kdelibs4 - en to ne translation catalogue (190 entries)

en: JavaScript Debugger
ne: जाभास्क्रिप्ट त्रुटिमोचक

en: &Break at Next Statement
ne: पछिल्लो कथनमा विच्छेद गर्नुहोस्

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Step Over
ne: माथिल्लो चरणमा जानुहोस्

en: Step Into
ne: चरणमा जानुहोस्

en: Step Out
ne: चरणबाट बाहिरनुहोस्

en: &Settings
ne: सेटिङ

en: Ready
ne: तयार

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
ne: यो पृष्ठमा स्क्रिप्ट चलाउने प्रयास गर्दा त्रुटि भयो ।
    
    %1 रेखा %2:
    %3

en: JavaScript Error
ne: जाभास्क्रिप्ट त्रुटि

en: &Do not show this message again
ne: यो सन्देश फेरि नदेखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
ne: मान

en: JavaScript
ne: जाभास्क्रिप्ट

en: Parse error at %1 line %2
ne: %2 को %1 रेखामा पद वर्णन त्रुटि

en: Confirmation: JavaScript Popup
ne: यकीन: जाभास्क्रिप्ट पपअप

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
ne: यो साइटले जाभास्क्रिप्ट मार्फत नयाँ ब्राउजर सञ्झ्याल खोल्ने एउटा फारम पेश गरेकोछ ।
    तपाईँ पेश गरिने सो फारमलाई अनुमति दिन चाहनुहुन्छ ?

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
ne: <qt>यो साइटले एउटा फारम पेश गरेकोछ जसले जाभास्क्रिप्ट मार्फत नयाँ ब्राउजर सञ्झ्यालमा <p>%1</p> खोल्नेछ ।<br /> तपाईँ पेश गरिने सो फारमलाई अनुमति दिन चाहनुहुन्छ ?</qt>

en: Allow
ne: अनुमति दिनुहोस्

en: Do Not Allow
ne: अनुमति नदिनुहोस्

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
ne: यो साइटलाई जाभास्क्रिप्ट मार्फत नयाँ ब्राउजर खोल्न अनुरोध गरिन्छ ।
    तपाईँ यसलाई अनुमति दिन चाहनुहुन्छ ?

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
ne: <qt>यो साइटलाई जाभास्क्रिप्ट मार्फत नयाँ ब्राउजर सञ्झ्यालमा <p>%1</p> खोल्न अनुरोध गरिन्छ ।<br />तपाईँ यसलाई अनुमति दिन चाहनुहुन्छ ?</qt>

en: Close window?
ne: सञ्झ्याल बन्द गर्नुहुन्छ ?

en: Confirmation Required
ne: स्वीकृति आवश्यक

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
ne: तपाईँ आफ्नो सङ्कलनमा थपिने "%1" स्थानलाई सूचीत गर्ने पुस्तकचिनो चाहनुहुन्छ ?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
ne: तपाईँ आफ्नो सङ्कलनमा थपिने "%1" स्थानलाई सूचीत गर्ने "%2" शीर्षक दिइएको पुस्तकचिनो चाहनुहुन्छ ?

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
ne: जाभास्क्रिप्टले पुस्तकचिनो घुसाउन प्रयास गर्यो

en: Insert
ne: घुसाउनुहोस्

en: Disallow
ne: अनुमति नदिनुहोस्

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
ne: निम्न फाइल अपलोड गर्न सकिँदैन किनभने तिनीहरू फेला पार्न सकिँदैन ।
    तपाईँ निरन्तरता दिन चाहनुहुन्छ ?

en: Submit Confirmation
ne: स्वीकृति पेश गर्नुहोस्

en: &Submit Anyway
ne: जसरी पनि पेश गर्नुहोस्

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
ne: तपाईँले स्थानीय कम्प्युटरबाट निम्न फाइल इन्टरनेटमा स्थानान्तरण गर्नुहुदैँछ ।
    तपाईँ साच्चिकै निरन्तरता दिन चाहनुहुन्छ ?

en: Send Confirmation
ne: स्वीकृति पठाउनुहोस्

en: Submit
ne: पेश गर्नुहोस्

en: Reset
ne: फेरि सेट गर्नुहोस्

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
ne: '%1' का लागि प्लगइन फेला परेन ।
    तपाईँ %2 बाट एउटा डाउनलोड गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Missing Plugin
ne: हराइरहेको प्लगइन

en: Download
ne: डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Do Not Download
ne: डाउनलोड नगर्नुहोस्

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
ne: यो खोजीयोग्य अनुक्रमणिका हो । खोजी शब्दकुञ्जी प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: KDE
ne: केडीई

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KHTMLInfoDlg)
en: Document Information
ne: कागजात सूचना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: URL:
ne: यूआरएल:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
ne: शीर्षक:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
ne: अन्तिम परिमार्जन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _eLabel)
en: Document encoding:
ne: कागजात सङ्केतन:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: HTTP Headers
ne: एचटीटीपी हेडर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
ne: गुण

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

en: &Copy Text
ne: पाठको प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Open '%1'
ne: '%1' खोल्नुहोस्

en: &Save Link As...
ne: यस रूपमा लिङ्क बचत गर्नुहोस्...

en: Open in New &Window
ne: नयाँ सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Open in &This Window
ne: यो सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Open in &New Tab
ne: नयाँ ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: Reload Frame
ne: फ्रेम फेरि लोड गर्नुहोस्

en: Print Frame...
ne: फ्रेम मुद्रण गर्नुहोस्...

en: Save &Frame As...
ne: यस रूपमा फ्रेम बचत गर्नुहोस्...

en: View Frame Source
ne: फ्रेम स्रोत हेर्नुहोस्

en: View Frame Information
ne: फ्रेम सूचना हेर्नुहोस्

en: Block IFrame...
ne: आइफ्रेम रोक्नुहोस्...

en: Save Image As...
ne: यस रूपमा छवि बचत गर्नुहोस्...

en: Send Image...
ne: छवि पठाउनुहोस्...

en: Copy Image
ne: छविको प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Copy Image Location
ne: छविको स्थान प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: View Image (%1)
ne: छवि (%1) हेर्नुहोस्

en: Block Image...
ne: छवि रोक्नुहोस्...

en: Block Images From %1
ne: %1 बाट आएका छवि रोक्नुहोस्

en: Stop Animations
ne: एनिमेसन रोक्नुहोस्

en: Search for '%1' with %2
ne: %2 सँग '%1' खोजी गर्नुहोस्

en: Search for '%1' with
ne: यसमा '%1' खोजी गर्नुहोस्

en: Save Link As
ne: यस रूपमा लिङ्क बचत गर्नुहोस्

en: Save Image As
ne: यस रूपमा छवि बचत गर्नुहोस्

en: Add URL to Filter
ne: फिल्टरमा URL थप्नुहोस्

en: Enter the URL:
ne: यूआरएल प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ne: "%1" नामको फाइल पहिल्यै अवस्थित छ । तपाईँ यसलाई अधिलेखन गर्न यकीन हुनुहुन्छ ?

en: Overwrite File?
ne: फाइल अधिलेखन गर्नुहुन्छ ?

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
ne: (%1) डाउनलोड प्रबन्धक तपाईँको $PATH मा फेला पार्न सक्दैन

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
ne: यसलाई फेरि स्थापना गर्ने प्रयास गर्नुहोस्  
    
    कन्क्वेररसँगको एकिकरण अक्षम पारिनेछ ।

en: Default Font Size (100%)
ne: पूर्वनिर्धारित फन्ट साइज (100%)

en: Embeddable HTML component
ne: सम्मिलित एचटीएमएल अवयव

en: View Do&cument Source
ne: कागजातको स्रोत हेर्नुहोस्

en: View Document Information
ne: कागजात सूचना हेर्नुहोस्

en: Save &Background Image As...
ne: यस रूपमा पृष्ठभूमि छवि बचत गर्नुहोस्...

en: Print Rendering Tree to STDOUT
ne: STDOUT मा रेन्डरिङ ट्री मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print DOM Tree to STDOUT
ne: STDOUT मा DOM ट्री मुद्रण गर्नुहोस्

en: Stop Animated Images
ne: एनिमेसन गरिएको छवि रोक्नुहोस्

en: Set &Encoding
ne: सङ्केतन सेट गर्नुहोस्

en: Use S&tylesheet
ne: शैलीपाना प्रयोग गर्नुहोस्

en: Enlarge Font
ne: फन्ट ठूलो बनाउनुहोस्

en: Shrink Font
ne: फन्ट सानो बनाउनुहोस्

en: Find Text as You Type
ne: तपाईँले टाइप गरे जस्तै पाठ फेला पार्नुहोस्

en: Find Links as You Type
ne: तपाईँले टाइप गरे जस्तै लिङ्क फेला पार्नुहोस्

en: Toggle Caret Mode
ne: क्यारेट मोड टगल गर्नुहोस्

en: The fake user-agent '%1' is in use.
ne: झुटा प्रयोगकर्ता अभिकर्ता '%1' प्रयोगमा छ ।

en: This web page contains coding errors.
ne: यो वेब पृष्ठले सङ्केतन त्रुटि समावेश गर्दछ ।

en: &Hide Errors
ne: त्रुटि लुकाउनुहोस्

en: &Disable Error Reporting
ne: त्रुटि प्रतिवेदन अक्षम पार्नुहोस्

en: Display Images on Page
ne: पृष्ठमा छवि प्रर्दशन गर्नुहोस्

en: The requested operation could not be completed
ne: अनुरोध गरिएको सञ्चालन सम्पन्न गर्न सक्दैन

en: Technical Reason:
ne: प्राविधिक कारण:

en: Details of the Request:
ne: अनुरोधको विवरण:

en: Date and Time: %1
ne: मिति र समय: %1

en: Additional Information: %1
ne: थप जानकारी: %1

en: Description:
ne: वर्णन:

en: Possible Causes:
ne: सम्भावित कारण:

en: Possible Solutions:
ne: सम्भावित समाधान:

en: Page loaded.
ne: पृष्ठ लोड गरियो ।

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
ne[0]: %1 छवि %2 बाट लोड गरियो ।
ne[1]: %1 छवि %2 बाट लोड गरियो ।

en: Automatic Detection
ne: स्वचालित खोज

en:  (In new window)
ne:  (नयाँ सञ्झ्यालमा)

en: Symbolic Link
ne: साङ्केतिक लिङ्क

en: %1 (Link)
ne: %1 (लिङ्क)

en:  (In other frame)
ne:  (अन्य फ्रेममा)

en: Email to:
ne: यसलाई इमेल:

en:  - Subject:
ne: विषय:

en:  - CC:
ne: बोधार्थ प्रतिलिपि:

en:  - BCC:
ne: गुप्त बोधार्थ प्रतिलिपि:

en: Save As
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
ne: <qt>यो अविश्वास गरिएको पृष्ठ <br /><b>%1</b> मा लिङ्क हुन्छ ।<br />तपाईँ लिङ्क अनुगमन गर्न चाहनुहुन्छ ?</qt>

en: Follow
ne: अनुगमन गर्नुहोस्

en: Frame Information
ne: फ्रेम सूचना

en: Save Background Image As
ne: यस रूपमा छवि पृष्ठभूमी बचत गर्नुहोस्

en: Save Frame As
ne: यसरूपमा फ्रेम बचत गर्नुहोस्

en: &Find in Frame...
ne: ढाँचामा फेला पार्नुहोस्...

en: &Find...
ne: फेला पार्नुहोस्...

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
ne: चेतावनी:  यो सुरक्षित फारम हो तर यसले तपाईँको डेटा गुप्तिकरण नगरिकन पछाडि फर्काउने प्रयास गर्दैछ ।
    तेर्स्रो पक्षले काट्न र सो जानकारी हेर्न सक्षम हुनसक्छ ।
    तपाईँ निरन्तरता दिन यकीन हुनुहुन्छ ?

en: Network Transmission
ne: सञ्जाल प्रसारण

en: &Send Unencrypted
ne: गुप्तिकरण नगरिएको पठाउनुहोस्

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
ne: चेतावनी: तपाईँको डेटा गुप्तिकरण नगरिएको सञ्जाल भरी प्रसारण गर्न लागिएको छ ।
    तपाईँ निरन्तरता दिन चाहनुहुन्छ ?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
ne: यो साइटले इमेल मार्फत फारम डेटा पेश गर्ने प्रयास गर्दैछ ।
    तपाईँ निरन्तरता दिन चाहनुहुन्छ ?

en: &Send Email
ne: इमेल पठाउनुहोस्

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
ne: <qt>फारम तपाईँको स्थानीय फाइल प्रणालीको <br /><b>%1</b><br />मा पेश गरिन्छ ।<br />तपाईँ फारम पेश गर्न चाहनुहुन्छ ?</qt>

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
ne: यो साइटले फारम पेश गरेर तपाईँको कम्प्युटरबाट फाइल सङ्लग्न गर्ने प्रयास गर्यो । तपाईँको सुरक्षाका लागि सङ्लग्नता हटाइयो ।

en: Security Warning
ne: सुरक्षा चेतावनी

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
ne: <qt>अविश्वासिलो पृष्ठबाट<br /><b>%1</b><br /> मा पहुँच अस्वीकार गरियो ।</qt>

en: Security Alert
ne: सुरक्षा सावधानी

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
ne: फारम डेटा र पासवर्डका लागि '%1' वालेट खोलिन्छ र प्रयोग गरिन्छ ।

en: &Close Wallet
ne: वालेट बन्द गर्नुहोस्

en: JavaScript &Debugger
ne: जाभास्क्रिप्ट त्रुटिमोचक

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
ne: यो पृष्ठलाई जाभास्क्रिप्टबाट नयाँ सञ्झ्याल खोल्न निषेध गरिएकोछ ।

en: Popup Window Blocked
ne: पपअप सञ्झ्याल रोकियो

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
ne: यो पृष्ठले पपअप सञ्झ्याल खोल्न प्रयास गर्दछ तर रोकिएको छ ।
    तपाईँले यो व्यवहार नियन्त्रण गर्न वा पपअप खोल्न स्थितिपट्टीको यो प्रतिमामा
    क्लिक गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
ne: रोकिएको सञ्झ्यालको निस्क्रिय पपअप सूचना देखाउनुहोस्

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
ne: जाभास्क्रिप्ट नयाँ सञ्झ्याल नीति कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
ne: <qt><p><strong>'छवि मुद्रण गर्नुहोस्'</strong></p><p>यदि यो जाँच बाकस सक्षम पारिएमा, एचटीएमएल पृष्ठमा समाविष्ट छवि मुद्रण गरिन्छ । मुद्रणमा धेरै मसि, टोनर वा लामो समय लिन सक्दछ ।</p><p>यदि सो जाँच बाकस अक्षम पारिएमा, समाविष्ट छवि बिना, केबल एचटीएमएल पृष्ठ मात्र मुद्रण गरिन्छ । यसो गर्दा मुद्रण छिटो हुन्छ र मसि वा टोनर कम प्रयोग गर्दछ ।</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
ne: <qt><p><strong>'हेडर मुद्रण गर्नुहोस्'</strong></p><p>यदि यो जाँच बाकस सक्षम पारिएमा, एचटीएमएल कागजातको मुद्रण पानामा प्रत्येक पानाको माथि हेडर लाइन समावेश हुन्छ । यो हेडरले हालको मिति, मुद्रण गरिएको पृष्ठको यूआरएल स्थान र पृष्ठ सङ्ख्या समावेश गर्दछ ।</p><p>यदि सो जाँच बाकस अक्षम पारिएमा, HTML कागजातको मुद्रण गरिएको पानाले त्यस्तो हेडर लाइन समावेश गर्दैन ।</p> </qt>

en: HTML Settings
ne: एचटीएमएल सेटिङ

en: Printer friendly mode (black text, no background)
ne: मुद्रक उपयुक्त मोड (कालो पाठ, पृष्ठभूमि विहिन)

en: Print images
ne: छवि मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print header
ne: हेडर मुद्रण गर्नुहोस्

en: Filter error
ne: फिल्टर त्रुटि

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
ne: %1 (%2 - %3x%4 पिक्सेल)

en: %1 - %2x%3 Pixels
ne: %1 - %2x%3 पिक्सेल

en: %1 (%2x%3 Pixels)
ne: %1 (%2x%3 पिक्सेल)

en: Image - %1x%2 Pixels
ne: छवि - %1x%2 पिक्सेल

en: Done.
ne: पुरा भयो ।

en: Access Keys activated
ne: पहुँच कुञ्जी सक्रिय पारियो

en: C&lear
ne: खाली गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: JavaScript Errors
ne: जाभास्क्रिप्ट त्रुटि

en: Embeddable component for multipart/mixed
ne: बहुभाग/मिश्रणका लागि सम्मिलित अवयव

en: No handler found for %1.
ne: %1 का लागि ह्यान्डलर फेला परेन ।

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
ne: युनिकोड

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
ne: सिरिलिक

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
ne: पश्चिम युरोपेली

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
ne: मध्य युरोपेली

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
ne: ग्रिक

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
ne: हिब्रु

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
ne: टर्कीस

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
ne: जापानी

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
ne: बाल्टिक

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
ne: अरबी

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
ne: परम्परागत चिनियाँ

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
ne: सरलीकृत चिनियाँ

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
ne: कोरियाली

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
ne: थाइ

en: Pause
ne: पज गर्नुहोस्

en: Clear &History
ne: इतिहास खाली गर्नुहोस्

en: C&ase sensitive
ne: केस संवेदनशील

en: &Whole words only
ne: पूरा शब्द मात्र

en: From c&ursor
ne: कर्सरबाट

en: &Selected text
ne: चयन गरिएका पाठ

en: Regular e&xpression
ne: नियमित अभिव्यक्ति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
ne: अघिल्लो

en: Basic Page Style
ne: आधारभूत पृष्ठ शैली

en: the document is not in the correct file format
ne: कागजात शुद्ध फाइल ढाँचामा छैन

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
ne: घातक पदवर्णन त्रुटि: %1 लाइन %2, स्तम्भ %3 मा

en: XML parsing error
ne: XML पद वर्णन त्रुटि
