kdelibs4 - en to se translation catalogue (23 entries)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Backspace
se: Divvunboallu

[ctx: keyboard-key-name]
en: CapsLock
se: Caps Lock

[ctx: keyboard-key-name]
en: Control
se: Ctrl

[ctx: keyboard-key-name]
en: Del
se: Sihko

[ctx: keyboard-key-name]
en: Delete
se: Sihko

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
se: Vulos

[ctx: keyboard-key-name]
en: End
se: Loahppa

[ctx: keyboard-key-name]
en: Esc
se: Escape

[ctx: keyboard-key-name]
en: Home
se: Ruoktot

[ctx: keyboard-key-name]
en: Ins
se: Buhtte

[ctx: keyboard-key-name]
en: Insert
se: Bija sisa

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
se: Gurutbealde

[ctx: keyboard-key-name]
en: Menu
se: Fállu

[ctx: keyboard-key-name]
en: NumLock
se: Num Lock

[ctx: keyboard-key-name]
en: PageDown
se: Page Down

[ctx: keyboard-key-name]
en: PageUp
se: Page Up

[ctx: keyboard-key-name]
en: PgDown
se: Siidu vulos

[ctx: keyboard-key-name]
en: PgUp
se: Siidu bajás

[ctx: keyboard-key-name]
en: PauseBreak
se: Botke

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
se: Olgešbealde

[ctx: keyboard-key-name]
en: ScrollLock
se: Scroll Lock

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
se: Gaskamearka

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
se: Bajás
