kdelibs4 - en to hy translation catalogue (8 entries)

[ctx: gui-path-delimiter/plain]
note: i18n: Decide which string is used to delimit elements in a GUI path (e.g. -> in "Go to Settings->Advanced->Core tab.") in plain text.
en: →
hy: ➤

[ctx: gui-path-delimiter/rich]
note: i18n: Decide which string is used to delimit elements in a GUI path (e.g. -> in "Go to Settings->Advanced->Core tab.") in rich text.
en: →
hy: ➤

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
hy: Ներքև

[ctx: keyboard-key-name]
en: End
hy: վերջ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
hy: Ձախ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
hy: Աջ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
hy: Բացատ

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
hy: Սլաքը վերև
