khotkeys - en to pl translation catalogue (129 entries)

en: Conditions
pl: Warunki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandLabel)
en: Command/URL:
pl: Polecenie/Adres URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Remote application:
pl: Zdalny program:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, objectLabel)
en: Remote object:
pl: Zdalny obiekt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, functionLabel)
en: Function:
pl: Funkcja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
pl: Argumenty:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, execButton)
en: Call
pl: Wywołaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, launchButton)
en: Launch D-Bus Browser
pl: Otwórz przeglądarkę D-Bus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
pl: Okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, active_radio)
en: Active window
pl: Bieżące okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specific_radio)
en: Specific window
pl: Określone okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, action_radio)
en: Action window
pl: Okno zdarzenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Application:
pl: Program:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applicationButton)
en: Select Application ...
pl: Wybierz program...

[ctx: Condition type]
en: Active Window ...
pl: Bieżące okno...

[ctx: Condition type]
en: Existing Window ...
pl: Istniejące okno...

[ctx: Condition type]
en: And
pl: Oraz

[ctx: Condition type]
en: Or
pl: Lub

[ctx: Condition type]
en: Not
pl: Nie

[ctx: Add a new condition]
en: And
pl: Oraz

[ctx: new condition]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: New
pl: Nowy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: Edit...
pl: Edytuj...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
pl: Usuń

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_group)
en: Input Actions Daemon
pl: Usługa Działań Obsługi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enabled)
en: Start the Input Actions daemon on login
pl: Uruchom usługę Działań Obsługi wraz z systemem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gestures_group)
en: Gestures
pl: Gesty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_timeout_label)
en: Timeout:
pl: Czas oczekiwania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_button_label)
en: Mouse button:
pl: Przycisk myszy:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Middle button
pl: Środkowy przycisk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Right button
pl: Prawy przycisk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 4
pl: Przycisk 4

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 5
pl: Przycisk 5

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 6
pl: Przycisk 6

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 7
pl: Przycisk 7

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 8
pl: Przycisk 8

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 9
pl: Przycisk 9

en: Edit Gesture
pl: Edytuj gest

en: Draw the gesture you would like to record below. Press and hold the left mouse button while drawing, and release when you have finished.
pl: Narysuj poniżej gest, który chcesz zapisać. Podczas rysowania wciśnij i przytrzymaj lewy klawisz myszy. Puść go, kiedy skończysz.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: Edit
pl: Edycja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment_label)
en: Comment:
pl: Uwagi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: &Edit...
pl: &Edytuj...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: &New...
pl: &Nowy...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicate_button)
en: &Duplicate...
pl: Po&wiel...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: &Delete
pl: U&suń

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Data
pl: Dane okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_title_label)
en: Window title:
pl: Tytuł okna:

[ctx: window title is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo)
en: Is Not Important
pl: Bez znaczenia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
pl: Zawiera

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
pl: Jest równy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
pl: Pasuje do wyrażenia regularnego

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Contain
pl: Nie zawiera

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
pl: Nie jest równy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
pl: Nie pasuje do wyrażenia regularnego

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_class_label)
en: Window class:
pl: Klasa okna:

[ctx: window class is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo)
en: Is Not Important
pl: Bez znaczenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_role_label)
en: Window role:
pl: Rola okna:

[ctx: window role is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not Important
pl: Bez znaczenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
pl: S&am wykryj

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
pl: Rodzaje okien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
pl: Zwykłe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
pl: Pulpit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dialog)
en: Dialog
pl: Okno dialogowe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dock)
en: Dock
pl: Dok

en: Test
pl: Próba

en: New Group
pl: Nowa grupa

en: Export Group...
pl: Wyeksportuj grupę...

en: Import...
pl: Zaimportuj...

[ctx: @title:menu create various trigger types]
en: New
pl: Nowy

en: Global Shortcut
pl: Skrót globalny

en: Window Action
pl: Działanie okna

en: Mouse Gesture Action
pl: Gest myszy

en: Command/URL
pl: Polecenie/Adres URL

en: D-Bus Command
pl: Polecenie D-Bus

en: K-Menu Entry
pl: Wpis menu K

en: Send Keyboard Input
pl: Naciśnięcie klawiaturą

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, comment_tab)
en: Comment
pl: Uwagi

en: New Action
pl: Nowe działanie

en: Export Group
pl: Wyeksportuj grupę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, stateLabel)
en: Change the exported state for the actions.
pl: Zmień eksportowany stan wybranych działań.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateLabel)
en: Export Actions
pl: Eksport działania

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, state)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Configure in which state the actions should be exported.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Actual State</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in their current state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Disabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in a disabled state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in an enabled state.</p></body></html>
pl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Konfiguruj stan eksportowanych działań.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Aktualny stan</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eksportuj działania w aktualnym stanie.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Wyłączone</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eksportuj działania wyłączone.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Włączone</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Eksportuj działania włączone.</p></body></html>

[ctx: Don't change the state of exported hotkey actions.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Actual State
pl: Obecny stan

[ctx: Export hotkey actions in enabled state.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Enabled
pl: Włączone

[ctx: Export hotkey actions into disabled state]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Disabled
pl: Wyłączone

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, idLabel)
en: KHotkeys file id.
pl: Identyfikator pliku KHotkeys

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, idLabel)
en: A khotkeys file id is used to ensure files are not imported more than once. They are mostly used for automatic updates from the KDE developers.
pl: Identyfikator pliku khotkeys zapewnia, że plik nie zostanie zaimplementowany więcej niż raz. Jest to używane głównie do automatycznych uaktualnień pochodzących od programistów KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, idLabel)
en: Id
pl: Identyfikator

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, id)
en: Set import id for file, or leave empty
pl: Ustaw identyfikator importowanego pliku lub pozostaw pusty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename
pl: Nazwa pliku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, allowMergingLabel)
en: Allow Merging
pl: Zezwól na scalanie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Merge into existing directories on import?
pl: Scalić z istniejącymi katalogami podczas importu?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Allow merging of content if a directory with the same name exists on importing. If merging is not allowed, there will be two directories with the same name.
pl: Pozwól na scalanie zawartości, jeśli katalog o tej nazwie już istnieje. Jeśli scalanie nie jest dozwolone, powstaną dwa katalogi o tej samej nazwie.

[ctx: action name]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: action enabled]
en: Enabled
pl: Włączone

en: Type
pl: Rodzaj

en: KDE Hotkeys Configuration Module
pl: Moduł ustawień gorących klawiszy KDE

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: The current action has unsaved changes.
    Do you want to apply the changes or discard them?
pl: Bieżące działanie ma niezapisane zmiany.
    Chcesz zachować zmiany, czy je porzucić?

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Unable to contact khotkeys. Your changes are saved, but they could not be activated.
pl: Nie można porozumieć się z KHotkeys. Zmiany zostały zachowane, ale nie są włączone.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, settings_button)
en: Settings
pl: Ustawienia

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Action
pl: Działanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcut_label)
en: &Shortcut:
pl: &Skrót:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, when_group)
en: Trigger When
pl: Wyzwól po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_appears)
en: Window appears
pl: Pojawieniu się okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_disappears)
en: Window disappears
pl: Zniknięciu okna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_gets_focus)
en: Window gets focus
pl: Skupieniu się na oknie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_lost_focus)
en: Window loses focus
pl: Skupieniu się poza oknem

en: Activate window:
pl: Uaktywnij okno:

en: Command/URL :
pl: Polecenie/Adres URL:

en: Keyboard input:
pl: Wpisywanie z klawiatury:

en: No service configured.
pl: Nie ustawiono usługi.

en: Input Action: %1
pl: Działanie obsługi: %1

en: Failed to start service '%1'.
pl: Nie można uruchomić usługi '%1'.

en: Menu entry:
pl: Element menu:

en: Active window:
pl: Bieżące okno:

[ctx: And_condition]
en: And
pl: Oraz

en: Existing window:
pl: Istniejące okno:

[ctx: Not_condition]
en: Not
pl: Nie

[ctx: Or_condition]
en: Or
pl: Lub

en: Menu Editor entries
pl: Wpisy edytora menu

en: This "actions" file has already been imported before. Are you sure you want to import it again?
pl: Ten plik "działań" został już zaimportowany wcześniej. Na pewno zaimportować go ponownie?

en: This "actions" file has no ImportId field and therefore it cannot be determined whether or not it has been imported already. Are you sure you want to import it?
pl: Ten plik "działań" nie zawiera pola ImportId i w związku z tym nie można określić, czy był już importowany wcześniej. Na pewno zaimportować go?

en: Custom Shortcuts Service
pl: Usługa własnych skrótów

en: Gesture trigger
pl: Gest wywołujący

en: Shortcut trigger:
pl: Skrót wywołujący:

en: Window trigger:
pl: Okno wywołujące:

en: Window simple:
pl: Proste okno:
