kio4 - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
cy: Gweithrediadau

en: Applications
cy: Cymhwysiannau

en: Categories
cy: Categoriau

en: Devices
cy: Dyfeisiau

en: Mimetypes
cy: Mathau MIME

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
cy: Dewis Eicon
