kio4 stable - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Applications
af: Programme

en: Devices
af: Toestelle

en: Mimetypes
af: Mime-tipes

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
af: Kies Ikoon
