kdelibs4 - en to hsb translation catalogue (23 entries)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Control
hsb: Strg

[ctx: keyboard-key-name]
en: Ctrl
hsb: Strg

[ctx: keyboard-key-name]
en: Del
hsb: Entf

[ctx: keyboard-key-name]
en: Delete
hsb: Zničić

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
hsb: Dele

[ctx: keyboard-key-name]
en: End
hsb: Kónc

[ctx: keyboard-key-name]
en: Home
hsb: Pos1

[ctx: keyboard-key-name]
en: Ins
hsb: Einfg

[ctx: keyboard-key-name]
en: Insert
hsb: Einfg

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
hsb: Nalěwo

[ctx: keyboard-key-name]
en: Menu
hsb: Meni

[ctx: keyboard-key-name]
en: PageDown
hsb: StronuDele

[ctx: keyboard-key-name]
en: PageUp
hsb: StronuHorje

[ctx: keyboard-key-name]
en: PgDown
hsb: StronuDele

[ctx: keyboard-key-name]
en: PgUp
hsb: StronuHorje

[ctx: keyboard-key-name]
en: PauseBreak
hsb: Pause/Untbr

[ctx: keyboard-key-name]
en: PrintScreen
hsb: Druck

[ctx: keyboard-key-name]
en: PrtScr
hsb: Druck

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
hsb: Naprawo

[ctx: keyboard-key-name]
en: ScrollLock
hsb: Pause/Untbr

[ctx: keyboard-key-name]
en: Shift
hsb: Wulkopisanje

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
hsb: Spacij/Mjezota

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
hsb: Horje
