khotkeys - en to sl translation catalogue (129 entries)

en: Conditions
sl: Pogoji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandLabel)
en: Command/URL:
sl: Ukaz/naslov URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Remote application:
sl: Oddaljen program:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, objectLabel)
en: Remote object:
sl: Oddaljen predmet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, functionLabel)
en: Function:
sl: Funkcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
sl: Argumenti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, execButton)
en: Call
sl: Kliči

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, launchButton)
en: Launch D-Bus Browser
sl: Zaženi brskalnik po D-Busu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
sl: Okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, active_radio)
en: Active window
sl: Dejavno okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specific_radio)
en: Specific window
sl: Določeno okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, action_radio)
en: Action window
sl: Okno dejanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applicationLabel)
en: Application:
sl: Program:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applicationButton)
en: Select Application ...
sl: Izberi program ...

[ctx: Condition type]
en: Active Window ...
sl: Dejavno okno ...

[ctx: Condition type]
en: Existing Window ...
sl: Obstoječe okno ...

[ctx: Condition type]
en: And
sl: In

[ctx: Condition type]
en: Or
sl: Ali

[ctx: Condition type]
en: Not
sl: Ne

[ctx: Add a new condition]
en: And
sl: In

[ctx: new condition]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: New
sl: Nov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: Edit...
sl: Uredi ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: Delete
sl: Izbriši

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_group)
en: Input Actions Daemon
sl: Ozadnji program za vnosna dejanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enabled)
en: Start the Input Actions daemon on login
sl: Ozadnji program za vnosna dejanja zaženi ob prijavi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gestures_group)
en: Gestures
sl: Kretnje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_timeout_label)
en: Timeout:
sl: Časovna omejitev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gestures_button_label)
en: Mouse button:
sl: Gumb miške:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Middle button
sl: Srednji gumb

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Right button
sl: Desni gumb

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 4
sl: Gumb 4

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 5
sl: Gumb 5

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 6
sl: Gumb 6

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 7
sl: Gumb 7

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 8
sl: Gumb 8

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gestures_button)
en: Button 9
sl: Gumb 9

en: Edit Gesture
sl: Uredi kretnjo

en: Draw the gesture you would like to record below. Press and hold the left mouse button while drawing, and release when you have finished.
sl: Spodaj narišite kretnjo, ki bi jo radi posneli. Med risanjem držite pritisnjen levi miškin gumb in ga spustite ko zaključite.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: Edit
sl: Uredi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comment_label)
en: Comment:
sl: Opomba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, edit_button)
en: &Edit...
sl: Ur&edi ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, new_button)
en: &New...
sl: &Novo ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicate_button)
en: &Duplicate...
sl: Po&dvoji ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delete_button)
en: &Delete
sl: Izbriši

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Window Data
sl: Podatki o oknu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_title_label)
en: Window title:
sl: Naslov okna:

[ctx: window title is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo)
en: Is Not Important
sl: Ni pomembno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Contains
sl: Vsebuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is
sl: Je

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
sl: Se ujema z regularnim izrazom

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Contain
sl: Ne vsebuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not
sl: Ni

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
sl: Se ne ujema z regularnim izrazom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_class_label)
en: Window class:
sl: Razred okna:

[ctx: window class is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo)
en: Is Not Important
sl: Ni pomemben

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, window_role_label)
en: Window role:
sl: Vloga okna:

[ctx: window role is not important]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Is Not Important
sl: Ni pomembna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
sl: Z&aznaj samodejno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
sl: Vrste oken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
sl: Običajno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
sl: Namizno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dialog)
en: Dialog
sl: Pogovorno okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dock)
en: Dock
sl: Sidro

en: Test
sl: Preizkusi

en: New Group
sl: Nova skupina

en: Export Group...
sl: Izvozi skupino ...

en: Import...
sl: Uvozi ...

[ctx: @title:menu create various trigger types]
en: New
sl: Nov

en: Global Shortcut
sl: Splošna bližnjica

en: Window Action
sl: Dejanje okna

en: Mouse Gesture Action
sl: Dejanje kretnje z miško

en: Command/URL
sl: Ukaz/naslov URL

en: D-Bus Command
sl: Ukaz D-Bus

en: K-Menu Entry
sl: Vnos menija K

en: Send Keyboard Input
sl: Pošlji vnos s tipkovnico

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, comment_tab)
en: Comment
sl: Opomba

en: New Action
sl: Novo dejanje

en: Export Group
sl: Izvozi skupino

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, stateLabel)
en: Change the exported state for the actions.
sl: Spremeni izvoženo stanje za ta dejanja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateLabel)
en: Export Actions
sl: Izvozi dejanja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, state)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Configure in which state the actions should be exported.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Actual State</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in their current state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Disabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in a disabled state.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enabled</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Export the actions in an enabled state.</p></body></html>
sl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Nastavite, v kakšnem stanju naj bodo izvožena dejanja.</p>
    <p style=" margin-top:8px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dejansko stanje</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Izvozi dejanja v njihovem trenutnem stanju.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Onemogočeno</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Izvozi dejanja v onemogočenem stanju.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Omogočeno</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:8px; margin-left:30px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Izvozi stanja v omogočenem stanju.</p></body></html>

[ctx: Don't change the state of exported hotkey actions.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Actual State
sl: Dejansko stanje

[ctx: Export hotkey actions in enabled state.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Enabled
sl: Omogočeno

[ctx: Export hotkey actions into disabled state]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, state)
en: Disabled
sl: Onemogočeno

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QLabel, idLabel)
en: KHotkeys file id.
sl: Id datoteke KHotkeys.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, idLabel)
en: A khotkeys file id is used to ensure files are not imported more than once. They are mostly used for automatic updates from the KDE developers.
sl: Id datoteke KHotkeys zagotavlja, da datoteke niso uvožene več kot enkrat. Največkrat jih uporabljajo KDE-jevi razvijalci in sicer za samodejne posodobitve.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, id)
en: Set import id for file, or leave empty
sl: Nastavite uvozni id za datoteko, ali pa pustite prazno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename
sl: Ime datoteke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, allowMergingLabel)
en: Allow Merging
sl: Dovoli združevanje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Merge into existing directories on import?
sl: Ali naj se ob uvozu združi v obstoječe mape?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMerging)
en: Allow merging of content if a directory with the same name exists on importing. If merging is not allowed, there will be two directories with the same name.
sl: Omogoči združevanje vsebine, če pri uvozu obstaja mapa z istim imenom. Če združevanje ni dovoljeno, bosta obstajali dve mapi z istim imenom.

[ctx: action name]
en: Name
sl: Ime

[ctx: action enabled]
en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Type
sl: Vrsta

en: KDE Hotkeys Configuration Module
sl: Nastavitveni modul za KDE KHotKeys

en: Copyright 2008 (c) Michael Jansen
sl: Avtorske pravice 2008 © Michael Jansen

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: The current action has unsaved changes.
    Do you want to apply the changes or discard them?
sl: Spremembe za trenutno dejanje še niso shranjene.
    Ali želite spremembe shraniti ali zavreči?

en: Save changes
sl: Shrani spremembe

en: Unable to contact khotkeys. Your changes are saved, but they could not be activated.
sl: Ni mogoče navezati stik s khotkeys. Vaše spremembe so bile shranjene, a jih ni bilo mogoče omogočiti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, settings_button)
en: Settings
sl: Nastavitve

en: Trigger
sl: Sprožilec

en: Action
sl: Dejanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcut_label)
en: &Shortcut:
sl: Bližnjica:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, when_group)
en: Trigger When
sl: Sproži, ko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_appears)
en: Window appears
sl: Se okno prikaže

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_disappears)
en: Window disappears
sl: Okno izgine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_gets_focus)
en: Window gets focus
sl: Okno preide v žarišče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, window_lost_focus)
en: Window loses focus
sl: Okno ni več v žarišču

en: Activate window:
sl: Omogoči okno:

en: Command/URL :
sl: Ukaz/naslov URL :

en: Keyboard input:
sl: Vnos s tipkovnico:

en: No service configured.
sl: Nastavljena ni nobena storitev.

en: Input Action: %1
sl: Vnosno dejanje: %1

en: Failed to start service '%1'.
sl: Zagon storitve '%1' ni uspel.

en: Menu entry:
sl: Menijski vnos:

en: Active window:
sl: Dejavno okno:

[ctx: And_condition]
en: And
sl: In

en: Existing window:
sl: Obstoječe okno:

[ctx: Not_condition]
en: Not
sl: Ne

[ctx: Or_condition]
en: Or
sl: Ali

en: Menu Editor entries
sl: Vnosi urejevalnika menija

en: This "actions" file has already been imported before. Are you sure you want to import it again?
sl: Ta datoteka z dejanji je že bila uvožena. Ali ste prepričani, da jo želite znova uvoziti?

en: This "actions" file has no ImportId field and therefore it cannot be determined whether or not it has been imported already. Are you sure you want to import it?
sl: Ta datoteka z dejanji nima polja ImportId, zato ni mogoče ugotoviti, ali je že bila uvožena. Ali ste prepričani, da jo želite uvoziti?

en: Custom Shortcuts Service
sl: Storitev bližnjic po meri

en: Gesture trigger
sl: Sprožilec s kretnjo

en: Shortcut trigger:
sl: Sprožilec z bližnjico:

en: Window trigger:
sl: Sprožilec z oknom:

en: Window simple:
sl: Preprosto okno:
