kio4 - en to fi translation catalogue (19 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Select Icon…
fi: Valitse kuvake…

en: All
fi: Kaikki

en: Actions
fi: Toiminnot

en: Applications
fi: Sovellukset

en: Categories
fi: Luokat

en: Devices
fi: Laitteet

en: Emblems
fi: Tunnuskuva

en: Emotes
fi: Hymiöt

en: Mimetypes
fi: MIME-tyypit

en: Places
fi: Sijainnit

en: Status
fi: Tila

[ctx: Other icons]
en: Other
fi: Muu

en: Browse…
fi: Selaa…

en: No icons matching the search
fi: Ei hakua vastaavia kuvakkeita

en: No icons in this category
fi: Ei kuvakkeita tässä luokassa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
fi: Valitse kuvake

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
fi: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz|Kuvaketiedostot (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)

note: i18n: ectx: property (accessibleName), widget (QComboBox, contextCombo)
en: Icon category
fi: Kuvakeluokka

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Search Icons...
fi: Etsi kuvakkeita…
