetingkap ringkas:
