kde4libs - en to sq translation catalogue (10 entries)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Delete
sq: Fshije

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
sq: Poshtë

[ctx: keyboard-key-name]
en: End
sq: Fund

[ctx: keyboard-key-name]
en: Escape
sq: Largohu

[ctx: keyboard-key-name]
en: Home
sq: Shtëpia

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
sq: Majtas

[ctx: keyboard-key-name]
en: Return
sq: Rikthehu

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
sq: Djathtas

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
sq: Hapësira

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
sq: Lart
