kdelibs4 - en to bs translation catalogue (6 entries)

[ctx: tag-format-pattern <para> rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <p>%1</p>
bs: <b>%1</b>

[ctx: tag-format-pattern <list> rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <ul>%1</ul>
bs: <li>%1</li>

[ctx: tag-format-pattern <note> plain]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: Note: %1
bs: Napomena: %1

[ctx: tag-format-pattern <note> rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <i>Note</i>: %1
bs: <i>Napomena</i>: %1

[ctx: tag-format-pattern <warning> plain]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: WARNING: %1
bs: UPOZORENJE: %1

[ctx: tag-format-pattern <warning> rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <b>Warning</b>: %1
bs: <b>Upozorenje</b>: %1
