kdelibs4 - en to uz@cyrillic translation catalogue (8 entries)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Delete
uz@cyrillic: Ўчириш

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
uz@cyrillic: Пастга

[ctx: keyboard-key-name]
en: End
uz@cyrillic: Охирга

[ctx: keyboard-key-name]
en: Insert
uz@cyrillic: Қўйиш

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
uz@cyrillic: Чапга

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
uz@cyrillic: Ўнгга

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
uz@cyrillic: Бўш жой

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
uz@cyrillic: Юқорига
