kio4 - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Actions
fy: Aksjes

en: Applications
fy: Applikaasjes

en: Categories
fy: Kategoriën

en: Devices
fy: Apparaten

en: Mimetypes
fy: Mime triemtypen

en: Status
fy: Tastân

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
fy: Byldkaike selektearje
