kdelibs4 stable - en to af translation catalogue (162 entries)

en: JavaScript Debugger
af: Javaskrip Ontfouter

en: &Break at Next Statement
af: Breek by Volgende Stelling

en: Continue
af: Gaan voort

en: &Settings
af: Instellings

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
af: 'n Fout het voorgekom terwyl 'n skip op hierdie bladsy uitgevoer is.
    
    %1 line %2:
    %3

en: JavaScript Error
af: JavaScript Fout

en: &Do not show this message again
af: Moet nie weer hierdie boodskap vertoon nie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
af: Waarde

en: Parse error at %1 line %2
af: Lees fout by %1 lyn %2

en: Confirmation: JavaScript Popup
af: Bevestiging: JavaScript Opspring

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
af: Hierdie tuiste stuur 'n vorm in wat 'n nuwe blaaier venster via JavaScript gaan oopmaak.
    Wil jy toelaat dat die vorm ingestuur word?

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
af: <qt>Hierdie tuiste stuur 'n vorm in wat <p>%1</p> 'n nuwe blaaier venster via JavaScript gaan oopmaak.<br />Wil jy dit toelaat?</qt>

en: Allow
af: Toelaat

en: Do Not Allow
af: Moenie toelaat nie

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
af: Hierdie tuiste probeer 'n nuwe blaaier venster oopmaak via JavaScript.
    Wil jy dit toelaat?

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
af: <qt>Hierdie tuiste probeer <p>%1</p> in 'n nuwe blaaier venster oopmaak via JavaScript.Wil jy dit toelaat?</qt>

en: Close window?
af: Maak toe venster?

en: Confirmation Required
af: Bevestiging Benodig

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
af: Wil jy 'n boekmerk na "%1" byvoeg?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
af: Wil jy 'n boekmerk na "%1", getiteld "%2" byvoeg?

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
af: JavaScript wou 'n boekmerk byvoeg

en: Disallow
af: Weier

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
af: Die volgende lêers kon nie vir oplaai gevind word nie.
    Wil jy voortgaan?

en: Submit Confirmation
af: Stuur Bevestiging In

en: &Submit Anyway
af: Stuur in elk geval in

en: Send Confirmation
af: Stuur Bevestiging

en: Submit
af: Stuur in

en: Reset
af: Herstel

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
af: Geen inprop module gevind vir '%1'.
    Wil jy een aflaai vanaf %2?

en: Missing Plugin
af: Kort Inprop Module

en: Download
af: Aflaai

en: Do Not Download
af: Moenie aflaai

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
af: Hierdie is 'n soekbare indeks. Invoer soektog sleutelwoorde:

en: KDE
af: Kde

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KHTMLInfoDlg)
en: Document Information
af: Dokument Informasie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
af: Titel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
af: Laas verander:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _eLabel)
en: Document encoding:
af: Dokument enkodering:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: HTTP Headers
af: HTTP Opskrifte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
af: Eienskap

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
af: Redigeer

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
af: Lêer

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
af: Besigtig

en: &Copy Text
af: Kopiëer Teks

en: Open '%1'
af: Maak '%1' oop

en: &Save Link As...
af: Stoor Skakel As...

en: Open in New &Window
af: Maak 'n Nuwe Venster Oop

en: Open in &This Window
af: Maak in hierdie Venster oop

en: Open in &New Tab
af: Maak in nuwe oortjie oop

en: Reload Frame
af: Herlaai Raam

en: Print Frame...
af: Druk Raam...

en: Save &Frame As...
af: Stoor Raam As...

en: View Frame Source
af: Besigtig Raam Bron

en: View Frame Information
af: Besigtig Raam Informasie

en: Block IFrame...
af: Blok IRaam...

en: Save Image As...
af: Stoor Beeld As...

en: Send Image...
af: Stuur Beeld...

en: Copy Image
af: Kopie Beeld

en: Copy Image Location
af: Kopie Beeld Ligging

en: View Image (%1)
af: Besigtig Beeld (%1)

en: Block Image...
af: Blok Beeld...

en: Block Images From %1
af: Blok Beelde Van %1

en: Stop Animations
af: Stop Animasie

en: Save Link As
af: Stoor Skakel As

en: Save Image As
af: Stoor Beeld As

en: Add URL to Filter
af: Voeg by URL na Filter

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
af: 'n Lêer met die naam "%1" bestaan alreeds. Moet dit oorskryf word?

en: Overwrite File?
af: Oorskryf Lêer?

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
af: Die Aflaai Bestuurder (%1) kon nie wees gevind in jou $Gids soeklys

en: Default Font Size (100%)
af: Standaard Skrif Grootte (100%)

en: Embeddable HTML component
af: Inlegbare HTML komponent

en: View Do&cument Source
af: Besigtig Dokument Bronkode

en: View Document Information
af: Besigtig Dokument Informasie

en: Save &Background Image As...
af: Stoor Agtergrond Beeld As...

en: Print Rendering Tree to STDOUT
af: Druk Rendering Boom na STDOUT

en: Print DOM Tree to STDOUT
af: Druk DOM Boom na STDOUT

en: Stop Animated Images
af: Stop Geanimeerde Beelde

en: Set &Encoding
af: Stel Enkodering

en: Use S&tylesheet
af: Gebruik Stylblad

en: Enlarge Font
af: Vergroot Skrif tipe

en: Shrink Font
af: Verklein Skrif tipe

en: Find Text as You Type
af: Soek Teks soos jy tik

en: Find Links as You Type
af: Soek Links soos jy tik

en: Toggle Caret Mode
af: Wissel Caret Modus

en: The fake user-agent '%1' is in use.
af: Die vals blaaier-identiteit '%1' word gebruik.

en: This web page contains coding errors.
af: Hierdie bladsy bevat kodering foute.

en: &Hide Errors
af: Steek Foute Weg

en: &Disable Error Reporting
af: Deaktiveer Fout Terugvoer

en: Display Images on Page
af: Vertoon Beelde op Bladsy

en: The requested operation could not be completed
af: Die versoekte operasie kon nie wees klaar

en: Technical Reason:
af: Tegniese Rede:

en: Details of the Request:
af: Details van die Versoek:

en: URL: %1
af: Url: %1

en: Date and Time: %1
af: Datum en Tyd: %1

en: Additional Information: %1
af: Aditionele Informasie: %1

en: Description:
af: Beskrywing:

en: Possible Causes:
af: Moontlik Veroorsaak:

en: Possible Solutions:
af: Moontlik Oplossings:

en: Page loaded.
af: Bladsy gelaai.

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
af[0]: %1 van %2 Beeld loaded.
af[1]: %1 van %2 Beelde gelaai.

en: Automatic Detection
af: Automatiese Opspoor

en:  (In new window)
af:  (In nuwe venster)

en: Symbolic Link
af: Simboliese Skakel

en: %1 (Link)
af: %1 (Skakel)

en:  (In other frame)
af:  (In ander raam)

en: Email to:
af: E-pos na:

en:  - Subject:
af:  - Onderwerp:

en:  - CC:
af:  - Cc:

en:  - BCC:
af:  - Bcc:

en: Save As
af: Stoor As

en: Follow
af: Volg

en: Frame Information
af: Raam Informasie

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
af:    <a href="%1">[Eienskappe]</a>

en: Save Background Image As
af: Stoor Agtergrond Beeld As...

en: Save Frame As
af: Stoor Raam As

en: &Find in Frame...
af: Soek in Raam...

en: &Find...
af: Soek...

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
af: Waarskuwing:  Hierdie is 'n beveilig vorm maar dit is probeer na stuur jou data terug  unencrypted.
    'n derde party dalk mag wees in staat na onderskep en besigtig Hierdie informasie.
    Word jy seker jy wens na gaan voort?

en: Network Transmission
af: Netwerk Versending

en: &Send Unencrypted
af: Stuur Ongekrepteer

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
af: Waarskuwing: Jou data is aangaande na wees versende oor die netwerk  unencrypted.
    Word jy seker jy wens na gaan voort?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
af: Hierdie tuiste is probeer na stuur in vorm data deur middel van e-pos.
    Doen jy wil hê na gaan voort?

en: &Send Email
af: Stuur E-pos

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
af: Hierdie tuiste het probeer om na aanheg 'n lêer van jou rekenaar in die vorm instuur. die aanhegsel was verwyder vir jou beskerming.

en: Security Warning
af: Sekuriteit Waarskuwing

en: Security Alert
af: Sekuriteit Waarskuwing

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
af: Die beursie '%1' is oop en word gebruik vir vorm data en wagwoorde.

en: &Close Wallet
af: Maak Beursie Toe

en: JavaScript &Debugger
af: JavaScript Ontfouter

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
af: Hierdie blad was verhoed van oopmaak van 'n nuwe venster deur JavaScript.

en: Popup Window Blocked
af: Opspring Venster Blokeerd

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
af: Hierdie blad het probeer om oop te maak 'n opspring venster maar is blokkeer.
    Ja kan kliek op hierdie ikoon in die status balk om te kontroleur hierdie gedrag
    of om oop te maak die opspring.

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
af: Vertoon geblokkeerde venster passiewe opspring kennisgewing

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
af: Stel JavaScript Nuwe Venster Beleid op...

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
af: <qt><p><strong>'Druk beelde'</strong></p><p>As hierdie boks geaktiveer is, sal beelde in die HTML bladsy gedruk word. (Die drukwerk kan langer neem en meer ink of toner gebruik.)</p><p>As hierdie boks onaktief is, sal net die teks van die HTML bladsy gedruk word. (Drukwerk sal vinniger wees en minder ink of toner gebruik.</p></qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
af: <qt><p><strong>'Druk opskrif'</strong></p><p>As hierdie boks geaktiveer is, sal die drukstuk van die HTML bladsy 'n opskrif lyn boaan elke bladsy bevat. Die opskrif bevat die datum, bladsy nommer en die URL van die web bediener van hierdie bladsy wat gedruk word.</p><p>As hierdie boks onaktief is, sal die drukstuk nie 'n opskrif lyn bevat nie.</p></qt>

en: HTML Settings
af: Html Instellings

en: Printer friendly mode (black text, no background)
af: Drukker vriendelike modus (swart teks, nee agtergrond)

en: Print images
af: Druk beelde

en: Print header
af: Druk opskrif

en: Filter error
af: Filter Fout

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
af: %1 (%2 - %3x%4 Beeld elemente

en: %1 - %2x%3 Pixels
af: %1 - %2x%3 Beeld elemente

en: %1 (%2x%3 Pixels)
af: %1 (%2x%3 Beeld elemente)

en: Image - %1x%2 Pixels
af: Beeld - %1x%2 Beeld elemente

en: Done.
af: Klaar.

en: Access Keys activated
af: Toegang Sleutels geaktiveer

en: C&lear
af: Maak skoon

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: JavaScript Errors
af: JavaScript Foute

en: Embeddable component for multipart/mixed
af: Ingelegde komponent vir multipart/mixed

en: Clear &History
af: Maak geskiedenis skoon

en: C&ase sensitive
af: Kas sensitief

en: &Whole words only
af: Volledige woorde slegs

en: From c&ursor
af: Vanaf plekaanduier

en: &Selected text
af: Gekose teks

en: Regular e&xpression
af: Natuurlike uitdrukking

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_next)
en: &Next
af: Volgende

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
af: Vorige

en: Basic Page Style
af: Basiese Bladsy Styl

en: the document is not in the correct file format
af: die dokument is nie in die regte lêer formaat nie

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
af: fatale inlees fout: %1 in lyn %2, kolom %3

en: XML parsing error
af: XML inlees fout
