kdelibs4 - en to hy translation catalogue (255 entries)

en: Call Stack
hy: Զանգերի ցանկ

en: Call
hy: Զանգ

en: Line
hy: Տող

en: Console
hy: Հրաման

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
hy: Հնարավոր չէ հայտնաբերել Kate խմբագրիչի տարրը։
    Ստուգեք KDE ճիշտ տեղադրումը։

en: Breakpoint
hy: Կանգառի կետ

en: JavaScript Debugger
hy: JavaScript հետպահող

en: &Break at Next Statement
hy: &Դադարեցնել հաջորդ օպերատորից

en: Break at Next
hy: Դադարեցնել հաջորդ օպերատորից

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Step Over
hy: Անցնել մյուս տող

en: Step Into
hy: Մտնել ֆունկցիայի մեջ

en: Step Out
hy: Կատարել ֆունկցիան

en: Reindent Sources
hy: Հավասարեցնել դուրսբերումները

en: Report Exceptions
hy: Տեղեկացնել սխալի մասին

en: &Debug
hy: &Հետաձգել

en: &Settings
hy: &Կարգավորում

en: Close source
hy: Փակել նախնական կոդը

en: Ready
hy: Պատրաստ է

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
hy: Տեղի է ունեցել սխալ, այս էջում հրահանգաշարի կատարման ժամանակ։
    
    %1 տող %2:
    %3

en: Do not know where to evaluate the expression. Please pause a script or open a source file.
hy: Անհայտ է, որտեղ կատարել արտահայտությունը։ Կանգնեցրեք հրահանգաշարի կատարումը կամ բացեք նախնական կոդով նիշքը։

en: Evaluation threw an exception %1
hy: Հայտնվում է բացառություն %1-ի կատարման ժամանակ

en: JavaScript Error
hy: JavaScript սխալներ

en: &Do not show this message again
hy: &Այս հաղորդագրությունը այլևս ցույց չտալ

en: Local Variables
hy: Լոկալ փոփոխականներ

en: Reference
hy: Հղում

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
hy: Արժեք

en: Loaded Scripts
hy: Ներբեռնված հրահանգաշարեր

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
hy: Այս էջի աշխատանքը բերել է KHTML աշխատանքի դադարեցմանը։ Եթե այն շարունակի աշխատել դա կբերի մյուս ծրագրերի աշխատանքի դանդաղեցմանը։.
    Կանգնեցնե՞լ աշխատանքը

en: &Stop Script
hy: &Կանգնեցնել հրահանգաշարը

en: Parse error at %1 line %2
hy: Սխալ %1 տող %2

en: Confirmation: JavaScript Popup
hy: Հաստատում: Լողացող պատուհան Javascript

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
hy: Այս նիշքը փորձում է ուղարկել ձև, դա կբերի բրաուզերի մոջ նոր պատուհանի բացման JavaScript։
    Թույլատրե՞լ

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
hy: <qt> Այս կայքը փարձում է ուղարկել ձև, որը կբացվի  <p>%1</p>-ն բրաուզերի նոր պատուհանում  JavaScript օգնությամբ: <br />Թույլատրե՞լ</qt>

en: Allow
hy: Թույլատրել

en: Do Not Allow
hy: Չթույլատրել

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
hy: Այս կայքը փորձում է բացել նոր պատուհան, որն օգտագործում է Javascript.
    Թույլատրե՞լ?

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
hy: <qt>Այս կայքը փորձում է բացվել<p>%1</p>նոր պատուհանի մեջ JavaScript օգնությամբ։<br />Թույլատրե՞լ</qt>

en: Close window?
hy: Փակե՞լ պատուհանը

en: Confirmation Required
hy: Պահանջվում է հաստատում

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
hy: Ավելացնե՞լ «%1» պահոցի հասցեն ձեր հավաքածուի մեջ

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
hy: Ավելացնե՞լ «%1» պահոցի հասցեն «%2» վերնագրով ձեր հավաքածուի մեջ

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
hy: JavaScript փորձում է ավելացնել պահոց

en: Insert
hy: Տեղադրել

en: Disallow
hy: Թույլ չտալ

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
hy: Նշված նիշքերը չեն կարող բեռնվել,քանի որ դրանք գտնված չեն:Շարունակել?

en: Submit Confirmation
hy: Ուղարկման հաստատում

en: &Submit Anyway
hy: &Ուղղարկել

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
hy: Հարցում է կատարվել այս համակարգչից հետևյալ նիշքերը դեպի ինտերնետ ուղարկման համար։
    Շարունակե՞լ

en: Send Confirmation
hy: Հաստատված փոխանցումներ

en: &Send File | &Send Files
hy[0]: &Ուղարկել նիշքերը
hy[1]: &Ուղարկել նիշքերը
hy[2]: &Ուղարկել նիշքերը
hy[3]: &Ուղարկել նիշքերը

en: Submit
hy: Ուղարկել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Key Generator
hy: Բանալու գեներատոր

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
hy: Հայտնաբերված չէ լուծում «%1» համար։
    Ներբեռնե՞լ այն %2 հասցեից

en: Missing Plugin
hy: Թույլատվության բացակայություն

en: Download
hy: Ներբեռնել

en: Do Not Download
hy: Չներբեռնել

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
hy: Սա որոնման հնարավորությամբ ինդեքս է,մուտքագրեք բանալի բառերը

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KHTMLInfoDlg)
en: Document Information
hy: Տեղեկություն նիշքի մասին

[ctx: @title:group Document information]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: General
hy: Գլխավոր

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
hy: Վերնագիր:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
hy: Վերջին փոփոխություն:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _eLabel)
en: Document encoding:
hy: Նիշքի կոդավորում:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _modeLabel)
en: Rendering mode:
hy: HTML ներկայացման ռեժիմ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: HTTP Headers
hy: HTTP վերնագրեր

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
hy: Պարամետր

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hy: &Տեղեկություն

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hy: &Նիշք

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hy: &Տեսք

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
hy: HTML գործիքներ

en: &Copy Text
hy: &Կրկնօրինակել տեքստը

en: Open '%1'
hy: Բացել %1

en: &Copy Email Address
hy: &Կրկնօրինակել էլ-հասցեն

en: &Save Link As...
hy: &Պահպանել հղումը ինչպես...

en: &Copy Link Address
hy: &Կրկնօրինակել հղման հասցեն

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
hy: Ֆրեյմ

en: Open in New &Window
hy: &Բացել նոր պատուհանի մեջ

en: Open in &This Window
hy: &Բացել ընթացիկ պատուհանում

en: Open in &New Tab
hy: &Բացել նոր ենթապատուհանում

en: Reload Frame
hy: Թարմացնել ֆրեյմը

en: Print Frame...
hy: Տպել ֆրեյմը...

en: Save &Frame As...
hy: &Պահպանել ֆրեյմը ինչպես...

en: View Frame Source
hy: Նայել ֆրեյմի նախնական տեսքը

en: View Frame Information
hy: Տեղեկություն ֆրեյմի մասին

en: Block IFrame...
hy: Արգելափակել IFrame...

en: Save Image As...
hy: Պահպանել նկարը ինչպես...

en: Send Image...
hy: Ուղարկել նկարը...

en: Copy Image
hy: Կրկնօրինակել նկարը

en: Copy Image Location
hy: Կրկնօրինակել նկարի հղումը

en: View Image (%1)
hy: Նայել նկարը (%1)

en: Block Image...
hy: Արգելափակել նկարը...

en: Block Images From %1
hy: Արգելափակել նկարը %1

en: Stop Animations
hy: Կանգնեցնել նկարը

en: Search for '%1' with %2
hy: Որոնում «%1»  %2 մեջ

en: Search for '%1' with
hy: Արանում «%1»

en: Save Link As
hy: Պահպանել վերջնական փասթաթուղթը ինչպես

en: Save Image As
hy: Պահպանել նկարը ինչպես

en: Add URL to Filter
hy: Ավելացնել նիշքը ֆիլտրի մեջ

en: Enter the URL:
hy: Մուտքագրեք հասցեն:

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
hy: «%1» անունով նիշք արդեն գոյություն ունի։ Վերափոխե՞լ այն

en: Overwrite File?
hy: վերափոխե՞լ նիշքը

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
hy: Հնարավոր չէ հայտնաբերել ներբեռնման մենեջերի ծրագիրը  (%1)  $PATH.

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
hy: Փորձեք վերատեղադրել ծրագիրը։
    
    Konqueror ինտեգրումը կանջատվի։

en: Default Font Size (100%)
hy: Տառաչափը լռելյայն (100%)

en: Embeddable HTML component
hy: Ներդրվող HTML տարր

en: View Do&cument Source
hy: &Նայել փասթաթղթի նախնական տեսքը

en: View Document Information
hy: Նայել տեղեկություն փասթաթղթի մասին

en: Save &Background Image As...
hy: &Պահպանել ֆոնային նկարը ինչպես...

en: Print Rendering Tree to STDOUT
hy: Տպել ցուցաբերման ճյուղավորումը STDOUT

en: Print DOM Tree to STDOUT
hy: Տպել DOM ճյուղավորումը STDOUT

en: Print frame tree to STDOUT
hy: Տպել ֆրեյմերի ճյուղավորումը STDOUT

en: Stop Animated Images
hy: Կանգնեցնել նկարների անիմացիան

en: Set &Encoding
hy: &Կոդավորում...

en: Use S&tylesheet
hy: &Օգտագործել ոճերի աղյուսակ

en: Enlarge Font
hy: Մեծացնել տառաչափը

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
hy: <qt>Մեծացնել տառաչափը<br /><br />Մեծացնել տառաչափը այս պատուհանի մեջ։ Սեղմեք և պահեք մկնիկի կոճակը, հասանելի տառաչափերի արտապատկերման համար։</qt>

en: Shrink Font
hy: Փոքրացնել տառաչափը

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
hy: <qt>Փոքրացնել տառաչափը<br /><br />Փոքրացնել տառաչափը այս պատուհանի մեջ։ Սեղմեք և պահեք մկնիկի կոճակը, հասանելի տառաչափերի արտապատկերման համար։</qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
hy: <qt>Գտնել տեքստը<br /><br />Տեքստի Որոնման երկխոսություն ընթացիկ էջում։</qt>

en: <qt>Find next<br /><br />Find the next occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
hy: <qt>Գտնել հաջորդը<br /><br />Տեքստի հաջորդ մուտքի որոնում <b>Գտնել տեքստը</b>.</qt>

en: <qt>Find previous<br /><br />Find the previous occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
hy: <qt>Գտնել նախորդը<br /><br />Տեքստի նախորդ մուտքի որոնում <b>Գտնել տեքստը</b>.</qt>

en: Find Text as You Type
hy: Տեքստի որոնում ըստ մուտքի

en: This shortcut shows the find bar, for finding text in the displayed page. It cancels the effect of "Find Links as You Type", which sets the "Find links only" option.
hy: Այս կոճակների համադրությունը կանչում է տեքստի որոնման վահանակը։ Սա կանջատի հղումների որոնումը ըստ մուտքագրման։

en: Find Links as You Type
hy: Հղումների որոնում ըստ մուտքի

en: This shortcut shows the find bar, and sets the option "Find links only".
hy: Այս կոճակների համադրությունը կանչում է հղումների որոնման վահանակ։

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
hy: <qt>Ֆրեյմի տպում<br /><br />Մի քանի էջեր կարող են պարունակել մի քանի ֆրեյմեր։ Որպեսզի տպվի միայն մի ֆրեյմը, սեղմեք նրա վրա և օգտագործեք այս ֆունկցիան։</qt>

en: Toggle Caret Mode
hy: &Փոխանջատել տեղադրել/փոփոխել ռեժիմները

en: The fake user-agent '%1' is in use.
hy: Օգտագործվում է կեղծ նույնացուցիչ բրաուզերի համար «%1»։

en: This web page contains coding errors.
hy: Վեբ կայքը պարունակում է կոդավորման սխալներ։

en: &Hide Errors
hy: &Թաքցնել սխալները

en: &Disable Error Reporting
hy: &Թույլ չտալ հաղորդագրություններ սխալների մասին

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
hy: <qt><b>Սխալ</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
hy: <qt><b>Սխալ</b>: узел %1: %2</qt>

en: Display Images on Page
hy: Ցույց տալ նկարը էջի վրա

en: Error: %1 - %2
hy: Սխալ: %1 — %2

en: The requested operation could not be completed
hy: Չստացվեց ավարտել հարցվող գործողությունը:

en: Technical Reason:
hy: Տեխնիկական պատճառ:

en: Details of the Request:
hy: Հարցման մանամասները:

en: URL: %1
hy: Հասցե URL: %1

en: Protocol: %1
hy: Արձանագրություն: %1

en: Date and Time: %1
hy: Ամսաթիվ և ժամ: %1

en: Additional Information: %1
hy: Լրացուցիչ տեղեկատվություն: %1

en: Description:
hy: Նկարագրություն:

en: Possible Causes:
hy: Հնարավոր պատճառներ:

en: Possible Solutions:
hy: Հնարավոր լուծումներ:

en: Page loaded.
hy: Էջը ներբեռնված է.

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
hy[0]: Ներբեռնված նկարներ: %1 / %2
hy[1]: Ներբեռնված նկարներ: %1 / %2
hy[2]: Ներբեռնված նկարներ: %1 / %2
hy[3]: Ներբեռնված նկարներ: %1 / %2

en: Automatic Detection
hy: Ավտոմատ որոշում

en:  (In new window)
hy:  (Նոր պատուհանի մեջ)

en: Symbolic Link
hy: Սիմվոլիկ հղում

en: %1 (Link)
hy: %1 (Հղում)

en: %2 (%1 byte) | %2 (%1 bytes)
hy[0]: %2 (%1 բայտ)
hy[1]: %2 (%1 բայտ)
hy[2]: %2 (%1 բայտ)
hy[3]: %2 (%1 բայտ)

en: %2 (%1 K)
hy: %2 (%1 Կ)

en:  (In other frame)
hy:  (Այլ ֆրեյմ)

en: Email to:
hy: Գրել նամակ:

en:  - Subject:
hy:  - Թեմա:

en:  - CC:
hy:  - Կրկնօրինակ:

en:  - BCC:
hy:  - Թաքնված կրկնօրինակ:

en: Save As
hy: Պահպանել ինչպես

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
hy: <qt>Տվյալ չստուգված էջը պարունակում է հղում <br /><b>%1</b>.<br />Անցնել հղումով?</qt>

en: Follow
hy: Անցնել

en: Frame Information
hy: Տեղեկություն ֆրեյմի մասին

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
hy:    <a href="%1">[հատկություն]</a>

en: Save Background Image As
hy: Պահպանել ֆոնային նկարը...

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
hy: Թվում է, հավաստագրերի շղթան հաստատված է։

en: Save Frame As
hy: Պահպանել ֆրեյմը...

en: &Find in Frame...
hy: &Որոնում ֆրեյմի մեջ...

en: &Find...
hy: &Որոնել...

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
hy: Ուշադրություն։ Սա պաշտպանված ձև է, սակայն փորձում է ձեր տվյալները հետ վերադարձնել չկոդավորված ձևով։
    Երրորդ կողմը կարող է վերցնել այս ինֆորմացիան։
    Շարունակե՞լ

en: Network Transmission
hy: Փոխանցում ցանցով

en: &Send Unencrypted
hy: &Ուղարկել չկոդավորված

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
hy: Ուշադրություն։ Ձեր տվյալները կփոխանցվել չկոդավորված ձևով։
    Շարունակե՞լ

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
hy: Տվյալների փոխանցման փորձ էլ-փոստի միջոցով։
    Շարունակե՞լ

en: &Send Email
hy: &ՈՒղարկել

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
hy: <qt>Ձևը կտրվի նիշքին <br /><b>%1</b><br /> լոկալ նիշքային համակարգում։<br />Ուղարկե՞լ տվյալ ձևերը</qt>

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
hy: Լոկալ նիշքերի և տվյալների միացման փորձ, կայք ուղարկման համար։ Ձեր անվտանգության համար նիշքը հեռացվել է։

en: (%1/s)
hy: (%1/с)

en: Security Warning
hy: Անվտանգության համակարգի զգուշացում:

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
hy: <qt>Հուսալի էջից մուտքը դեպի   <br /><b>%1</b><br />  արգելված է:</qt>

en: Security Alert
hy: Անվտանգության համակարգի տեղեկատվություն

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
hy:  «%1» դրամապանակը բաց է և օգտագործվում է տվյալների և գաղտնաբառերի մուտքագրման համար:

en: &Close Wallet
hy: &Փակել դրամապանակը:

en: &Allow storing passwords for this site
hy: &Թույլատրել պահպանել գաղտնաբառերը այս կայքի համար:

en: Remove password for form %1
hy: Ջնջել գաղտնաբառը %1 ձևի համար:

en: JavaScript &Debugger
hy: &JavaScript պահուստավորող

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
hy: Կայքը փորձում է բացել նոր պատուհան օգտագործելով Javascript.

en: Popup Window Blocked
hy: Արգելափակել լողացող պատուհանը

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
hy: Արգելափակել լողացող պատուհանը, որը փորձում է բացել էջը։
    Այս ֆունկցիան կարելի է կառավարել սեղմելով իրավիճակի տողի վրա,
    Որպեսզի թույլատրել կամ չթույլատրել լողացող պատուհան

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
hy[0]: &Պատկերել %1 արգելափակված լողացող պատուհանը
hy[1]: &Պատկերել %1 արգելափակված լողացող պատուհանը
hy[2]: &Պատկերել %1 արգելափակված լողացող պատուհանը
hy[3]: &Պատկերել %1 արգելափակված լողացող պատուհանը

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
hy: &Տեղեկացնել արգելափակված լողացող պատուհանների մասին

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
hy: &Կարգավորել կանոնները JavaScript-ի նոր պատուհանների համար...

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
hy: <qt><p><strong>Տպել նկարը</strong></p><p>Եթե այս դրոշը դրված է նկարը վեբ-կայքում կտպվի տեքստի հետ միասին։ Սակայն դա կծախսի անելի շատ ռեսուրսներ։</p><p>Եթե այս դրոշը դրված չէ կտպվի միայն տեքստը։ Այս դեպքում կծախսվի անելի քիչ ռեսուրսներ։</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
hy: <qt><p><strong>Տպել վերնագիրը</strong></p><p>Եթե այս դրոշը դրված է փասթաթղթի յուրաքանչյուր էջում կլինի վերնագիր HTML ֆորմատով, որը պարունակում է ընթացիկ ամսաթիվը, հասցեն (URL)։</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
hy: <qt><p><strong>Էկոնոմ ռեժիմ</strong></p><p>Եթե այս պարամետրը միացված է, փասթաթղթի տպումը կլինի սև-սպիտակ ֆորմատով։ Այն կծախսի քիչ ռեսուրսներ։</p><p>Եթե այս պարամետրը միացված չէ, փասթաթղթի տպումը կլինի գունավոր։ Այն կծախսի շատ ռեսուրսներ։</p> </qt>

en: HTML Settings
hy: HTML կարգավորումներ

en: Printer friendly mode (black text, no background)
hy: Էկոնոմ ռեժիմ

en: Print images
hy: Տպել նկարը

en: Print header
hy: Տպել վերնագիրը

en: Filter error
hy: Ֆիլտրի սխալ

en: Inactive
hy: Պասիվ

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
hy: %1 (%2 - %3x%4 պիկսել)

en: %1 - %2x%3 Pixels
hy: %1 - %2x%3 պիկսել

en: %1 (%2x%3 Pixels)
hy: %1 (%2x%3 պիկսել)

en: Image - %1x%2 Pixels
hy: Նկար - %1x%2 պիկսել

en: Done.
hy: Պատրաստ է։

en: Access Keys activated
hy: Մուտքի բանալիների օգտագործումը միացված է

en: C&lear
hy: &Մաքրել

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: JavaScript Errors
hy: JavaScript սխալներ

en: Embeddable component for multipart/mixed
hy: Ներդրվող տարր multipart/mixed համար

en: No handler found for %1.
hy: Հայտնաբերված չէ մշակող %1 համար։

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
hy: Յունիկոդ

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
hy: Կիրիլիցա

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
hy: Արևմտյան Եվրոպա

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
hy: Կենտրոնական Եվրոպա

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
hy: Հունական

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
hy: Հրեական

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
hy: Թուրքական

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
hy: Ճապոնական

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
hy: Բալթյան

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
hy: Արաբական

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
hy: Չինական

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
hy: Չինական (Հեշտացված)

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
hy: Կորեական

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
hy: Թայերեն

en: Play
hy: Միացնել

en: Pause
hy: Դադար

en: New Web Shortcut
hy: Նոր վեբ կրճատումներ

en: %1 is already assigned to %2
hy: %1 արդեն նշանկված է %2 համար

en: Search &provider name:
hy: &Որոնողական համակարգի անվանումը:

en: New search provider
hy: Նոր որոնողական համակարգ

en: UR&I shortcuts:
hy: &Կրճատում:

en: Clear &History
hy: &Մաքրել հիշողությունը

en: Create Web Shortcut
hy: Ստեղծոլ կրճատված վեբ

en: C&ase sensitive
hy: &Հաշվի առնելով ռեգիստրը

en: &Whole words only
hy: &Միայն ամբողջ բառեր

en: From c&ursor
hy: &Ցուցիչից

en: &Selected text
hy: &Նշված տեքստը

en: Regular e&xpression
hy: &Մշտական արտահայտություն

en: Find &links only
hy: &Որոնել միայն հղումներ

en: Not found
hy: Գտնված չէ

en: No more matches for this search direction.
hy: Չեն հայտնաբերվել մուտքագրումներ տրված ուղղությամբ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: F&ind:
hy: &Փնտրել:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_next)
en: &Next
hy: &Հաջորդը

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
hy: &Նախորդը

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_options)
en: Opt&ions
hy: &Պարամետրեր

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: Do you want to store this password?
hy: Պահպանե՞լ ծածկագիրը

en: Do you want to store this password for %1?
hy: Պահպանե՞լ գաղտնաբառը %1 համար

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_store)
en: &Store
hy: &Պահպանել

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_neverForThisSite)
en: Ne&ver store for this site
hy: &Երբեք, այս վեբ-կայքի համար

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_doNotStore)
en: Do &not store this time
hy: &Հաջորդ անգամ

en: Basic Page Style
hy: Էջի հիմնական ոճ

en: the document is not in the correct file format
hy: Փաստաթուղթը պարունակում է ոչ կոռեկտ ֆորմատի տվյալներ:

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
hy: մշակման կրիտիկական սխալ: %1 տող %2, դիրք %3

en: XML parsing error
hy: XML մշակման սխալ
