kdelibs4 - en to tg translation catalogue (5 entries)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
tg: Фосила

[ctx: tag-format-pattern <note> plain]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: Note: %1
tg: Тавзеҳ: %1

[ctx: tag-format-pattern <note> rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <i>Note</i>: %1
tg: <i>Тавзеҳ</i>: %1

[ctx: tag-format-pattern <warning> plain]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: WARNING: %1
tg: ОГОҲӢ: %1

[ctx: tag-format-pattern <warning> rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <b>Warning</b>: %1
tg: <b>Огоҳӣ</b>: %1
