kdelibs4 - en to fy translation catalogue (241 entries)

en: Call Stack
fy: Steapel

en: Call
fy: Oproppe

en: Console
fy: Konsole

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
fy: De Kate bewurker komponint koe net fûn wurde;
    kontrolearje jo KDE ynstallaasje.

en: Breakpoint
fy: Brekpunt

en: &Break at Next Statement
fy: Of&brekke by de folgjende útdrukking

en: Break at Next
fy: Ofbrekke by folgjende

en: Continue
fy: Trochgean

en: Step Over
fy: Oerstappen

en: Step Into
fy: Ynstappe

en: Step Out
fy: Utstappe

en: Reindent Sources
fy: Boarnen op 'e nij ynsprong

en: Report Exceptions
fy: Utsûnderings rapportearje

en: &Settings
fy: &Ynstellings

en: Close source
fy: Boarne slúte

en: Ready
fy: Ree

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
fy: Der gie wat mis by it besykjen in skript rinne te litten op dizze side.
    
    %1 line%2:
    %3

en: Do not know where to evaluate the expression. Please pause a script or open a source file.
fy: Wit net wêr de eksresje te evaluearjen. Skoftsje de skript of iepenje in boarnetriem.

en: Evaluation threw an exception %1
fy: Evaluaasje brocht in útsûndering %1

en: JavaScript Error
fy: JavaScript-flater

en: &Do not show this message again
fy: &Dit boadskip net wer sjen litte

en: Local Variables
fy: Lokale fariabelen

en: Reference
fy: Referinsje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
fy: Wearde

en: Loaded Scripts
fy: Laden skripts

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
fy: In skript op dizze side soarget der foar dat KHTML net mear reagearret. As it skript aktyf bliuwt, kin it barre dat oare appilkaasjes nei ferrin fan tiid minder goed reagearje.
    Wolle jo it skript ôfbrekke?

en: &Stop Script
fy: Skript op&hâlde

en: Parse error at %1 line %2
fy: Opdielflater by %1 rigel %2

en: Confirmation: JavaScript Popup
fy: Befêstiging: JavaScript Popup

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
fy: Dizze ynternetside wol in formulier brûke dat in nij finster iepenje sil mei help van JavaSkript
    Steane jo dat ta?

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
fy: <qt>Dizze ynternetside wol in formulier brûke dat <p>%1</p> yn in nij finster iepenje sil mei help van JavaSkript
    <br />Steane jo dat ta?</qt>

en: Allow
fy: Tastean

en: Do Not Allow
fy: Net tastean

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
fy: Dizze ynternetside besiket in nij finster te iepenjen.
    Steane jo dat ta?

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
fy: <qt>Dizze ynternetside besiket <p>%1</p> te iepenjen yn in nij finster.<br />Steane jo dat ta?</qt>

en: Close window?
fy: Finster slúte?

en: Confirmation Required
fy: Befêstiging fereaske

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
fy: Wolle jo dat in blêdwizer tawiisd wurdt oan dizze lokaasje "%1"en taheakke wurd oan jo kolleksje?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
fy: Wolle jo dat in blêdwizer tawiisd wurdt oan dizze lokaasje "%1" titlelt "%2" en taheakke wurd oan jo kolleksje?

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
fy: In Javaskript hat besocht in blêdwizer ta te heakjen

en: Insert
fy: Ynfoegje

en: Disallow
fy: Net tastean

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
fy: De folgjende triemmen kunnen net opladen wurde omdat se net fûn binne.
    Wolle jo trochgean?

en: Submit Confirmation
fy: Yntsjining Befêstiging

en: &Submit Anyway
fy: Doch&s yntsjinje

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
fy: Jo steane op it punt de folgjende triemmen fan jo lokale kompjûter ôf, fia it ynternet te ferstjoeren.
    Wolle jo trochgean?

en: Send Confirmation
fy: Stjoer Befêstiging

en: &Send File | &Send Files
fy[0]: &Triem stjoere
fy[1]: &Triemmen stjoere

en: Submit
fy: Yntsjinje

en: Reset
fy: Op 'e nij

en: Key Generator
fy: Sleutelgenerator

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
fy: Gjin plugin fûn foar '%1'.
    Wolle jo dy ynlade fan %2?

en: Missing Plugin
fy: Untbrekkende plugin

en: Download
fy: Ynlade

en: Do Not Download
fy: Net ynlade

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
fy: Dit is in troch te sykjen yndeks. Fier de syktermen yn:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KHTMLInfoDlg)
en: Document Information
fy: Dokumint-ynformaasje

[ctx: @title:group Document information]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: General
fy: Algemien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: URL:
fy: URL-adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
fy: Titel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
fy: Lêst wizige:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _eLabel)
en: Document encoding:
fy: Dokumint kodearring

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _modeLabel)
en: Rendering mode:
fy: Rendermodus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: HTTP Headers
fy: HTTP-koppen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
fy: Eigenskip

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fy: Be&wurkje

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fy: &Triem

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fy: Byl&d

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
fy: HTML arkbalke

en: &Copy Text
fy: Tekst &kopiearje

en: Open '%1'
fy: %1' iepenje

en: &Copy Email Address
fy: E-&postadres kopiearje

en: &Save Link As...
fy: Keppeling bewarje a&s...

en: &Copy Link Address
fy: &Keppelingsadres kopiearje

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
fy: Freem

en: Open in New &Window
fy: Yn nij &finster iepenje

en: Open in &This Window
fy: Iepenje yn di&t Finster

en: Open in &New Tab
fy: Iepenje in &nije ljepper

en: Reload Frame
fy: Ramt op 'e nij lade

en: Print Frame...
fy: Ramt printsje...

en: Save &Frame As...
fy: &Ramt bewarje as...

en: View Frame Source
fy: Ramtboarne sjen litte

en: View Frame Information
fy: Ramt-ynformaasje sjen litte

en: Block IFrame...
fy: IFrame warje...

en: Save Image As...
fy: Ofbylding bewarje as...

en: Send Image...
fy: Ofbylding ferstjoere...

en: Copy Image
fy: Ofbylding kopiearje

en: Copy Image Location
fy: Ofbyldingslokaasje kopiearje

en: View Image (%1)
fy: Ofbylding sjen litte (%1)

en: Block Image...
fy: Ofbylding  warje...

en: Block Images From %1
fy: Ofbyldings fan %1 warje

en: Stop Animations
fy: Animaasjes stopje

en: Search for '%1' with %2
fy: Sykje foar '%1' mei %2

en: Search for '%1' with
fy: Sykje foar '%1' mei

en: Save Link As
fy: Keppeling bewarje as

en: Save Image As
fy: Ofbylding bewarje as

en: Add URL to Filter
fy: URL-adres oan filter taheakje

en: Enter the URL:
fy: Fier in URL-adres yn:

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
fy: In triem mei de namme "%1" bestiet al. Wolle jo it oerskriuwe?

en: Overwrite File?
fy: Triem oerskriuwe?

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
fy: De ynlaadbehearder (%1) wie net te finen yn jo sykpaad ($PATH)

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
fy: Besykje dizze op 'e nij te ynstallearjen.  
    
    De yntegraasje mei Konqueror wurdt no útskeakele.

en: Default Font Size (100%)
fy: Standert tekengrutte (100%)

en: Embeddable HTML component
fy: Ynbêdbere HTML-komponint

en: View Do&cument Source
fy: Do&kumintboarne sjen litte

en: View Document Information
fy: Dokumint-ynformaasje sjen litte

en: Save &Background Image As...
fy: Eftergrûn ôf&bylding bewarje as...

en: Print Rendering Tree to STDOUT
fy: Ofskilderings-beamstruktuur printsje nei STDOUT

en: Print DOM Tree to STDOUT
fy: Dom Beamstruktuur printsje nei STDOUT

en: Stop Animated Images
fy: Stopje animearre ôfbyldings

en: Set &Encoding
fy: &Kodearring ynstelle

en: Use S&tylesheet
fy: S&tylblêd brûke

en: Enlarge Font
fy: Tekens fergrutsje

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
fy: <qt>Tekens fergrutsje<br /><br />Makket de tekens yn dit finster grutter. Hâld de mûsknop yndrukt foar in list mei alle beskikbere tekengruttes.</qt>

en: Shrink Font
fy: Tekens ferlytsje

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
fy: <qt>Tekens ferlytsje<br /><br />Makket de tekens yn dit finster lytser. Hâld de mûsknop yndrukt foar in list mei alle beskikbere tekengruttes.</qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
fy: <qt>Tekst sykje<br /><br />Lit in dialoochfinster sjen wermei jo nei tekst sykje kinne yn de aktive side.</qt>

en: <qt>Find next<br /><br />Find the next occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
fy: <qt>Tekst sykje<br /><br />Sykje nei de folgjende oerienkomsten fan de te sykjen tekst mei help fan de funksje<b>Tekst Sykje</b>.</qt>

en: <qt>Find previous<br /><br />Find the previous occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
fy: <qt>Tebek sykje<br /><br />Der sil socht wurde om in foargeande oerienkomst fan de tekst dy jo fûn ha mei help fan de funksje <b>Tekst sykje</b>.</qt>

en: Find Text as You Type
fy: Tekst sykje wylst jo type

en: Find Links as You Type
fy: Keppelings sykje wylst jo type

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
fy: <qt>Ramt printsje<br /><br />Der binne siden dy't út meardere ramten bestean. As jo allinnich in bepaald ramt printsje wolle druk dan op dizze knop.</qt>

en: Toggle Caret Mode
fy: Omskeakelje Caret modus

en: The fake user-agent '%1' is in use.
fy: De nep brûkers-agint '%1' is yn gebrûk.

en: This web page contains coding errors.
fy: Dizze webside befettet flaters

en: &Hide Errors
fy: &Flaters ferstopje

en: &Disable Error Reporting
fy: Flater Rapportearing ú&tskeakelje

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
fy: <qt><b>Flater</b>:%1:%2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
fy: <qt><b>Flater</b>: node %1: %2</qt>

en: Display Images on Page
fy: Ofbyldings op side sjen litte

en: Error: %1 - %2
fy: Flater:%1 - %2

en: The requested operation could not be completed
fy: De operaasje dêr't jo om fregen, koe net ôfmakke wurde.

en: Technical Reason:
fy: Technyske reden:

en: Details of the Request:
fy: Details fan it fersyk:

en: URL: %1
fy: URL-adres: %1

en: Protocol: %1
fy: Protokol: %1

en: Date and Time: %1
fy: Datum en tiid: %1

en: Additional Information: %1
fy: Oanfoljende ynformaasje: %1

en: Description:
fy: Beskriuwing:

en: Possible Causes:
fy: Mooglike oarsaken:

en: Possible Solutions:
fy: Mooglike oplossings:

en: Page loaded.
fy: Side laden.

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
fy[0]: %1  ôfbylding fan %2 laden.
fy[1]: %1  ôfbyldings fan %2 laden.

en: Automatic Detection
fy: Automatyske deteksje

en:  (In new window)
fy:  (Yn in nij finster)

en: Symbolic Link
fy: Symboalyske skeakel

en: %1 (Link)
fy: %1 (ferbining)

en:  (In other frame)
fy:  (Yn in oar ramt)

en: Email to:
fy: E-post stjoere nei:

en:  - Subject:
fy:  - Underwerp:

en: Save As
fy: Bewarje as

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
fy: <qt>Dizze ûnfeilige side befettet in keppeling nei<br /><b>%1</b>.<br />Wolle jo dizze keppeling folgje?</qt>

en: Follow
fy: Folgje

en: Frame Information
fy: Ramt-ynformaasje

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
fy:    <a href="%1">[Eigenskippen]</a>

en: Save Background Image As
fy: Eftergrûn ôfbylding bewarje as

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
fy: De SSL-sertifikaatkeatling skynt korrupt te wêzen.

en: Save Frame As
fy: Ramt bewarje as

en: &Find in Frame...
fy: Yn &ramt sykje...

en: &Find...
fy: &Sykje...

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
fy: Warskôging: dit is in befeilige formulier, mar it besiket jo data sûnder fersifering werom te stjoeren.
    Oaren binne dêrtroch yn de gelegenheid om dy ynformaasje op te heinen en te besjen.
    Wolle jo trochgean?

en: Network Transmission
fy: Netwurk Oerdracht

en: &Send Unencrypted
fy: &Sûnder fersifering ferstjoere

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
fy: Warskôging: jo data stiet op it punt om sûnder fesifering oer it netwurk ferstjoerd te wurden.
    Wolle jo trochgean?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
fy: Dizze side besiket data te ferstjoeren mei help fan e-post.
    Wolle jo trochgean?

en: &Send Email
fy: &Stjoer E-post

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
fy: <qt>Dit formulier sil yntsjinne wurde by <br /><b>%1</b><br />op jo lokale triemtafel.<br />Wolle jo it formulier yntsjinje?</qt>

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
fy: Dizze side besiket in triem fan jo kompjûter yn te foechjen yn it te ferstjoeren formulier. Dy bylage is fuorthelle om jo te beskermjen.

en: Security Warning
fy: Befeiligingswarskôging

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
fy: <qt>Tagong fan ûnfeilige side nei<br /><b>%1</b><br /> wegere.</qt>

en: Security Alert
fy: Swierrichheid mei de befeiliging

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
fy: De slûf '%1' is iepen en wurdt brûkt foar formulier data en wachtwurden.

en: &Close Wallet
fy: Slûf S&lúte

en: Remove password for form %1
fy: Wachtwurd wiskje foar formulier %1

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
fy: Dizze side is belet in nij finster te iepenjen mei help fan JavaScript.

en: Popup Window Blocked
fy: Iepenjen fan nij finster warre

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
fy: Dit finster hat besocht in nij finster te iepenjen mar dat is belet.
    Jo kinne op dit byldkaike yn de tastânbalke klikke om dit gedrach yn te stellen
    of om it finster dochs noch te iepenjen.

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
fy[0]: It warre finster sjen li&tte
fy[1]: %1 warre finsters sjen li&tte

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
fy: Passive melding fan warre finsters sjen litte

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
fy: Belied foar nij-iepene finsters ynstelle...

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
fy: <qt><p><strong>Ofbyldingen printsje</strong></p> <p>As dizze opsje oansetten is, dan wurde de ôfbyldingen yn de HTML-Side printe. It printsjen kin no wol stadicher gean en mear inket kostje.</p><p>As dizze opsje útsetten is, dan wurdt allinnich de tekst fan de HTML-side printe. It printsjen giet dan flucher en ferbrûkt minder inket.</p></qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
fy: <qt> <p><strong>'Koptekst printsje'</strong></p> <p>As dizze opse oansetten is, dan sil de print fan it HTML-dokumint in koptekst befetsje oan de boppekant fan eltse side. Dizze kop befettet de datum fan hjoed, it URL-adres fan it dokumint en it sidenûmmer.</p> <p>As dizze opsje útsetten is dan sil de print fan it HTML-dokumint dizze ynformaasje net befetsje.</p></qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
fy: <qt> <p><strong>'printerfreonlike modus'</strong></p> <p>As dizze opsje oansetten is dan sil de print fan it HTML-dokumint yn swart-wyt wêze. Alle eftergrûn kleuren sille nei wyt omsetten wurde. It printsjen giet flucher en brûkt minder inket</p> <p>As dizze opsje útsetten is, dan sil de print fan it HTML-dokumint de orizjinele kleurynstellings ha fan de webside. Dit kin in print jaan mei grutte ynkleurde flakken (of griiswearden, by in swart-wyt printer)  en it kin dan wol foarkomme dat it printsjen langer duorret en mear inket ferbrûkt.</p></qt>

en: HTML Settings
fy: HTML-ynstellings

en: Printer friendly mode (black text, no background)
fy: Printerfreonlike modus (swarte teks, gjin eftergrûn)

en: Print images
fy: Ofbyldings printsje

en: Print header
fy: Printkop

en: Filter error
fy: Filterflater

en: Inactive
fy: Net-aktyf

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
fy: %1 - (%2 - %3x%4 piksels)

en: %1 - %2x%3 Pixels
fy: %1 - %2x%3 piksels

en: %1 (%2x%3 Pixels)
fy: %1 - (%2x%3 piksels)

en: Image - %1x%2 Pixels
fy: Ofbylding - %1x%2 piksels

en: Done.
fy: Klear.

en: Access Keys activated
fy: Tagongskaai aktivearre

en: C&lear
fy: &Begjinwearde

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: JavaScript Errors
fy: JavaSkript flaters

en: Embeddable component for multipart/mixed
fy: Ynbêdbere komponint foar multipart/miksed

en: No handler found for %1.
fy: Gjin hantearder fûn foar %1.

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
fy: Unikoade

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
fy: Cyrillysk

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
fy: West-Europeesk

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
fy: Sintraal Europeesk

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
fy: Gryks

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
fy: Hebrieusk

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
fy: Turks

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
fy: Japansk

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
fy: Baltysk

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
fy: Arabysk

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
fy: Tradisjoneel Sineesk

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
fy: Ferienfâldige Sineesk

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
fy: Koreaansk

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
fy: Taïsk

en: Play
fy: Ofspylje

en: Pause
fy: Skoftsje

en: New Web Shortcut
fy: Nije web fluchtoets

en: %1 is already assigned to %2
fy: %1 is al tawiist oan %2

en: Search &provider name:
fy: Namme fan sykmasine:

en: New search provider
fy: Nije sykmasine

en: UR&I shortcuts:
fy: Stekwurden:

en: Clear &History
fy: S&kiednis opskjinje

en: Create Web Shortcut
fy: Web fluchtoets oanmeitsje

en: C&ase sensitive
fy: H&aadletter gefoelich

en: &Whole words only
fy: Allinne hiele &wurden

en: From c&ursor
fy: &Fanôf it rinnerke

en: &Selected text
fy: &Selektearde tekst

en: Regular e&xpression
fy: Reguliere e&kspresje

en: Not found
fy: Net fûn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: F&ind:
fy: S&ykje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_next)
en: &Next
fy: &Neikommende

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
fy: Foa&rige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_options)
en: Opt&ions
fy: Ops&jes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: Do you want to store this password?
fy: Binne jo wis dat jo dit wachtwurd bewarje wolle?

en: Do you want to store this password for %1?
fy: Wolle jo dit wachtwurd bewarje foar %1?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_store)
en: &Store
fy: &Bewarje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_neverForThisSite)
en: Ne&ver store for this site
fy: Nea &foar dizze side bewarje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_doNotStore)
en: Do &not store this time
fy: Dizze kear &net bewarje

en: Basic Page Style
fy: Basis side styl

en: the document is not in the correct file format
fy: it dokumint hat net it goeie triemtype

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
fy: fatale ûntledingsflater: %1 yn rigel %2, kolom %3

en: XML parsing error
fy: XML-ûntledingsflater
