khotkeys - en to oc translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
oc: Comentaris :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
oc: Suprimir

en: Test
oc: Tèst

en: New Group
oc: Grop novèl

en: Type
oc: Tipe

en: Maintainer
oc: Manteneire

en: Save changes
oc: Enregistrar las modificacions

en: Trigger
oc: Desenclavador

[ctx: And_condition]
en: And
oc: E

[ctx: Or_condition]
en: Or
oc: O
