kio4 - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Applications
gu: કાર્યક્રમો

en: Categories
gu: વર્ગો

en: Devices
gu: ઉપકરણો

en: Emblems
gu: નિશાનીઓ

en: Emotes
gu: લાગણીચિહ્નો

en: Mimetypes
gu: માઇમપ્રકારો

en: Places
gu: જગ્યાઓ

en: Status
gu: સ્થિતિ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IconDialog)
en: Select Icon
gu: ચિહ્ન પસંદ કરો
