kdelibs4 - en to xh translation catalogue (85 entries)

en: JavaScript Debugger
xh: Umkhuphi wegciwane we JavaScript

en: Continue
xh: Qhubekeka

en: &Settings
xh: &Izicwangciso

en: &Do not show this message again
xh: &Sukubonisa lomyalezo kwakhona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
xh: Ixabiso

en: Close window?
xh: Vala i window?

en: Confirmation Required
xh: Uqinisekiso Luyafuneka

en: Insert
xh: Faka

en: Submit
xh: Ngenisa

en: Reset
xh: Cwangcisa kwakhona

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
xh: Akukho plagi efakiweyo ifumanekileyo ye '%1'.
    Ufuna ukulayisha ezantsi enye evela kwi %2?

en: Missing Plugin
xh: Elahlekileyo Iplagi efakiweyo

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
xh: Esi sisalathisi esiphendlekayo. Ngenisa amagama ophendlo angundoqo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
xh: Iwonga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
xh: Uguqulo kancinci lokugqibela:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
xh: Impahla

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
xh: &Hlela

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
xh: &Ifayile

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
xh: &Imboniselo

en: &Save Link As...
xh: &Gcina Ikhonkco Njenge...

en: Reload Frame
xh: Layisha isakhelo kwakhona

en: Print Frame...
xh: Shicilela Isakhelo...

en: Save &Frame As...
xh: &Gcina Isakhelo Njenge...

en: View Frame Source
xh: Bona Isakhelo Semvelaphi

en: View Frame Information
xh: Bonisela Isakhelo Solwazi

en: Save Image As...
xh: Gcina Umfanekiso Njenge...

en: Copy Image Location
xh: Khuphela Indawo okuwo Umfanekiso

en: View Image (%1)
xh: Imboniselo Yomfanekiso (%1)

en: Stop Animations
xh: Misa Iimpiliso

en: Save Link As
xh: Gcina Ikhonkco Njenge

en: Save Image As
xh: Gcina Umfanekiso Njenge

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
xh: Ifayile enikwe igama "%1" sele ikhona. Uqinisekile ukuba unqwenela ukuyibuyisela?

en: Overwrite File?
xh: Bhala ngaphezulu Kwefayile?

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
xh: Umphathi Wolayisho ezantsi (%1) akafumanekanga kwi $KUMENDO wakho

en: Embeddable HTML component
xh: Ingxenye ye HTML elungiselelwayo

en: View Document Information
xh: Bona Ulwazi Loxwebhu

en: Save &Background Image As...
xh: Gcina Umfanekiso &Wendawo yangasemva Njenge...

en: Stop Animated Images
xh: Misa Imifanekiso Ephilayo

en: Set &Encoding
xh: Cwangcisa &Ukhowudo

en: Use S&tylesheet
xh: Sebenzisa Uh&lobo lwekhasi

en: Display Images on Page
xh: Bonisa Imifanekiso Ephepheni

en: The requested operation could not be completed
xh: Lomsebenzi oceliweyo akakwazanga ukugqitywa

en: Technical Reason:
xh: Isizathu Enzima:

en: Details of the Request:
xh: Iinkcukacha Zesicelo:

en: Date and Time: %1
xh: Imini Nexesha: %1

en: Additional Information: %1
xh: Ulwazi Olongeziweyo: %1

en: Description:
xh: Uchazo:

en: Possible Causes:
xh: Izizathu Ezinokwenzeka:

en: Possible Solutions:
xh: Izizathu Ezinokwenzeka:

en: Page loaded.
xh: Iphepha lilayishiwe.

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
xh[0]: %1 Umfanekiso woku %2 layishiweyo.
xh[1]: %1 Imifanekiso yoku %2 layishiweyo.

en:  (In new window)
xh:  (Kwi window entsha)

en: Symbolic Link
xh: Ikhonkco olunophawu

en: %1 (Link)
xh: %1 (Ikhonkco)

en:  (In other frame)
xh:  (Kwesinye isakhelo)

en: Email to:
xh: Email ku:

en:  - Subject:
xh:  - Umxholo:

en: Save As
xh: Gcina Njenge

en: Follow
xh: Landela

en: Frame Information
xh: Ulwazi Lwesakhelo

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
xh:    <a href="%1">[Iimpahla]</a>

en: &Find in Frame...
xh: &Fumana Kwisakhelo...

en: &Find...
xh: &Fumana...

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
xh: Isilumkiso:  Olu luhlobo olukhuselekileyo kodwa izama ukuthumela i data yakho emva ingafihlwanga.
    Umntu wesithathu angakwazi ukukhusela nokubonisela olu lwazi.
    Uqinisekile unqwenela ukuqhubeka?

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
xh: Isilumkiso: Idata yakho imalunga nokunikezelwa ngapha komsebenzi womnatha ongafihlwanga.
    Uqinisekile unqwenela ukuqhubekeka?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
xh: Lendawo izama ukungenisa i data ye fomu nge email.
    Ufuna ukuqhubeka?

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
xh: Lendawo izame ukufakelela ifayile ukusuka kwi komphuta kungeniso. Ufakelelo lususiwe ukukukhusela lwakho.

en: Security Warning
xh: Isilumkiso Sokhuseleko

en: Security Alert
xh: Isilumkiso esiyingozi Sokhuseleko

en: HTML Settings
xh: Izicwangciso ze HTML

en: Printer friendly mode (black text, no background)
xh: Umshiceleli wendlela enobuntu (umbhalo omnyama, akukho ndawo yangasemva)

en: Print images
xh: Shicilela imifanekiso

en: Print header
xh: Shicilela okubhaliwe okuphezulu kwephepha

en: %1 - %2x%3 Pixels
xh: %1 - %2x%3 Amachaphaza omfanekiso

en: Done.
xh: Yenzekile.

en: C&lear
xh: C&ima

en: Embeddable component for multipart/mixed
xh: Ingxenye elungiselekayo ye multipart/mixed

en: C&ase sensitive
xh: U&mzekelo onovakalelo

en: &Whole words only
xh: &Amagama apheleleyo kuphela

en: &Selected text
xh: &Okubhaliweyo okukhethiweyo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_next)
en: &Next
xh: &Elandelayo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
xh: &Edlulileyo

en: the document is not in the correct file format
xh: oluxwebhu aliyiyo uhlobo lwe fayili fomati

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
xh: imposiso enobungozi yocukucezo lwesivakalisi: %1 kumgca %2,umhlathi %3

en: XML parsing error
xh: XML imposiso ekucukucezweni lwesivakalisi
