khotkeys - en to uz translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
uz: Argumentlar:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
uz: Oyna

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
uz: Doimiy ifodaga teng

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
uz: Doimiy ifodaga teng emas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
uz: &Avto-aniqlash

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
uz: Oynaning turlari

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
uz: Oddiy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
uz: Ish stoli

en: New Action
uz: Yangi amal

en: Maintainer
uz: Taʼminlovchi

en: Active window:
uz: Aktiv oyna:

en: Existing window:
uz: Mavjud oyna:

en: Menu Editor entries
uz: Menyu tahrirchining bandlari
