kdelibs4 - en to ps translation catalogue (192 entries)

en: Call Stack
ps: اړيکنيو کوټه

en: Call
ps: اړيکنيو

en: Line
ps: ليکه

en: Console
ps: څانګه

en: Enter
ps: ليکل

en: Breakpoint
ps: ماتټکی

en: JavaScript Debugger
ps: جاواسکرېپټ کړاوتمبوونی

en: &Break at Next Statement
ps: په راتلونکې څرګندۍ کې ماتول

en: Break at Next
ps: په راتلونکي کې ماتول

en: Continue
ps: پرمخبيول

en: Step Over
ps: دپاسه تلل

en: Step Into
ps: دننه تلل

en: Step Out
ps: بهر وتل

en: &Debug
ps: کړاوتمبونه

en: &Settings
ps: امستنې

en: Close source
ps: سرچينه بندول

en: Ready
ps: چمتو

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
ps: په دې مخ د يو سکرېپټ د ځغلولو پر مهال کومه ستونزه رامنځته شوه.
    
    :%2 ليکه %1
    %3

en: JavaScript Error
ps: د جاواسکرېپټ تېروتنه

en: &Do not show this message again
ps: دا استوزه بيا نه ښودل

en: Local Variables
ps: ځاييز بدلېدوني

en: Reference
ps: اخځ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
ps: ارزښت

en: Loaded Scripts
ps: لېښل شوي سکرېپټونه

en: JavaScript
ps: جاواسکرېپټ

en: Parse error at %1 line %2
ps: تېروتنه تجزيه کول %2 ليکې %1 د

en: Confirmation: JavaScript Popup
ps: باوريينه: د جاواسکرېپټ بړبوکيزه

en: Allow
ps: پرېښل

en: Do Not Allow
ps: نه پرېښل

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
ps: دا پاڼه غواړﺉ چې پر جاواسکرېپټ يوه نوې لټووني کړکۍ پرانيزي.
    تاسو د دې پرېښلې ورکول غواړﺉ؟

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
ps: <qt>پر جاواسکرېپټ په يوه نوې کړکۍ کې پرانيزي. <p>%1</p> دا پاڼه غواړي چې<br />تاسو د دې پرېښلې ورکول غواړﺉ؟</qt>

en: Close window?
ps: کړکۍ بندول غواړﺉ؟

en: Confirmation Required
ps: باوريينه اړينه ده

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
ps: جاواسکرېپټ د ليکنښې ورننويستلو هڅه وکړه

en: Insert
ps: ورننويستل

en: Disallow
ps: نه منل

en: Submit Confirmation
ps: د لېږلو باوريينه

en: &Submit Anyway
ps: بياهم لېږل

en: Send Confirmation
ps: د لېږلو باوريينه

en: Submit
ps: لېږل

en: Reset
ps: بياټاکل

en: Key Generator
ps: کيلۍ جوړوونکی

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
ps: لپاره کوم لګون ونه موندل شو. '%1' د
    نه راولېښﺉ؟ %2 غواړﺉ چې يو د

en: Missing Plugin
ps: ورک لګون

en: Download
ps: رالېښنې

en: Do Not Download
ps: مه رالېښه

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
ps: دا د پلټلو وړ لړيال دی. د پلټون ارويېونه وليکﺉ:

en: KDE
ps: کډي

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KHTMLInfoDlg)
en: Document Information
ps: لاسوند خبرتياوې

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: URL:
ps: :URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
ps: :سرليک

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
ps: :وروستی بدلون

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _eLabel)
en: Document encoding:
ps: :د لاسوند کودييزونه

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: HTTP Headers
ps: سريزونه HTTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
ps: ځانتياوی

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ps: سمون

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ps: دوتنه

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ps: کوت

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
ps: توکپټه HTML

en: &Copy Text
ps: ليکنه لمېسل

en: Open '%1'
ps: پرانيستل '%1'

en: &Copy Email Address
ps: برېښليک پته لمېسل

en: &Save Link As...
ps: ...تړنه ساتل لکه

en: &Copy Link Address
ps: د تړنې پته لمېسل

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
ps: چوکاټ

en: Open in New &Window
ps: په نوې &کړکۍ کې پرانيستل

en: Open in &This Window
ps: په &دې کړکۍ کې پرانيستل

en: Open in &New Tab
ps: په &نوي ټوپ کې پرانيستل

en: Reload Frame
ps: چوکاټ بيالېښل

en: Print Frame...
ps: ...چوکاټ چاپول

en: Save &Frame As...
ps: ...چوکاټ &ساتل لکه

en: View Frame Source
ps: د چوکاټ سرچينه کتل

en: View Frame Information
ps: د چوکاټ خبرتياوې کتل

en: Block IFrame...
ps: ...ا.چوکاټ بندول

en: Save Image As...
ps: ...انځور ساتل په

en: Send Image...
ps: ...انځور لېږل

en: Copy Image
ps: انځور لمېسل

en: Copy Image Location
ps: د انځور ځای لمېسل

en: View Image (%1)
ps: (%1) ځور کتل

en: Block Image...
ps: ...انځور بندول

en: Block Images From %1
ps: انځورونه بندول %1 د

en: Stop Animations
ps: سېلنونه تمول

en: Search for '%1' with %2
ps: %2 لپاره پلټل سره د '%1' د

en: Search for '%1' with
ps: لپاره پلټل سره د '%1' د

en: Save Link As
ps: تړنه ساتل لکه

en: Save Image As
ps: انځور ساتل لکه

en: Add URL to Filter
ps: چاڼ ته زياتول URL

en: Enter the URL:
ps: :ليکئ URL

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ps: نومې دوتنه د مخکې نه شتون لري. تاسو يې په ډاډمنه توګه ځاېناستول غواړﺉ؟ "%1"

en: Overwrite File?
ps: دوتنه ځاېناستول غواړﺉ؟

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
ps: کې ونه موندل شو $يونلور ستاسو په (%1) د رالېښنې سمبالګر

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
ps:   د بيا لګولو هڅه يې وکړﺉ
    
    د کانکويرر سره به يې ټينګوالی وناتوانول شي.

en: Default Font Size (100%)
ps: تلواله ليکبڼې کچ (۱۰۰٪)

en: Embeddable HTML component
ps: رغتوکی HTML راتاوېدونکی

en: View Do&cument Source
ps: د لا&سوند سرچينه کتل

en: View Document Information
ps: د لاسوند خبرتياوې کتل

en: Save &Background Image As...
ps: ...شاليد &انځور ساتل لکه

en: Stop Animated Images
ps: سېلن انځورونه تمول

en: Set &Encoding
ps: کوډييزونه &ټاکل

en: Use S&tylesheet
ps: ډ&ولپاڼه کارول

en: Enlarge Font
ps: ليکبڼه لويول

en: Shrink Font
ps: ليکبڼه وړول

en: Find Text as You Type
ps: د ليکلو سره سم ليکنه لټول

en: Find Links as You Type
ps: د ليکلو سره سم تړنه لټول

en: This web page contains coding errors.
ps: دا ګورت پاڼه د کوډونې تېروتنې لري

en: &Hide Errors
ps: تېروتنې پټول

en: &Disable Error Reporting
ps: د تېروتنې راپورونه ناتوانول

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
ps: <qt><b>تېروتنه</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
ps: <qt>%2 :%1 غوټه :<b>تېروتنه</b></qt>

en: Display Images on Page
ps: انځورونه پر مخ ښودل

en: Error: %1 - %2
ps: %2 - %1 :تېروتنه

en: The requested operation could not be completed
ps: غوښتل شوی چلښت نه شي بشپړېدلی

en: Technical Reason:
ps: :تخنيکي لامل

en: Details of the Request:
ps: :د غوښتنې خبرتياوې

en: URL: %1
ps: %1 :URL

en: Protocol: %1
ps: %1 باندره:

en: Date and Time: %1
ps: %1 :نېټه او مهال

en: Additional Information: %1
ps: %1 زياتي خبرتياوې:

en: Description:
ps: :سپړاوی

en: Possible Causes:
ps: :شوني لاملونه

en: Possible Solutions:
ps: :شونې حللارې

en: Page loaded.
ps: .مخ لېښل شوی

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
ps[0]: .نه لېښل شوی %2 انځور د %1
ps[1]: .نه لېښل شوی %2 انځورونه د %1

en: Automatic Detection
ps: خپلکارې اوچتونه

en:  (In new window)
ps:  (په نوې کړکۍ کې)

en: Symbolic Link
ps: پېلامي تړنه

en: %1 (Link)
ps: (تړنه) %1

en: %2 (%1 K)
ps: %2 (%1 ک)

en:  (In other frame)
ps:  (په بل چوکاټ کې)

en: Email to:
ps: :ته لېکل

en:  - Subject:
ps: :سرليک -

en:  - CC:
ps:   :څ.ل -

en:  - BCC:
ps:   :پ.ل -

en: Save As
ps: ساتل په

en: Follow
ps: ورتلل

en: Frame Information
ps: د چوکاټ خبرتياوې

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
ps:    <a href="%1">[ځانتياوې]</a>

en: Save Background Image As
ps: شاليد انځور ساتل لکه

en: Save Frame As
ps: چوکاټ ساتل لکه

en: &Find in Frame...
ps: ...په چوکاټ کې لټول

en: &Find...
ps: ...لټول

en: Network Transmission
ps: ځال لېږدون

en: &Send Unencrypted
ps: کوډه ناکښلې لېږل

en: &Send Email
ps: برېښليک لېږل

en: (%1/s)
ps: (%1/س)

en: Security Warning
ps: د خونديتوب خبرتيا

en: Security Alert
ps: د خونديتوب خبرونه

en: &Close Wallet
ps: کڅوړه بندول

en: JavaScript &Debugger
ps: جاواسکرېپټ &کړاوتمبوونی

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
ps: .مخ په جاواسکرېپټ د نوې کړکۍ پرانيستلو ته پرې نه ښودل شو

en: Popup Window Blocked
ps: بړبوکيزه کړکۍ بنده شوه

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
ps[0]: بنده شوې بړبوکيزه کړکۍ ښودل
ps[1]: بندې شوې بړبوکيزې کړکۍ ښودل %1

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
ps: ...د جاواسکرېپټ د نوې کړکۍ تګلارې سازول

en: HTML Settings
ps: امستنې HTML

en: Printer friendly mode (black text, no background)
ps: د چاپګر لپاره برابر اکر (توره ليکنه، هېڅ شاليد)

en: Print images
ps: انځورونه چاپول

en: Print header
ps: سرۍ چاپول

en: Filter error
ps: د چاڼ تېروتنه

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
ps: %1 (%2 - %3x%4 پېکسله)

en: %1 - %2x%3 Pixels
ps: %1 - %2x%3 پېکسله

en: %1 (%2x%3 Pixels)
ps: %1 (%2x%3 پېکسله)

en: Image - %1x%2 Pixels
ps: انځور - %1x%2 پېکسله

en: Done.
ps: .وشو

en: Access Keys activated
ps: لاسرس کيلۍ چارندې شوې

en: C&lear
ps: پ&اکول

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: JavaScript Errors
ps: د جاواسکرېپټ تېروتنه

en: No handler found for %1.
ps: .د %1 لپاره کوم سمبالوونکی ونه مونل شو

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
ps: يونيکوډ

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
ps: سېرېلېک

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
ps: لوېديځ اروپايي

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
ps: منځنی اروپايي

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
ps: ګريک

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
ps: هېبرو

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
ps: ترکي

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
ps: جاپاني

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
ps: بالټيک

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
ps: عربي

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
ps: چينايي هڅوبي

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
ps: چينايي ساده

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
ps: کوريايي

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
ps: ټهايي

en: Pause
ps: ځنډول

en: Clear &History
ps: مخينه &پاکول

en: C&ase sensitive
ps: ک&ېس انګېری

en: &Whole words only
ps: يوازې بشپړ ويېونه

en: From c&ursor
ps: له ځ&ري

en: &Selected text
ps: ټاکلې ليکنه

en: Regular e&xpression
ps: ساده څ&رګندنه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
ps: مخکنی

en: Basic Page Style
ps: بنسټيز مخ ډول

en: the document is not in the correct file format
ps: لاسوند په سم دوتنه بڼه کې نه دی

en: XML parsing error
ps: تجزيه کولو تېروتنه XML
