kdelibs4 - en to ms translation catalogue (12 entries)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Control
ms: Kawalan

[ctx: keyboard-key-name]
en: Delete
ms: Padam

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
ms: Bawah

[ctx: keyboard-key-name]
en: End
ms: Hujung

[ctx: keyboard-key-name]
en: Enter
ms: Masuk

[ctx: keyboard-key-name]
en: Escape
ms: Elak

[ctx: keyboard-key-name]
en: Home
ms: Rumah

[ctx: keyboard-key-name]
en: Insert
ms: Selit

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
ms: Kiri

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
ms: Kanan

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
ms: Ruang

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
ms: Naik
