kdelibs4-1.1 - en to br translation catalogue (128 entries)

en: JavaScript Debugger
br: Dizraener JavaScript

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: &Settings
br: &Kefluniadur

en: Ready
br: Prest

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
br: Degouezhet ez eus ur fazi en ur seveniñ un urzhiaoueg ouzh ar bajenn-mañ.
    
    %1 linenn %2 :
    %3

en: JavaScript Error
br: Fazi JavaScript

en: &Do not show this message again
br: &Ne diskouezit ket ar c'hemennad-mañ adarre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
br: Gwerzh

en: Parse error at %1 line %2
br: Fazi en ur lenn gant %1 el linenn %2

en: Allow
br: Aotreañ

en: Do Not Allow
br: N'aotreit ket

en: Close window?
br: Serriñ ar prenestr ?

en: Confirmation Required
br: Red eo da gadarnaat

en: Insert
br: Enlakaat

en: Disallow
br: N'aotreañ ket

en: Submit Confirmation
br: Kas ar gadarnadur

en: &Submit Anyway
br: &Kas evelato

en: Send Confirmation
br: Kas ar gadarnadur

en: Submit
br: Kas

en: Reset
br: Adkorañ

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
br: N'eus lugent ebet kavet evit « %1 ».
    Ha fell a ra deoc'h d'enkargañ unan eus %2 ?

en: Missing Plugin
br: Mankout a ra al lugent

en: Download
br: Enkargañ

en: Do Not Download
br: N'enkargit ket

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KHTMLInfoDlg)
en: Document Information
br: Titouroù diwar-benn an teul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: URL:
br: URL :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
br: Titl :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
br: Kemm diwezhañ :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _eLabel)
en: Document encoding:
br: Kodadur an teul :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: HTTP Headers
br: Reollinoù HTTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
br: Perzh

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
br: &Aozañ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
br: &Restr

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
br: &Gwel

en: &Copy Text
br: &Eilañ ar skrid

en: Open '%1'
br: Digeriñ '%1'

en: &Save Link As...
br: Enrollañ al liamm e ...

en: Open in New &Window
br: Digeriñ en ur prenestr &nevez

en: Open in &This Window
br: Digeriñ er prenestr-se

en: Open in &New Tab
br: Digeriñ en ur vevennig &nevez

en: Reload Frame
br: Adkargañ ar stern

en: Print Frame...
br: Moulañ ar stern ...

en: Save &Frame As...
br: Enrollañ ar stern e ...

en: View Frame Source
br: Sell ouzh tarzh ar stern

en: View Frame Information
br: Sell ouzh titouroù diwar-benn ar stern

en: Save Image As...
br: Enrollañ ar skeudenn e ...

en: Send Image...
br: Kas ar skeudenn ...

en: Copy Image
br: Eilañ ar skeudenn

en: Copy Image Location
br: Eilañ lec'hiadur ar skeudenn

en: View Image (%1)
br: Sell ouzh ar skeudenn (%1)

en: Stop Animations
br: Herzel ar buhezaduroù

en: Save Link As
br: Enrollañ al liamm e

en: Save Image As
br: Enrollañ ar skeudenn e

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
br: Bez' ez eus un restr gant an anv « %1 » endeo. Ha fellout a ra deoc'h e rasklañ ?

en: Overwrite File?
br: Rasklañ ar restr ?

en: Default Font Size (100%)
br: Ment an nodrezh dre ziouer (100%)

en: Embeddable HTML component
br: Parzh HTML enframmus

en: View Do&cument Source
br: Sell ouzh tarzh an t&eul

en: View Document Information
br: Sell ouzh titouroù diwar-benn an teul

en: Save &Background Image As...
br: Enrollañ ar skeudenn &drekleur e ...

en: Stop Animated Images
br: Herzel ar skeudennoù buhezet

en: Set &Encoding
br: Lakaat ar &godadur

en: Use S&tylesheet
br: Implijit ar folennoù c'hiz

en: Enlarge Font
br: Brasaat an nodrezh

en: Shrink Font
br: Izelaat an nodrezh

en: &Hide Errors
br: &Kuzhat ar fazioù

en: Display Images on Page
br: Diskouez ar skeudennoù war ar bajenn

en: URL: %1
br: URL : %1

en: Date and Time: %1
br: Deiziad hag Eur : %1

en: Additional Information: %1
br: Titour ouzhpenn : %1

en: Description:
br: Deskrivadur :

en: Possible Causes:
br: Abegoù possubl :

en: Page loaded.
br: Karget eo ar bajenn.

en: Automatic Detection
br: Dinoiñ dre ardivink

en:  (In new window)
br:  (Er prenestr nevez)

en: Symbolic Link
br: Arouezere

en: %1 (Link)
br: %1 (Liamm)

en:  (In other frame)
br:  (Er stern all)

en: Email to:
br: Postellañ da :

en:  - Subject:
br:  - Dodenn :

en:  - CC:
br:  - CC :

en:  - BCC:
br:  - BCC :

en: Save As
br: Enrollañ e

en: Follow
br: Heuliañ

en: Frame Information
br: Titouroù ar sternioù

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
br:    <a href="%1">[Perzhioù]</a>

en: Save Background Image As
br: Enrollañ ar skeudenn drekleur e

en: Save Frame As
br: Enrollañ ar stern e

en: &Find in Frame...
br: &Klask er stern ...

en: &Find...
br: &Klask ...

en: &Send Email
br: &Kas ul lizher

en: &Close Wallet
br: &Serriñ an doug-paperoù

en: JavaScript &Debugger
br: &Dizraener JavaScript

en: HTML Settings
br: Dibarzhoù HTML

en: Print images
br: Moulañ ar skeudennioù

en: Print header
br: Moulañ ar reollin

en: Filter error
br: Fazi ar sil

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
br: %1 (%2 - %3x%4 piksel)

en: %1 - %2x%3 Pixels
br: %1 - %2x%3 piksel

en: %1 (%2x%3 Pixels)
br: %1 (%2x%3 piksel)

en: Image - %1x%2 Pixels
br: Skeudenn - %1x%2 piksel

en: Done.
br: Graet.

en: C&lear
br: &Goullonderiñ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: JavaScript Errors
br: Fazioù JavaScript

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
br: Lizherenneg ar ruseg

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
br: Europa kornaoueg

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
br: Europa Kreiz

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
br: Gresianek

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
br: Hebreek

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
br: Turkek

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
br: Japaneg

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
br: Baltik

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
br: Arabeg

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
br: Sinaeg da gustum

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
br: Sineg eeun

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
br: Koreeg

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
br: Tailh

en: Pause
br: Ehan

en: Clear &History
br: Goullonderiñ an &istor

en: C&ase sensitive
br: E&vezhiek ouzh ar c'hef

en: &Whole words only
br: Gerioù &klok hepken

en: From c&ursor
br: Eus ar r&eti

en: &Selected text
br: &Skrid diuzet

en: Regular e&xpression
br: T&roienn reolataet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_next)
en: &Next
br: &A heul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
br: &Diaraog

en: Basic Page Style
br: Giz diaez ar bajenn

en: XML parsing error
br: Fazi en ur lenn XML
