khotkeys - en to uz@cyrillic translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, argumentsLabel)
en: Arguments:
uz@cyrillic: Аргументлар:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, window_group)
en: Window
uz@cyrillic: Ойна

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Matches Regular Expression
uz@cyrillic: Доимий ифодага тенг

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_title_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_class_combo) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, window_role_combo)
en: Does Not Match Regular Expression
uz@cyrillic: Доимий ифодага тенг эмас

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autodetect)
en: &Autodetect
uz@cyrillic: &Авто-аниқлаш

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Window Types
uz@cyrillic: Ойнанинг турлари

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_normal)
en: Normal
uz@cyrillic: Оддий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_desktop)
en: Desktop
uz@cyrillic: Иш столи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, type_dialog)
en: Dialog
uz@cyrillic: Диалог

en: New Action
uz@cyrillic: Янги амал

en: Maintainer
uz@cyrillic: Таъминловчи

en: Active window:
uz@cyrillic: Актив ойна:

en: Existing window:
uz@cyrillic: Мавжуд ойна:

en: Menu Editor entries
uz@cyrillic: Меню таҳрирчининг бандлари
