kdelibs4 - en to si translation catalogue (235 entries)

en: Call Stack
si: රාක්කය අමතන්න

en: Call
si: ඇමතුම

en: Line
si: රේඛාව

en: Console
si: කොන්සෝලය

en: Enter
si: ඇතුළත් වන්න

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
si: Kate සංස්කාරක සංරචකය සොයා ගැනීමට නොහැකි විය;
    කරුණාකර ඔබගේ KDE ස්ථාපනය පරීක්ෂා කරන්න.

en: Breakpoint
si: බෙඳුම්ලක්‍ෂය

en: JavaScript Debugger
si: JavaScript දෝෂහරණය

en: &Break at Next Statement
si: ඊළග ප්‍රකාශයේදී නවත්තන්න (&B)

en: Break at Next
si: ඊළඟ එකේදී බිදින්න

en: Continue
si: දිගටම කරගෙන යන්න

en: Step Over
si: උඩින් යන්න

en: Step Into
si: ඇතුලට එන්න

en: Step Out
si: එළියට යන්න

en: Report Exceptions
si: බොහෝ ක්‍රීයා

en: &Debug
si: දෝෂහරණය (&D)

en: &Settings
si: සැකසුම් (&S)

en: Close source
si: මූලය වසන්න

en: Ready
si: සුදානම්

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
si: මෙම පිටුවේ ස්ක්‍රිප්ටයකව ධාවනය කිරීමට උත්සහ කිරීමේදී දෝෂයක් මතු විය.
    
    %1 පේළිය %2:
    %3

en: Evaluation threw an exception %1
si: ඇගයීම %1 අපවාදයක් වීසි කරන ලදි

en: JavaScript Error
si: JavaScript දෝෂය

en: &Do not show this message again
si: මෙම පණිවිඩය නැවත පෙන්නන්න එපා (&D)

en: Local Variables
si: ප්‍රාදේශිය විචල්‍ය

en: Reference
si: යොමුව

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
si: අගය

en: Loaded Scripts
si: පූරණය කළ අක්‍ෂර වින්‍යාස

en: Parse error at %1 line %2
si: %1හි %2 පේළියේ ව්‍යාකරණ විග්‍රහ කිරීමේ දෝෂයක්

en: Confirmation: JavaScript Popup
si: ස්තිර කිරීම: JavaScript පොප්-අප්

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
si: මෙම ජාලය JavaScript මඟින් නව ගවේශන කවුළුවක්  විවෘත කරන පෝරමයක් යොමුකරයි.
    ඔබට පෝරමය යොමු කිරීමට අවසර දීමට අවශ්‍යද?

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
si: <qt>මෙම ජාලය JavaScript මඟින් විවෘත වන නව ගවේශන <p>%1</p> කවුළුවක විවෘත වන  පෝරමයක් යොමුකරයි.<br />ඔබට පෝරමය යොමු කිරීමට අවසර දීමට අවශ්‍යද?</qt>

en: Allow
si: අනුමත කරන්න

en: Do Not Allow
si: අනුමත නොකරන්න

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
si: මෙම ජාලය JavaScript මඟින් නව ගවේශන කවුළුවකක් විවෘත කිරීමට ඉල්ලයි.
    ඔබට මෙයට ඉඩ දීමට අවශ්‍යද?

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
si: <qt>මෙම ජාලය JavaScript මඟින් නව ගවේශන කවුළුවක <p>%1</p> විවෘත කිරීමට ඉල්ලයි.<br />ඔබට මෙයට ඉඩ දීමට අවශ්‍යද?</qt>

en: Close window?
si: කවුළුව වසන්න ද?

en: Confirmation Required
si: තහවුරු කිරීම අවශ්‍ය වේ

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
si: "%1" ට යොමු කරවන පිටු සළකුණක් ඔබගේ එකතුවට එකතු කර ගැනීමට ඔබට අවශ්‍යද?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
si: "%2" තේමාව සහිත "%1" ට යොමු කරවන පිටු සළකුණක් ඔබගේ එකතුවට එකතු කර ගැනීමට ඔබට අවශ්‍යද?

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
si: පිටු සළකුණ ඇතුල් කිරීමට JavaScript උත්සහ කරන ලදි

en: Insert
si: ඇතුළත් කරන්න

en: Disallow
si: අනුමත නොකරන්න

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
si: පහත ගොනු සොයාගැනීමට නොහැකි වූ නිසා උඩුගත කිරීමට නොහැකි වනු ඇත.
    ඔබට දිගටම කරගෙනයාමට අවශ්‍යද?

en: Submit Confirmation
si: ලබා දීම තහවුරු කරන්න

en: &Submit Anyway
si: කෙසේ හෝ යවන්න (&S)

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
si: ඔබ පහත ගොනු ඔබගේ පෙදෙසි පරිගණකයෙන් අන්තර්ජාලයට මාරු කිරීමට සූදානමින් සිටී.
    ඔබට ඇත්ත වශයෙන්ම දිගටම කරගෙනයාමට අවශ්‍යද?

en: Send Confirmation
si: යැවීම ස්තිර කරන්න

en: &Send File | &Send Files
si[0]: ගොනුව යවන්න (&S)
si[1]: ගොනු යවන්න (&S)

en: Submit
si: ලබා දෙන්න

en: Reset
si: මුල්ම තත්වයට සකසන්න

en: Key Generator
si: යතුරු නිර්මාණය

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
si: '%1' සඳහා ප්ලගිනයක් හමු නොවුණි.
    %2 න් එකක් බාගත කිරීමට ඔබට අවශ්‍යද?

en: Missing Plugin
si: ප්ලගීනයක් නොමැත

en: Download
si: බාගන්න

en: Do Not Download
si: බාගන්න එපා

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
si: මෙය සෙවිය හැකි සුචියකි. සෙවුම් මූල පද ඇතුල් කරන්න:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KHTMLInfoDlg)
en: Document Information
si: ලේඛන තොරතුරු

[ctx: @title:group Document information]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: General
si: පොදු

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
si: සිරස්තලය:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
si: අවසාන වෙනස් කළ දිනය:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _eLabel)
en: Document encoding:
si: ලේඛන සංකේතාංකනය:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _modeLabel)
en: Rendering mode:
si: රෙන්ඩර්වන ආකාරය:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: HTTP Headers
si: HTTP ශීර්ෂක

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
si: අභිප්‍රේත

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
si: සැකසුම් (&E)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
si: ගොනු (&F)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
si: දසුන (&V)

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
si: HTML මෙවලම් තීරුව

en: &Copy Text
si: පෙළ පිටපත් කරන්න (&C)

en: Open '%1'
si: '%1' විවෘත කරන්න

en: &Copy Email Address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය පිටපත් කරන්න (&C)

en: &Save Link As...
si: සබැඳිය සුරකින අයුර... (&S)

en: &Copy Link Address
si: සබැඳි ලිපිනය පිටපත් කරන්න (&C)

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
si: රාමුව

en: Open in New &Window
si: නව කවුළුවක විවෘත කරන්න (&W)

en: Open in &This Window
si: මෙම කවුළුව විවෘත කරන්න (&T)

en: Open in &New Tab
si: නව ටැබයක විවෘත කරන්න (&N)

en: Reload Frame
si: රාමුව යළි පූරණය කරන්න

en: Print Frame...
si: රාමුව මුද්‍රණය...

en: Save &Frame As...
si: රාමුව සුරකින අයුර... (&F)

en: View Frame Source
si: රාමු මූලය පෙන්වන්න

en: View Frame Information
si: රාමු තොරතුරු දර්ශනය

en: Block IFrame...
si: IFrame වලකන්න...

en: Save Image As...
si: රූපය සුරකින අයුර...

en: Send Image...
si: රූපය යවන්න...

en: Copy Image
si: රූපය පිටපත් කරන්න

en: Copy Image Location
si: රූපයේ පිහිටුම පිටපත් කරන්න

en: View Image (%1)
si: රූපය (%1) දර්ෂණය

en: Block Image...
si: රූපය අවහිර කරන්න...

en: Block Images From %1
si: %1 වෙතින් රූපය අවහිර කරන්න

en: Stop Animations
si: සජිවීකරණ නවතන්න

en: Search for '%1' with %2
si: %2 සමඟ '%1' සඳහා සොයන්න

en: Search for '%1' with
si: '%1' සඳහා සෙවිය යුත්තේ

en: Save Link As
si: සබැඳිය සුරකින අයුර

en: Save Image As
si: රූපය සුරකින අයුර

en: Add URL to Filter
si: පෙරනයට URL එක් කරන්න

en: Enter the URL:
si: URL ඇතුළත් කරන්න:

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
si: "%1" නමින් ගොනුවක් දැනටමත් පවතී. ඔබට එය උඩින් ලිවීමට අවශ්‍ය බවට සහතිකද?

en: Overwrite File?
si: ගොනුව මත ලියන්න ද?

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
si: ඔබගේ $PATH හි බාගත කිරීමේ කළමණාකරු (%1) සොයා ගැනීමට නොහැකි විය

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
si: එය නැවත ස්ථාපනය කිරීමට උත්සහ කරන්න 
    
    Konqueror සමඟ ඒකාබද්ඳ වීම අක්‍රිය වනු ඇත.

en: Default Font Size (100%)
si: පෙරනිමි අකුරු ප්‍රමාණය (100%)

en: Embeddable HTML component
si: එබ්බවිය හැකි HTML සංරචකය

en: View Do&cument Source
si: ලේඛන මූල දර්ශනය (&c)

en: View Document Information
si: ලේඛන තොරතුරු දර්ශනය

en: Save &Background Image As...
si: පසුබිම් පිංතූර සුරකින අයුර... (&B)

en: Print Rendering Tree to STDOUT
si: පරිවර්තන රුක STDOUT ට මුද්‍රණය කරන්න

en: Print DOM Tree to STDOUT
si: DOM රුක STDOUT ට මුද්‍රණය කරන්න

en: Stop Animated Images
si: සජිවීකරණය කළ රූප නවතන්න

en: Set &Encoding
si: සංකේතාන්කනය සකසන්න (&E)

en: Use S&tylesheet
si: මෝස්තර පත්‍රය භාවිතා කරන්න (&t)

en: Enlarge Font
si: අකුරු විශාල කරන්න

en: Shrink Font
si: අකුරු කුඩා කරන්න

en: Find Text as You Type
si: ඔබ ලියන ලෙස පෙළ සෙවීම

en: Find Links as You Type
si: ඔබ ලියන ලෙස සබැඳි සෙවීම

en: Toggle Caret Mode
si: ලෝප ආකාරා ටොගලය

en: The fake user-agent '%1' is in use.
si: '%1' ව්‍යාජ භාවිත කරන නියෝජිතයා භාවිතයේ පවතී.

en: This web page contains coding errors.
si: මෙම වියුණු පිටුවේ කේතකරණ දෝෂ අඩංගු වේ.

en: &Hide Errors
si: දෝෂ සඟවන්න (&H)

en: &Disable Error Reporting
si: දෝෂ වාර්තා කරණය (&D)

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
si: <qt><b>දෝෂය</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
si: <qt><b>දෝෂය</b>: node %1: %2</qt>

en: Display Images on Page
si: පිටුවේ රූප පෙන්වන්න

en: Error: %1 - %2
si: දෝෂය: %1 - %2

en: The requested operation could not be completed
si: ඉල්ලූ ක්‍රියාව සම්පූර්ණ කිරීමට නොහැකි විය

en: Technical Reason:
si: තාක්‍ෂණික හේතුව:

en: Details of the Request:
si: ඉල්ලීමෙහි විස්තර:

en: Protocol: %1
si: ප්‍රොටොකොලය: %1

en: Date and Time: %1
si: දිනය සහ වේලාව: %1

en: Additional Information: %1
si: අමතර තොරතුරු: %1

en: Description:
si: විස්තරය:

en: Possible Causes:
si: හැකි කාරණා:

en: Possible Solutions:
si: හැකි විසදුම්:

en: Page loaded.
si: පිටුව පූරණය විය.

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
si[0]: රූප %2කින් %1 ක් පූරණය විය.
si[1]: රූප %2කින් %1 ක් පූරණය විය.

en: Automatic Detection
si: ස්වයංක්‍රීය අනාවරණය

en:  (In new window)
si:  (නව කවුළුවක් තුළ)

en: Symbolic Link
si: සංකේත සබැඳි

en: %1 (Link)
si: %1 (සබැඳිය)

en: %2 (%1 byte) | %2 (%1 bytes)
si[0]: %2 (%1 බයිට්)
si[1]: %2 (%1 බයිට්)

en:  (In other frame)
si:  (වෙනත් රාමුවක)

en: Email to:
si: විද්‍යුත් තැපැල ලබන්නා:

en:  - Subject:
si:  - මාතෘකාව:

en: Save As
si: සුරකින අයුර

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
si: <qt>මෙම විශ්වාස නොකළ පිටුව <br /><b>%1</b>ට සම්බන්ධ වේ.<br />ඔබට සබැඳිය අනුගමනය කිරීමට අවශ්‍යද?</qt>

en: Follow
si: අනුගමනය කරන්න

en: Frame Information
si: රාමු තොරතුරු

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
si:    <a href="%1">[වත්කම්]</a>

en: Save Background Image As
si: පසුබිම් රූප සුරකින අයුර

en: Save Frame As
si: රාමුව සුරකින අයුර

en: &Find in Frame...
si: රාමුව තුළ සොයන්න... (&F)

en: &Find...
si: සොයන්න... (&F)

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
si: අනතුරු හැඟවීම:  මෙය ආරක්ෂාකාරී පෝරමයකි නමුත් එය ඔබගේ දත්ත සංකේතාංකනය නොකර ආපසු එවීමට උත්සහ කරමින් සිටියි.
    තුන්වන පාර්ශවයක් මෙම තොරතුරු වලට බාධාකර ඒවා බැලිය හැක.
    ඔබට දිගටම කරගෙන යාමට අදහසක් ඇති බවට සහතිකද?

en: Network Transmission
si: ජාල සම්ප්‍රේෂණය

en: &Send Unencrypted
si: සංකේතාංකය නොකර යොමු කරන්න (&S)

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
si: අනතුරු හැඟවීම: ඔබගේ දත්ත සංකේතාංකනය නොකර ජාලය හරහා සම්ප්‍රේෂණය කිරීමට සූදානමින් සිටී.
    ඔබට දිගටම කරගෙන යාමට අදහසක් ඇති බවට සහතිකද?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
si: මෙම ජාලය පෝරම දත්ත විද්‍යුත් තැපෑල මඟින් යොමු කිරීම්‍ය උත්සහ කරමින් සිටී.
    ඔබට දිගටම කරගෙන යාමට අවශ්‍යද?

en: &Send Email
si: විද්‍යෘත් තැපෑල යවන්න (&S)

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
si: <qt>පෝරමය ඔබගේ පෙදෙසි ගොනු පද්ධතියේ <br /><b>%1</b><br />ට යොමු කෙරෙනු ඇත.<br />ඔබට පෝරමය යොමු කිරීමට අවශ්‍යද?</qt>

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
si: මෙම ජාලය මෙම පෝරම යොමුකිරීමේදී ඔබගේ පරිගණකයෙන් ගොනුවක් ඇමුණා යැවීමට උත්සහ කරන ලදි. ඔබගේ ආරක්ෂාව සඳහා ඇමිණුම ඉවත් කරන ලදි.

en: Security Warning
si: ආරක්‍ෂක ආවාදය

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
si: <qt>විශ්වාස නොකළ පිටුවක් විසින්<br /><b>%1</b><br /> ට ප්‍රවේශ වීම ප්‍රතික්ෂේප කරන ලදි.</qt>

en: Security Alert
si: ආරක්‍ෂක ඇගවීම්

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
si: '%1' පසුම්බිය විවෘතව ඇති අතර දත්ත සහ රහස්පද සෑදීම සඳහා භාවිතා කරමින් පවතී.

en: &Close Wallet
si: පසුම්බිය වසන්න (&C)

en: &Allow storing passwords for this site
si: මෙම අඩවිය සඳහා ශක්තිමත් මුරපදයක් අනුමත කරන්න (&A)

en: Remove password for form %1
si: %1 වෙතින් මුරපදය ඉවත් කරන්න

en: JavaScript &Debugger
si: JavaScript දෝෂහරණය (&D)

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
si: මෙම පිටුවේ JavaScript මඟින් නව කවුළුවක් විවෘත කිරීම වළක්වා ඇත.

en: Popup Window Blocked
si: කවුළු පොප් අවහිර කිරීම

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
si: මෙම කවුළුව උත්පතන කවුළුවක් විවෘත කිරීමට උත්සහ කර ඇති අතර එය අවහිර කර ඇත.
    ඔබට මෙම හැසිරීම පාලනය කිරීමට හෝ උත්පතනය විවෘත කිරීමට තත්ව තීරුවේ ඇති 
    මෙම අයිකනය මත ක්ලික් කළ හැක.

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
si[0]: අවහිර කළ උත්පතන කවුළුව පෙන්නන්න (&S)
si[1]: අවහිර කළ %1 උත්පතන කවුළු පෙන්නන්න (&S)

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
si: අවහිර කළ කවුළුවේ අකර්මණ්‍ය උත්පතන සහ දැනුම්දීම් පෙන්නන්න

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
si: JavaScript නව කවුළු ප්‍රතිපත්ති මානකරණය කරන්න... (&C)

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
si: <qt><p><strong>'පින්තූර මුද්‍රණය කරන්න'</strong></p><p>මෙම සලකුණු කොටුව සක්‍රිය කර ඇත්නම්, HTML පිටුවේ අඩංගු පින්තූර මුද්‍රණය  වෙනු ඇත. මුද්‍රණයට වඩා වැඩි කාලයක් ගතවෙනු ඇති අතර තින්ත හෝ ටෝනර් වැඩිපුර භාවිතා කරනු ඇත.</p><p>මෙම සලකුණු කොටුව අක්‍රිය කර ඇත්නම්, අඩංගු පින්තූර නොමැතිව HTML පිටුවේ පෙළ පමණක් මුද්‍රණය වෙනු ඇත. මුද්‍රණය වඩා ඉක්මන් වෙනු ඇති අතර වඩා අඩු තින්ත හෝ ටෝනර් ප්‍රමාණයක් භාවිතා කරනු ඇත.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
si: <qt><p><strong>'ශීර්ෂය මුද්‍රණය කරන්න'</strong></p><p>මෙම සලකුණු කොටුව සක්‍රිය කර ඇත්නම්, HTML ලිපියේ මුද්‍රණ පිටපතේ සෑම පිටුවකම මුදුනේ ශීර්ෂ රේඛාවක් අඩංගු වනු ඇත. මෙම ශීර්ෂයේ දැන් දිනය, මුද්‍රණය කළ පිටු වල URL පිහිටීම සහ පිටු අංකය අඩංගු වේ.</p><p>මෙම සලකුණු කොටුව අක්‍රිය කර ඇත්නම්, HTML ලිපියේ මුද්‍රණ පිටපතේ එවැනි ශීර්ෂ රේඛාවක් අඩංගු නොවනු ඇත.</p> </qt>

en: HTML Settings
si: HTML සැකසුම්

en: Printer friendly mode (black text, no background)
si: මුද්‍රණ යන්ත්‍ර අනුකූල ආකාරය (කළු පෙළ, පසුබිම නැත)

en: Print images
si: රූප මුද්‍රණය කරන්න

en: Print header
si: ශීර්ෂක මුද්‍රණය කරන්න

en: Filter error
si: පෙරහන දෝෂය

en: Inactive
si: සාපේක්‍ෂ

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
si: %1 (%2 - %3x%4 පික්සෙල)

en: %1 - %2x%3 Pixels
si: %1 - %2x%3 පික්සෙල

en: %1 (%2x%3 Pixels)
si: %1 (%2x%3 පික්සෙල)

en: Image - %1x%2 Pixels
si: Image - %1x%2 පික්සෙල

en: Done.
si: කළා.

en: Access Keys activated
si: ප්‍රවේශ යතුරු සක්‍රීයයි

en: C&lear
si: පැහැදිලි කරන්න (&l)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: JavaScript Errors
si: ජාවා සක්‍රිප්ට් දෝෂ

en: Embeddable component for multipart/mixed
si: බහු කොටස්/මිශ්‍ර සඳහා ඔබ්බවා ඇති සංරචක

en: No handler found for %1.
si: %1 සඳහා හසුරුවනයක් හමු නොවුනි.

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
si: යුනිකේත

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
si: සයිරිලීක

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
si: බටහිර යුරෝපීය

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
si: මධ්‍යම යුරෝපීය

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
si: ග්‍රීක

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
si: හෙබ්රුව්

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
si: තුර්කි

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
si: ජපන්

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
si: බොල්ටික්

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
si: අරාබී

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
si: සම්ප්‍රදායික චීන

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
si: සරලවු චීන

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
si: කොරියානු

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
si: තායී

en: Play
si: වාදනය

en: Pause
si: විරාමය

en: New Web Shortcut
si: නව වෙබ් කෙටි මාර්‍ගය

en: %1 is already assigned to %2
si: %1 දැනටත් %2 සඳහා යොමුකර ඇත

en: Search &provider name:
si: සෙවුම් සැපයුම්කරු නාමය (&p):

en: New search provider
si: නව සෙවුම් සැපයුම්කරු

en: UR&I shortcuts:
si: UR&I කෙටිමං:

en: Clear &History
si: අතීතය මකන්න (&H)

en: Create Web Shortcut
si: වෙබ් කෙටි මං සකසන්න

en: C&ase sensitive
si: අක්‍ෂර සංවේදි (&a)

en: &Whole words only
si: සම්පූර්ණ පදයම පමණයි (&W)

en: From c&ursor
si: කර්සරයෙන් (&u)

en: &Selected text
si: තෝරාගත් පෙළ (&S)

en: Regular e&xpression
si: ක්‍රමවත් ප්‍රකාශන (&x)

en: Not found
si: ගැළපීමක් හමුනොවිය

en: No more matches for this search direction.
si: මෙම සෙවුම් නියමය සඳහා තවත් ගැළපීම් නැත.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: F&ind:
si: සොයන්න (&i):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_next)
en: &Next
si: මීළඟ (&N)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
si: මීට පෙර (&P)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_options)
en: Opt&ions
si: විකල්ප (&i)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: Do you want to store this password?
si: ඔබට මෙම රහස්පදය සුරැකීමට අවශ්‍ය ද?

en: Do you want to store this password for %1?
si: ඔබට %1 සඳහා මෙම රහස්පදය සුරැකීමට අවශ්‍ය ද?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_store)
en: &Store
si: ගබඩා කරන්න (&S)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_neverForThisSite)
en: Ne&ver store for this site
si: මෙම අඩවියට කිසි විටෙකත්  ගබඩා කරන්න එපා (&v)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_doNotStore)
en: Do &not store this time
si: මෙවර ගබඩා කරන්න එපා (&n)

en: Basic Page Style
si: මූලික පිටු රටාව

en: the document is not in the correct file format
si: ලිපිය නිවැරදි ගොනු ආකෘතියේ නොපවතී

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
si: මරණීය ව්‍යාකරණ විග්‍රහ කිරීමේ දෝෂයක්: %2 පේළියේ %1 ,  %3 තීරුව

en: XML parsing error
si: XML ගෙනයාමේ දෝෂය
